Queen + Paul Rodgers: Return of the Champions

23. The Show Must Go On
24. All Right Now
25. We Will Rock You
26. We Are The Champions
27. God Save The Queen (diseman)

Dr. Hawkeye

Jasně, Paul Rodgers není Freddie, ale ani se o to nesnaží. Je to na skvělé čtyři hvězdy, ale byl jsem u toho, pár metrů od pódia, takže zkrátka musím dát jednu hvězdu navíc... ()

liquido26

Jak správně hlásí nápis - Šampioni jsou zpět. Jestliže jsem na začátku mohl mít určité pochyby (Freddie je přece jenom jeden), tak ty byly rozprášeny po několika úvodních minutách. Paul Rodgers je skvělý zpěvák. Nehraje si na Freddieho klon, ale je svůj - zpívá po svým, oblíká se po svým, chová se po svým ... a díky tomu tohle všechno může fungovat na sto procent. Písničky jsou plný energie, je vidět, že Brianovi a Rogerovi to muselo chybět. Kapela hraje všechny svoje skvělý hity (I want to break free, Tie your mother down, Another One Bites the dust, We will rock you, We are the champions a dokonce se dostane i na The show must go on). Několik písniček si zazpívá i Brian - Love of my Love, 39) a taky Roger (Radio Gaga, These are the days of our lives a také novinkovou Say it´s not true) a objeví se i Freddie, i když bohužel jen archivní záznam z koncertu ve Wembley v písni Boohemian Rhapsody, i když i tak mi při tom šlo mrazení po zádech. Škoda jen bubenického a zbytečně dlouhého kytarového sóla, které koncert brzdí. ()

IQ Tiqe

Jediný reálně dostupný koncert Queen se konal v Budapešti a to mi byly 2 roky, takže jsem vděčný, že jsem si mohl naživo poslechnout pro mě tu nejlepší rockovou skupinu všech dob, byť bez Fredieho. I tak to stálo za to a stejně tak DVD. ()

Andersis

Queeni v čele s novým spěvákem. Všichni ví, že Mercury je nenahraditelný a proto jsem rád, že se jej Paul Rodgers nesnaží ani napodobit, všechno dělá podle sebe. Chvíly mi trvalo než sem si na to zvykl. Kytarista Brian May stále ve formě a přes svůj věk se změnil vzhledově jen minimálně. Rodger Taylor viditelně zestárl a je kapku při těle, ale dneska už je to v klidu. Vzpomínkový koncert rokových velikánů a slušné úrovni. ()

TeeAge

Nechcelo sa mi veriť, že ešte niekto môže s hrdosťou zaspievať pesníčky Queenu. Paul Rodgers má nárok. Spracováva pesníčky po svojom, s formálnou čistotou, technickou dokonalosťou a bez pridaných esencií, a samozrejme s potrebnou transpozíciou pesníčok o tón nižšie. Fascinujúca technická stránka koncertu po zvukovej i svetelnej stránke len podporujú plnohodnotný umelecký zážitok. A to tak, že koncertné záznamy si ma vo väčšine prípadou nevedia získať. Ať žije Queen! 98% | DVD, THX, EN DTS | ()

• Koncert byl natáčen 9. května 2005 v Hallam FM Areně v Sheffieldu. (gogos)
  • DVD bylo oceněno zlatými deskami za prodej nosičů např. v Německu, Francii či Austrálii. (gogos)