Realitný agent Peter Klaven má veľké plány a milovanú snúbenicu Zooey. Keď jeho vyvolená zistí, že Peter nemá vôbec žiadneho priateľa, ktorý by mu mohol ísť za svedka na svadbe, nádejný ženích sa usilovne snaží nejakého nájsť. Pátranie po chlapoch v zoznamkách je pre heterosexuálneho muža dosť stresujúce, ale po tom, čo už vyčerpal všetky svoje možnosti, náhodou stretne istého Sydneyho Fifea. Okamžite si padnú do oka, ale jeho nový priateľ má čudné zvyky - je neslušne priamočiary, neupratuje po svojom psovi výkaly a najviac ho zaujímajú všakovaké intímnosti. Možno práve preto, že sú úplne odlišní, vytvorí sa medzi nimi neuveriteľne silné puto. Čím viac sa však títo dvaja rozdielni muži zbližujú, tým viac trpí vzťah Petra a Zooey. Peter pomaly spoznáva skutočnú podstatu priateľstva a nakoniec sa bude musieť rozhodnúť, či dá prednosť nudnému manželskému životu so svojou súčasnou snúbenicou, alebo si vyberie úžasný slobodný dobrodružný život s novoobjaveným najlepším kamarátom. Bude si musieť vybrať medzi Sidneym a Zooey, pretože život s obomi naraz by určite nebol možný... (TV JOJ)

P@\/EL

Příjemná komedie, která nabídne solidní zábavu od začátku až do konce. Líbil se mi jednak úvod filmu, kdy se hlavní pratagonista Peter snáží spřátelit s různými chlápky, což občas vyznívalo docela úchlyně, a rovněž další zhruba dvě třetiny, kdy na scénu přichází Sidney Fife a sype ze sebe parádní hlášky a chlapská moudra. Celkově film díky dostatku komických situací nenudí, ale nepřínáší žádné velké vzrušení či výraznou zápletku. ()

Camel91

Není to Top komedie, je to plné klišé, to jak to dopadne bylo jasné už od půlky filmu, klasická šablona těchto podobných filmů, ale ústřední duo mám rád, sedlo jim to dobře a i díky nim jsem tomu věnoval pozornost a vzhledem k tomu, že jsem od toho neměl žádné očekávání a koukal jsem na to v podstatě náhodou tak jsem spokojen a dávám velké hodnocení ()

Marcey199

Konečně po dlouhé době komedie, která si na nic nehraje. Až na pár melancholických keců na konci je to jízda od začátku do konce, ke které patří výborné vtípky a ještě lepší herci (Jason Segel a Paul Rudd si skvěle sedli). Můžu jen doporučit, nudit se rozhodně nebudete. ()

Cool.Mila

Pro mě velké zklamání, těšil jsem se na Bromance komedii a vyšlo z toho velmi nepovedené dílko. Nejde tady ani o herce, protože shodou náhod mám všechny velmi rád, ale o situace, které na mě často působily trapně a nepřirozeně. Komických prvků nebylo moc a několikrát jsem se přistihl, že koukám na hodinky, kdy bude konec. ()

vitrouš odpad!

Ja tyhle romanticky komedie proste neskousavam. Nejdriv jsem se na film docela tesil, hodnoceni je dobre a celkove to vypadalo na dobrou komedii, jenze takhle nesympaticky hlavni hrdiny jsem uz dlouho nevidel. Ja teda nevim, ale Rashida Jones mi prisla takova nejaka oskliva, hlavne kdyz si vzala bryle, to jsem malem spadl z postele. Paul Rudd je zase strasne slizkej, brrrr, ten je proste na ranu. A Jason Segel z HIMYM se na takovouhle roli proste nehodi. Stale jsem v nem videl Marshalla z HIMYM, ale to je mozna muj problem. Jinak vtip skoro zadnej, no proste nuda. Ale asi jsem se koukal na uplne jiny film nez drtiva vetsina hodnoticich, nejak nechapu jak o tomhle fimu nekdo muze napsat napr. " komedie roku" nebo "bomba" tak to me opravdu hlava nebere. ()

Dafan

Nemůžu si vzpomenout na jediný vtiúný moment, jen jsem koukal s otevřenou hubou a přemítal proč to sleduju do konce. Hlavní hrdina nesympatický, jeho bro se k němu vůbec nehodí a jeho hlášky jsou nudné jak přítelkyně hlavního hrdiny. Děsná hrůza. ()

ghostwo

Celkem pohodová a příjemná komedie, pokud teda zrovna nebyl na scéně Segel. Ten byl otravnej, trochu trapnej a trochu nechutnej. Radši žít v osamělosti než s takovým kamarádem. Ten fotbalovej fanoušek, kterej vyvolával rvačky na stadionech mi přišel víc v pohodě - toho bych bral. ()

Zrcadleni

Jason Segel jako nekontrolovatelný barbar A Paul Rudd jako dokonalý manžílek pro slečinky včetně koktejlu s brčky pro kámošky. Od Kopaček jsem tak nějak na vlně humoru ala Segel a Paul Rudd se svými nesmyslnými překecy do telefonů je k popukání. Většinou si detaily z filmů nepamatuju, ale na základě tohoto kousku jsem svému nejlepšímu příteli začal říkat Joban (čti džoubn) ()

BigLoser

Čtyři hvezdy unikly jen o pár vtípků navíc, jinak Rudd a Seagel jsou moc fajnová dvojka a moc rád bych je videl zase spolu. Oba zvládají své role skvěle, hlavně Segelův exot je parádní, zaujme i pan režisér Iron-Mana, nevrlý manžel blonďaté krásky. Tošku delší stopáž a spusta levých klišé hodnocení sráží dolů. Ale bavil jsem se moc dobře 3 a 1/2 *. ()

vixina

Škoda, škoda. Príbehovo veľmi slabé - konflikt, tempo, uveriteľnosť, vtipnosť, originalita, fandenie postavám, atď. = pre mňa nula bodov. Jasona Segela môžem, ale táto postava a vôbec celý tento film nebol pre neho. Celé to pôsobilo strašne zlepene, celkom bez súladu. Jednotlivé scény akoby nemali svoj zmysel, čo ma privádza k nechápaniu toho, ako kopa potencionálne dobrých filmov nenachádza sponzorov a pritom vyjde takto "dielo". 2* za Rudda a Segela, ktorých mám rada, aj keď radšej oddelene. PS: Podobnosť Rashidy s Jennifer Love Hewittt až prekvapivo rušila. ()

TomRod

Ne tak dobrý jako Kopačky ale i tak to jde. Hlavně dvojice Jon Favreau a Jaime Pressly mě hodně bavili. Paul Rudd se do hlavní role hodí taky velmi dobře, Rashida je hezká, to je tak všechno, Jasona mam rád už tak nějak přirozeně ale jako už to tady je napsáno v komentáři někoho jiného, ta chemie tam moc nefunguje, prostě jim to moc nevěřim. Andy v roli Paulova teplého bratra je super, ale má málo prostoru. Dohromady ale ten film nemá ten drajv co právě třeba ty kopačky měly, je to výborně obsazený, jednotlivě jsou ty postavy i dobře zahraný, ale společně jim to moc nefunguje. Ale i tak se na to člověk rád podívá, je to příjemnej film, řezat se u toho nebudete ale nudit snad taky ne. ()