Kapitán Petržalka a jeho mladí policisté Franta Popelka, Libor Buček a Saška Višný – Riefenstal spolu s tiskovou mluvčí Scarlet Kosinovou a vysloužilcem – mafiánem Pepe Gregorem tvoří hlavní hrdiny groteskního seriálu o tom, jak se na svérázné policejní služebně řeší banální i neuvěřitelné případy. (oficiálny text distribútora)

dessa

S odstupem času musím svůj komentář a hodnocení změnit, příště se nebudu ukvapovat. Dvě hvězdičky za Pyška a Poláška, tyhle dva herce mám rád, občas hodí pěknou hlášku i zde... ()

Realmond

Mě to baví a taky se u toho nasměju, je to taková oddechovka a člověk si u toho odpočine a nemusí u toho moc přemejšlet a tak to má být. :-D Jinak mý favoriti tam jsou: J. Polášek, P. Liška a P. Čtvrníček. ()

007.

Viděno 10. dílů, nejvíc jsem se pobavil s Liborkem (zatíkání kolegyně na konci prvního dílu bylo asi to nejlepší, co v tomto seriálu bylo). 43% ()

SKreyn odpad!

Tak toto som fakt nečakal. Je to totálne celé okopírované od slovenského rovnomenného seriálu Profesionáli. To je hnus, keď niekto ťaží z iného seriálu a nedá si ani tú prácu zmeniť na tom niečo. Jediné, čo zmenili, sú mená policajtov, inak úplne všetko ako cez kopirák a ešte to úplne posrali. Je to hnus, velebnosti! ()

Stejšn odpad!

Dávám Odpad a škoda že nejde dát záporná hvězdička, protože tahle sračka májová si ještě dovoluje parazitovat na dobrém jménu britského originálu. ()

jns odpad!

Pokud má někdo z vedení TV Barrandov tak dementní nápad jako je točit 40ti minutový (!) sitcom za 1 natáčecí den a naivně si myslí, že to zachrání známí a vesměs šikovní herci, pak nemá na své pozici co dělat... ()

henrycruel odpad!

Proč je v módě všechno kopírovat od Slováků? A ještě z toho vytvořit totální hovadinu, která neni ani trochu vtipná a akorát se tím tvůrci ztrapnili. Slovenská verze tu naší převálcuje jak nic! ()

EVIM odpad!

Ježišmarjááááá....., co to jéééééé!!!!!. Viděl jsem deset minut a bylo to pro mne posledních deset minut u tohoto seriálu!!!! ()