Rozhodli se zhubnout a změnit celý svůj svět. Unikátní pořad o zdravém životním stylu s doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a specialistou na výživu, inženýrem Petrem Havlíčkem. (oficiálny text distribútora)

daEmoNickY

Rezenze pomoci frigidni kopie .Ooooooo Pani doktorka se snazi zakryvat to, ze se nejak podezrele zakulacuje. Rika se, ze jste pry to, co jite? Co by na to rekl ten marketing, kdyby vedeli ze zere tehule. Pauza pro smich. Toz jedna zlomyslna hvezda Pauza pro smich Skoro vtipne, mozna ze to ale neni komedie, ale ja byl ozraly. Pauza pro smich. Leci skoro jako e55ka Pauza pro smich . Jsem vtipny. Pauza pro smich. At ji vyhodi, jak je spatna! Pauza pro smich Hehe. To jsem si delal srandu. Pauza pro smich (Ani nevim kdy jsem to videl, ani co jsem pri tom jedl. Mozna pomyje, to se jeden pomeje. Pauza pro smich Ci mel-li jsem pravou ruku v kalhotech. Ooooooo Ale. Dival jsem se neustale na hodinky. Rolexky. Ty, co nosim prave na prave ruce. Pauza pro smich Bylo to prima. Ooooooo Divat se na Primu. Pauza pro smich Urcite Te zajima, ze jsem tu nebyl prvni, ale jako dalsi nenazrane nekomunisticke prasatko. To byli totiz svine Pauza pro smich. A to ja nejsem.Pauza pro smich - %date% ()

tomeek

Slušný pořad, kde se hlavně těšíte, až uvidíte, o kolik zhubli. Jak ale vystihl debilní "doktorku" časopis ČILICHILI: "Pozuráží lidi, vyhází jim jídlo z ledničky a sama umí uvařit akorát zrní." ()

vesper001

Strašně ráda se dívám na pořady o zdravém životním stylu a cpu se přitom něčím smrtícím. Tudíž tento způsob zábavy zdá se mi poněkud nezdravým. :) Jde o show podobné koncepce jako Ano, šéfe!, kde je ale na místě restaurace v nesnázích jedinec v nesnázích. Ten je nejprve znectěn za své nekonfekční tělo i duši, pak následuje více či méně emocionální snaha o nápravu, a poté šťastný či nešťastný konec (přičemž happyend diváka motivuje a unhappyend diváka potěší, je tudíž třeba obojí pravidelně střídat). Záměr jistě chvályhodný = jsme tu od toho, abyste ani doma nejedli blafy. Jenže… se Šéfem mi prostě chutná víc než s Doktorkou. ()

2mig1

dřív jsem o to ani okem nezavadil... poslední řadu jsem ale začal tak nějak registrovat, kouknul na jeden díl, na druhej... zjistil jsem, že se člověk docela dozví, že cajthamlová je sympatačka a že ten poradce pro výživu, či co to je, je k sežrání :) ()

PeterNet

Naprosto špatně utvořený pořad. Všichni si v jednotlivých dílech navzájem protiřečí... Z toho si člověk nic neodnese. Doktorka Kateřina je napůl super a napůl na hovno. To druhé převládá. No nevím, nevím... ()

Sfinkter

Přístup Cajthamlové a Havlíčka mám rád, často obdivuji jejich trpělivost s některými primitivy. I přesto sleduji pravidelně. ()

LordSnape odpad!

Nesnáším Cajthamlovou a vůbec do teď nechápu, jak někdo může jít do televize ukazovat svoje špeky! tak začnu s tím něco dělat a ne se předvádět před celým zdegenoravaným národem špekounů, co se neumí stravovat, ani uběhnout pár metrů na bus... ()

RonaMidu

...a někdy mě to docela baví,abych pravdu řekla....vidět,jak lze dopadnout je poučné,já bych na takovou exhibici žaludek neměla..ale a hlavně.....strašně ráda bych věděla,jestli ti vševědoucí kontroloři jídelníčku otylých sami všechno tak striktně dodržujou :-) ()

LiborGondek

Pomoc, jakou Ti, kteří se přihlásí dostanou, je zcela určitě žádoucí a odborná. O tom nepochybuji a je také vidět, že rady, které Kateřina Cajthamlová a Petr Havlíček dávají prostě fungují, ale jako show v televizi?? Nicméně je to pořad rozhodně lepší, než Babicovy Dobroty, že? ()

A.L.E.S.

I když na svou výšku 180 cm vážím 63 až 64 kg, stejně se na pořad kouknu. Některých obezit je mi líto, hlavně v případě, že za to skutečně nemůžou a jejich nadváhu vyvolala nemoc. Ale to neznamená, že by se neměli snažit současnou situaci změnit. A u těch, co ztloustli vlastní vinou, snad ani není co řešit. Argument, že "nejsem líný se nažrat", je skutečně trapný a já bych dodal, že "jsi líný se hejbat". Přitom by stačilo tak málo - žádné diety, žádné tablety nebo programy na hubnutí. Ale pohyb, bohatě totiž na celkovou kondici pomáhá obyčejná chůze - nic vás to nestojí, snad jen trochu času, který si budete muset najít, pokud nechcete vypadat jako uhynulý vorvaň. Jenže to je samé dojíždění autem, samá sedavá práce, hnoje z fastfoodů a podobně. Nic proti těmto lidem nemám, je obdivuhodné, že si z nadváhy nic nedělají a ještě vtipkují, ale jde také o to, jak ten člověk vypadá. Když budu hodně impertinentní a zvrácený, rád bych se jich zeptal, kdy viděli své přirození na vlastní oči. Zkrátka ať je to, jak chce, rozhodně obézní lidé nevypadají dobře - hlavně ty pupky, co jim vylézají z košil, a věčně prodřené kalhoty v oblasti stehen, která se stále více o sebe otírají. A co zdraví? To nejsou jen zničené klouby, když nohy musejí nést tak obrovskou váhu. Nadváha zvyšuje a vyvolává mnoho onemocnění. Cajthamlovou na vás! :-) Zkuste se na to podívat obráceně: co všechno dokážete, když budete mít o pár kilo méně? Lehce vyběhnete schody, doběhnete autobus, nezaberete dvě sedačky v autobuse, celkově se vám zvýší fyzická kondice a budete i psychicky v pohodě a šťastnější. I když se to nezdá, má to na to vliv. A zrovna jsem si vzpomněl na povídku Šimka a Grossmana "Mé příhody z dětství", v níž úryvek zní: "Seděl jsem sám v přeplněném kupé."... ()

Endyis odpad!

Trapná dementní reality show, která si ještě troufá tvářit se jako seriózní pořad. Rád bych věděl hlavně, kdo dal Cajthamové patent na rozum. (Při vší úctě, na to co prezentuje rozhodně vzhledově kdovájak nevypadá a může žít zdravě jak chce, stejně jí jednou čeká to co i mě a tím je srmt...). Samozřejmě by bylo možné udělat takovýto pořad seriózně, to by ovšem paní Kateřina se nesměla chovat jako k***a. Nevím jestli je, ale alespoň se označuje za doktorku, vysokoškolsky akademicky vzdělaný člověk, jenž absoloval medicínu by měl mít i schvoje chování a vystupování (v TV pořadu) a ne hovořit jak dělník z uranovejch dolů s IQ 30. Odporný pořad, Fuj Ble!!! ()

MiCM

No nechci být zlý člověk, ale jak radí lidem jak zhubnout, někdo s nadvádou a s "nulovým charisma" , tak je to velmi divné.. ()

uiu

Máme rok 2011 a reality show Jste to, co jíte nám přichystala další várku nových dílů. Zatímco předchozí série jsem sledovala každý díl, teď už jen sporadicky. A musím uznat, že přístup doktorky Cajthamlové se o hodně zlepšil. Tlouštíky už neuráží, nechytá je před kamerou za faldíky ani je jinak neznemožňuje (že by si konečně uvědomila, že když se jim bude posmívat, tak nezhubnou?) Přijde mi to jako dobrý pořad pro ty, kteří mají s nadváhou vážný problém a vyzkoušeli už snad všechno, kromě toho, aby šli se svými tukovými polštáři do televize a na 3 měsíce byli pod dohledem kamer (které by asi normálního člověka donutily se sebou něco dělat, bohužel většina účastníků show potají žerou jak prasata). Věc druhá je ovšem přístup k "dietám", kdy v začátcích show říkali lidem, ať jedí to a to v pravidelných dávkách, dnes zase říkají, že nemáte jíst to, co říkali před lety a už vůbec není dobré v hubnutí pravidelnost, že si na to tělo zvykne a nebude nic dělat. Tak jak to teda nakonec je doktorko Cajthamlová? Nebo je to celé jen reality show? :) ()

nevermore

Doktorka Kateřina umí znamenitě šikanovat..a navíc jsem slyšel, že v těch případech mimo TV kamery, když to někomu nezabralo, tak ho hned nařkla z toho,že se cpe když tam není...pche ()

Brandon

Přepálený tuky, cukry, soli, těžká strava, fastfoody, hambáče, smažený, pernamentní gaučink, depka, stres, cholesterol, mastný ksichty a nakonci toho tunelu malé světýlko, svérázná paní Kateřina :-) Lehká strava, pohyb, pohoda. Já jim fandím. ()