Harold své milé přeje k narozeninám, ovšem jeho sok vymění dárek a on upadne v nemilost. Snaží se zpět získat srdce své dívky a absolvuje pro ni závod v bruslení. (Los)

Matty

Ideální, chcete-li srovnávat, jestli jsou zábavnější kolečkové zadkopády Lloyda, nebo Chaplina (The Rink). Hlasuji pro Lloyda - s polštářem pod sakem vypadal jako Ferda Mravenec. ()

Hellboy

Harold Lloyd si chce získat jednu dívku tak, že vyhraje jakýsi improvizovaný překážkový závod na kolečkových bruslích. Na 10 minut je ten námět docela postačující, ale jen tak tak. ()

eraserhead666

Na rozdíl od Mattyho si myslím, že v souboji Lloyd na kolečkových bruslích vs. Chaplin na kolečkových bruslích jasně vede Chaplin. Mám za sebou zatím jen dvě Lloydovky a musím říct, že mě Lloyd svým výkonem moc nezaujal. Tohle je trošku lepší než Začínáme, ale i tak je to dost slabé. Uvidíme, jestli se to u dalších filmů bude zlepšovat. ()

Iggy

Česky On boxerem. Poměrně slabá groteska s Haroldem Lloydem. Nápadník Harold je svými zlomyslnými soky vypuzen z narozeninové oslavy své milé Bebe Danielsové. Pak se poněkud zaplete s poldou, když se učí boxovat, aby se mohl sokům pomstít, a schová se na veřejné kluziště. Zbytek filmu je ukázkou jeho "umění" jízdy na kolečkových bruslích, kterým si svou milou opět získá. ()

FoxMulder

Dá se to porovnat s Chaplin na Bruslích. I když ta groteska ze strany Chaplina je spíše průměr, je to o dvě třídy lepší než tahle. Místo smíchu vzbuzuje spíš agresi. Lloyd každou chvíli někoho mlátí, aniž by to bylo vtipné. K tomu je arogantní bez jakéhokoliv náznaku noblesy či lehkosti, takže jeho chování štve a ne baví... ()

PetraMishka

Harold Lloyd jako nápadník z vyšší společnosti, kterého vyhodí od jeho milé a tak se chce naučit boxovat, aby nakonec skončil na kolečkových bruslích. Tato část je nejzábavnější, i když to celek moc nezachrání. ()