Ozzákova škola kalení

všetky plagáty

Čtyřdílný spin-off k seriálu Comeback, k němuž bývá volně přiřazován i novoroční projev Dejdarova rockera Ozzáka, se objevil v silvestrovském vysílání Novy 2008 a následně se zabydlel na internetu. Ozzák a jeho mladý spolupracovník Lexa v krátkých epizodách zasvěcují národ do tajů zodpovědného chlastání. Dozvíme se tak, proč je nutné vlastnit Picí průkaz (tak zvaný Pičák), jak postavit Pivuláka, jak se tancuje pogo a velmi neochotně je nadhozena i otázka střízlivění. (Hwaelos)

mi-ib

"A vážně! Jestli jsou mezi vámi takový, co chlastaj bez pičáku, tak já vám řikám, že je to fakt nezodpovědný." Pan Ozzák už se stává pomalu fenoménem a jeho krátké, ale hlavně vtipné skoly kalení by si neměl nechat ujít žádný, byť jen víkendový, kalič. ()

Alojs

Krátké, ale vtipné. Ač jsem nováckého Silvestra neviděl, věřím, že už mnoho lepšího nepřinesl. Dejdar se pro roli Ozzáka skutečně narodil. ()

Andy.222

Souhlasím s tím, že Pičák je nejlepší část. Taky by mě zajímalo, kde se dá pořídit :D A uvažuji, že vlajku "Pivo vítězí" dám otci k narozkám... ()