Rammstein: Völkerball

(koncert)
všetky plagáty

V pořadí třetí DVD, které kapela Rammstein vydala nám jako hlavní chod nabízí záznam koncertu z francouzského Nîmes, který se uskutečnil 23.července 2005. V setlistu devatenácti skladeb pochopitelně nechybí singly Du riechst so gut, Du hast, Sonne, Links 2-3-4, Mein Teil či Amerika a hudba je jako vždy doplněna pyrotechnickými efekty. Na DVD najdeme ale i přídavky v podobě čtyř skladeb z londýnské Brixton Academy, tři skladby z tokijského klubu Citta a speciálně sestříhanou verzi skladby Moskau z koncertu, který kapela v ruské metropoli odehrála 28.listopadu 2004 za doprovodu tří domácích vokalistek. (Stocki)

hero_bk

Naprosté audiovizuální orgie!! Úžasná show, pyrotechnika, za kterou by se nemuseli stydět ani na Ignis Brunensis, výborná volba songů a navíc úžasné závěrečné překvapení - cover Stripped od DM!!!!! Ačkoli jsem na coververze depešáckých hitů alergický, tohle bylo tak geniální, že nemám slov. 97% na CSFD je naprosto zasloužených!! ()

vitac.

Nejsem úplným fanouškem Rammstein, ale jejich největší hity samosebou znám a oceňuju na nich úžasný drive, jednoduchost a údernost. Tenhle koncert k tomu všemu přidává parádní show plnou ohně a světelných efektů, kořeněnou špetkou vtipu. Zvuk je také vynikající. Rozhodně doporučuji! ()

MDesign

Hudba to je showbiznis. A showbiznis nie je len o zručnostiach, ale aj o show. Rammstein a Jean-Michel Jarre sú práve tí, ktorí dokážu túto show na svojich koncertoch urobiť a tým vyvolať výbornú atmosféru, ktorá k hudobnému priemyslu určite patrí. ()

PamelaJJK

Pět hvězd je pro tuhle "ohňovou" show málo. Tenhle koncert je dokonalou ukázkou zábavy. Rockmetalová jízda toho nejhrubšího zrna. Návykové melodie, strojový germánský rytmus, tvrdost diamantu, geniální pódiová presentace, co víc si přát?! Tohle se nedá zařadit jinam, než do kategorie koncertů, při kterých fanoušci dosahují orgasmu!!! Ač němčinu jako jazyk nemusím, tak tady si nic jiného představit neumím. Koncert má grády od začátku do konce a energie z něj přímo tryská a je vidět, že fanoušci jsou nadšení a užívají si každou notu. Set list je sestaven geniálně a každý si najde to svoje. Vím, že tady chrlím superlativy, ale jinak to opravdu nejde napsat. Rammstein = geniální show :-) ()

Metzger

Rammstein jsou pro mě srdeční záležitost a i když je Live aus Berlin kult , koncert z Nimes je ještě o třídu lepší a nadupanější . Reise,Reise tour jsem se v letech 2004/2005 naživo zůčastnil a tenhle záznam skvěle osvěžil vzpomínky na nejlepší koncert co jsem kdy viděl . Snad jen škoda že ze set-listu vypadli písně jako Weisses Fleisch a Mein Herz Brennt ... ()

MorraEddie

Rammstein je pro mě víc než hudební kapela. Je to můj životní styl a povolený doping do každého dne. K mému velkému štěstí jsem se stal již dvakrát svědkem této pyro-show a letos to završím hattrickem v podobě třetí live show na NovaRocku. Pro R+ až na konec světa ()

GASTON73

1.Reise, Reise 2.Links 2 3 4 3.Keine Lust 4.Feuer Frei! 5.Asche zu Asche 6.Morgenstern 7.Mein Teil 8.Stein um Stein 9.Los 10.Du Riechst So Gut 11.Benzin 12.Du Hast 13.Sehnsucht 14.Amerika 15.Rammstein 16.Sonne 17.Ich Will 18.Ohne Dich 19.Stripped ()

rigby

Opět úchvatná podívaná, i když vzhledem k tomu, že už pár let působí, tak to není takové překvapení jako legendární Live aus Berlin. Nicméně mnoho efektů je zdokonalených a hodně hrátek s ohněm zase přibylo. Jen ta hudba jde stále dolů, zdá se mi... 5- ()

ajaxx

Zdržím se různých otřepaných přídomků a shrnu celý tento komentář do jediného, ač ne českého slova: WOW!!!! Tohle žádný z milovníků tvrdé hudby a neuvěřitelných show nemůže minout.100% ()

Dragunof

Rammstein miluji já i moje žena od prvopočátku jejich kariéry...Koncertů-živáků jsem zažil nespočet. A jak říká moje drahá polovička-na Steiny bych šla i 5x ročně-nikdy jsem nelitoval peněz utracených za lupení!!! Kdo nezažil naživo-neví o co přichází! Až Rammstein daly slovu show+hudba ten správný význam. DVD je nadupané energií k prasknutí-nelze odtrhnout oči a dá se to sledovat a poslouchat stále a stále dokola...excelentví výběr! Pokud je miluješ, není co řešit! PS: jednu vadu to ale má!-A to, že je to krátké a je toho máááálo. ;-) ()