Eugene Bell a Cindi Whitehallová tvorili dokonalý pár snov a každý im predpovedal, že ich nič    nerozdelí. Na maturitnom večierku, tesne pred slávnostnou chvíľou, keď sa chceli pomilovať, sa však Eugeneovi stala nehoda a skončil v kóme. Po štyroch rokoch sa z nej ako zázrakom preberie a zistí, že jediný, kto pri ňom verne zostal, je jeho najlepší kamarát Tucker Cleigh. Ten mu vysvetlí, že milovaná Cindy sa odsťahovala a odišla študovať na univerzitu. Eugene sa snaží so situáciou zmieriť a nájde si prácu fotografa. Raz však za ním pribehne Tucker s novým výtlačkom Playboya a novinkou o Cindy, ktorá teraz zdobí jeho stránky ako Miss Marec. Mladíci zistia, že čoskoro sa koná výročná párty v sídle časopisu a rozhodnú sa, že ju za každú cenu prekazia. Eugene predsa musí svoju lásku získať späť! (TV JOJ)

Guzo

Hodnoceno v rámci teen komedií, ale na svůj žánr opravdu povedený film. Některé vtípky dokázaly i dost překvapit, takže to není jen hloupé vykrádání ostatních podobných komedií.. ()

V.Silver

Totální a naprostá hovadina. Jenže tohle nebyla taková ta totální a naprostá hovadina typu Ali G, Van Wilder, Waiting nebo The House Bunny, u které jsem se válel smíchy po zemi a bavil naprostou zhovadilostí tvůrců, tohle byla prostě nuda s asi 2 dobrými nápady (jednak při blowjobu od epileptičky pustit stroboskop a pak Horsedick.MPEG a jeho videa:). Takový ten film, kterému dáte 20%, což znamená, že jste se u něj nebavili až tak, abyste to ve vás po shlédnutí aspoň něco zanechalo, ale zase to nebyla ani až taková hovadina, aby se na to stálo podívat právě proto, že je to taková hovadina (jako třeba Beowulf a Grendel nebo Playgirls). ()

Elleannie

Střeštěná komedie s občasnými nechutnými scénkami, ve které se mi některé pasáže dost líbily, ale některé už moc ne.. Podobné komedie mám ráda, tahle nebyla špatná, ale taky ji neřadím ke svým nejoblíbenějším. ()

Jaro.Krafcik

Komédia ktorú som videl už dosť dávno, ale bavil som sa. Typický film pre pubertákov. Pamätná scéna s chlapíkom ktorý čúrál cez slamku, tak vtipná a nechutná že som si musel spomenúť. 3*! ()

Autogram

Dokázal som dopozerať do konca, tak aspoň tú jednu hviezdu udelím. Nie je problém s fekálnym humorom, ktorý je celkom mierny a nie príliš časty,ý, ale v tom, že je film tuctový a nezaujímavý. Až na záverečný nečakaný obrat. ()

prasacimor

Celé je to slabé, dosť často trápne, amatérsky zahrané, miestami lacná kamera tomu tiež nepridáva body, plus je tam asi ten najotravnejší dlhovlasý týpek v hlavnej roli, akého som vo filme nevidel už dlho. No je tam zopár scén (3-4) pri ktorých som sa fakt smial ako divý a po opakovanom pozretí (len tých scén samozrejme, celý film by som nevydržal ani náhodou) sú stále tak zabijácke, keď nie ešte viac ako prvý krat. Russian lesbians na hrad! ()

jenik71

Nenechte se příliš ovlivnit kráskou na obalu DVD. Pokud to má být komedie, pak šlape sotva na půl plynu. U většiny vtípků mi moc do smíchu nebylo, protože mi to směšné prostě nepřišlo. Občas jsem se sice pousmál, ale rozhodně to není druh humoru, který bych nějak vyhledával. Za velkou louží se možná popadají za břicho, já rozhodně zůstal v klidu. ()

Soweek

Musí se nechat, že pár vtipů mělo nápad, ale už hodně dlouho jsem neviděl takto špatně amatérsky zpracovaný film s lidmi, kteří se odvažují si říkat herci či režiséři. ()

ZkuKol

Je mi líto, ale tento žánr je buď zcela vytěžen, nebo se mu nápadití jedinci oklikou vyhýbají. Zápletka ještě ujde, ale když se 40 minut nezasměju, tak nesmí jít o komedii - podle mne. Jednu hvězdu dávám za to, že je to únosně krátké a kromě posrávání, se to nedostane přes hranici snesitelnosti. Po 4 letech se proberete z komatu, kámoš je magor a vy chcete vidět svojí holku, zní to srandovně, ale sranda to není... 15% ()

casioa....

Classy :) aspoň sme videli, čo sa stane, keď mladší bráška najde Playboy tomu staršiemu. Typické obsadenie teen prasáckej komédie, prasák a panic. Do toho niečo nové (kóma, sex s epileptičkou, a slza na tvári H.Hefnera....) a happy ending. Tie dnešné baby, ach, no nie sú skvelé? Ak majú chlapca v kóme, začnú hoc aj fotiť pre Playboy, aby mu zabezpečili dobré medical treatment. Ach, tá láska...vypnite všetko dobré vo vás, a pozrite si tento tradične netradičný prasácky snímok. ()

Wicky

Miss Březen je tipycká teen komedie která sice není žádný zázrak ,ale SHIT to rozhodně není.Některé momenty jsou fakt sranda(Výkaly za 4 roky:D,,lesbičky),hlavní dvojka ujde a HORSEDICK.mpec taky někdy prohodí nakou hlášku.Prostě je to normální prasárna s celkem dost fekálním humorem.60% ()

Hanys_

V rámci teenege road movies, kdy hlavní hrdina jede přes celé Státy, aby konečně zasunul, patří tohle do dokoukatelného průměru. A za těch pár dost šílených situací a Horse Dickovi si film alespoň ty 2 hvězdy zaslouží... ()

PetkaW.

Bohužel na téhle komedii nevidím nic zajímavého. Bez nápadu, bez originality... až na jednu, dvě scény, které byly docela slušné, jsem se nebavila a spíš už chtěla, aby byl film u konce. Asi jsem od toho čekala mnohem víc. Pro mě je Miss březen velkým zklamáním. ()