Realitný agent Peter Klaven má veľké plány a milovanú snúbenicu Zooey. Keď jeho vyvolená zistí, že Peter nemá vôbec žiadneho priateľa, ktorý by mu mohol ísť za svedka na svadbe, nádejný ženích sa usilovne snaží nejakého nájsť. Pátranie po chlapoch v zoznamkách je pre heterosexuálneho muža dosť stresujúce, ale po tom, čo už vyčerpal všetky svoje možnosti, náhodou stretne istého Sydneyho Fifea. Okamžite si padnú do oka, ale jeho nový priateľ má čudné zvyky - je neslušne priamočiary, neupratuje po svojom psovi výkaly a najviac ho zaujímajú všakovaké intímnosti. Možno práve preto, že sú úplne odlišní, vytvorí sa medzi nimi neuveriteľne silné puto. Čím viac sa však títo dvaja rozdielni muži zbližujú, tým viac trpí vzťah Petra a Zooey. Peter pomaly spoznáva skutočnú podstatu priateľstva a nakoniec sa bude musieť rozhodnúť, či dá prednosť nudnému manželskému životu so svojou súčasnou snúbenicou, alebo si vyberie úžasný slobodný dobrodružný život s novoobjaveným najlepším kamarátom. Bude si musieť vybrať medzi Sidneym a Zooey, pretože život s obomi naraz by určite nebol možný... (TV JOJ)

Aywes

Jediné romantické komedie, které mohu jakž takž skousnout jsou buď s adamem sandlerem nebo právě Jasonem Segelem.Zatím jsem s ním neviděl žádný špatný film a všude hrál skvěle.Sice absolutně nesedí do akčních filmů a tak podobně, ale pokud jde o lehkou americkou nenáročnou komedií je tohle to pravé.Není to tak silné jako kopačky a často se zde jeví spousta prvků z těch obyčejných (omlouvám se za výraz) sračkoidních amerických komedií s trapností a vtipností na úrovni fekálního humoru.Tady je každý vtip tak jemně podsunut a příjemně podán, že se buď zasmějete a nebo si řeknete, že to bylo příjemný rozptýlení.Pro mě opět další překvapení s charismatickým Segelem a já volím 3*.Hudba totiž byla skvělá a přiznejme si.Kdo by krucinál nechtěl takovýho kámoše :).Upozorňuji, že nemám romantické komedie rád tudíž si příznivci rádi přidají hvězdu a možná i dvě. ()

Darth Kedr

Příjemná osvěžující komedie, kde jasně dominuje Jason Segel a přebírá tak hlavní úlohu na úkor nevýrazného Paula Rudda. Ve vedlejších rolích pak potěší Jaime Pressly a Lou Ferrigno. Ale nakonec je to stejně velká show Jasona Segela, která dělá z této komedie opravdu zábavnou odreagovačku na více použití. Také se mi líbil slovenský dabing, který mi, jakožto nepamětníku Československa přidává další rozměr zábavy - snad začnu sledovat slovenské TV kanály :D. Na závěr - film by si dle mě vysloužil možná i o 10% vyšší hodnocení... ()

lobo87

Veľmi príjemná komédia o chlapskom kamarátstve, čo nie je príliš často filmovou témou. Rudd i Segel sú sympaťáci, Ferrigno je kráľ. Nenásilný humor (až na pár výnimiek), príjemné výkony hlavných predstaviteľov, zaujímavá pointa a nevyhnutný happy end. Nadpriemer v rámci žánra a krajiny pôvodu... 70% ()

wilczo2

Podľa mňa to Segel a Rudd zahrali skvele... Jason Segel po dlhej dobe nehrá typického Marshalla a čo je dobré - verím mu to... Paul Rudd, tak ten sa tu našiel, pretože tak, ako on "Slappuje na basu", to nevie len tak hocikto...Vyzdvihujem taktiež postavu, ktorú hrá Thomas Lennon, pretože scéna pri fontáne ma dostala do kolien :) Takže sa buď uvidíme, alebo sa uvidíme inokedy ;)... Navyše som vďaka filmu objavil jednu úžasnú kanadskú kapelku. 10/10 ()

Adrii

Tak tenhle film se mi opravdu líbil.. a musim říct, že oproti jinem americkejm romantickejm komediím mi u této komedie minimálně do půlky vrtalou hlavou jak to vůbec dopadne.. .) Dobře jsem se bavila a párkrát opravdu zasmála.. :) ()

Luccy007

68% Chvílema opravdu dost vtipné! Taková malá představa, co spolu sami dělají a řeší muži :-)... ...a to nadšení z nového, vlastně úplně prvního přítele bylo i dojemné... Škoda, že to není víc jak na 3hv! ()

PTomA

Bromance mezi Segalem a Ruddem, úžasný gagy. Jsem rád, že Kámoš k pohledání šel trochu jinou, neprobádanou cestou, ale dost nosnou. 8.5/10 ()

AndrewNewman

Ako neviem čo presne si o filme vlastne myslieť. Paula aj Jasona som si obľúbil už dávnejšie a myslím, že celkovo film ako celok zachraňuje obsadenie. Pretože scenár nudí a réžia je klasicky nevýrazná. Je to skrátka ďalšia Hollywoodska komédia, avšak trochu netradičná. Škoda, že Favreau nemal viac priestoru, ako buran ma totiž bavil viac. než hlavní hrdinovia. ()

Jamall

Kámoš k pohledání nezklamal, ale ani nepřekvapil. Humor místy zachází až do extrému a je tu dost hluchých míst. Ideální komedie k nedělnímu odpoledni. ()

wrána

Místy jsem se celkem smál, místy jsem zalézal pod sedadlo jak mě z toho bylo úplně trapně. Tím nemyslím, že to byl trapný film, ale scény zachycující trapné chvilky byly prostě jako živé. Víc smíchu, míň trapáren bych ocenil víc, ale i tak, pobaví tenhle film. ()

(=LIFTY=)

Příjemná komedie, kterou vynáší do nadprůměru postava Jasona Segela a to i přesto, že si ho pamatuju jako věrného manžílka ze seriálu How I Met Your Mother a tady hraje úplný opak (hodně mi připomínal Barneyho ze stejného seriálu). BTW slavné osobnosti v komediích jsou v módě: Pařba ve Vegas měla Tysona, Zahulíme, uvidíme měla Neila Patricka Harrise a KkP má Hulka:o) ()

Iswet

Máte pravdu. Má to něco do sebe, ale pořád to není takový ten top, na který bych se klidně mrkla i 5krát za sebou. Má to takový ten potenciál k dobrému filmu, ale ne k tomu nejlepšímu. Jeden z těch filmů co se hvězdičkově přibližují ke Kopačkám a nebo ke Zbouchnuté. ()

sebuLba

V rámci žánru rozhodně velice dobré. Postavy skvěle fungují a celé to do sebe pěkně zapadá. Hlášek taky kopa a až na jednu vyjímku žádné nechutnosti v podobě zvratků, hovínek atd. Kdo čeká druhé kopačky nejspíš bude mírně zklamán, ale i tak pořád fajn zábava na nedělní odpoledne, sice potenciál Jasona Segela mírně nevyužit, ale čert to vem stejně mě nezbývá než doporučit. 3 1/2*. ()

sAreOn

Nejdříve jsem chtěl dát pouze tři hvězdičky, ale nakonec jdu o stupeň nahoru. Nějak se mi to rozleželo v hlavě a ... ten nápad vyměnit hledání partnera za hledání kamaráda je více než dobrý, některé scény a dialogy mají velmi blízko ke stylu Apatowa (i díky Jasonu Segelovi), zároveń však film udržuje i milostnou (a řekněme normálnější) linii mezi vztahem Peterem a jeho snoubenkou. Sečteno a podtrženo film, u kterého se nudit nebudete, avšak nesedne každému. ()

Yossarrian

Film vysloveně nenudí, ale ani nepřekypuje humorem. Spíš jen tak lineárně plyne k očekávanému slaďoučkému konci, na kterej mají kluci halivůdští asi nějakej natvrdo stanovenej algoritmus, ve kterém jsou jedinými variabilními proměnnými použité množství klišé a kýčovitosti. No obojího tu najdete na kila. ()