Erotický pořad v němž můžete jednou týdně vidět reportáže s patřičně lechtivou tematikou, živé vystoupení a vždy alespoň jednoho hosta - buď přímo z erotické branže, nebo z řad známých celebrit. (Pumiiix)

subic

Takový umělý pořad, ale první díly, které uváděla Jana Štefánková (můj letitý sexsymbol) byly v pohodě. Dnes už bych asi neměl odvahu se na to dívat. ()

Mr.Nobody

Kdysi jistě zajímavý počin. V současnosti by to ale zřejmě chtělo nový, inovativní přístup a nový pořad. Ten by však musel zahrnovat i vysokou míru vkusu, která se z tohoto pořadu postupně vytrácela. Toho by se však musela zřejmě ujmout televize s výrazně vyšší mírou potřebného vkusu, který by přinášel zajímavá sdělení a odvracel zbytečnou vulgaritu. ()

slimi2

Takhle zpětně by mě to asi nelákalo, ale za našich pubesceních let to byl hroznej šlágr:) pátek ve škole ...poslední přestávky...a všichni mládenci spřádali plány jak to udělat aby se mohli koukat:-D ()

JARDAHONDA odpad!

Je pravda,že v 97 roce nic moc lepšího nebylo...co se týče erotiky,,,,,,přesto vše to byla maškaráda a tupá zábava....soráč,ale nemůžu hodnotit,jinak než Odpadem.. ()

DeRoyce

Já při tom vyrůstal, vlastně nic jinýho nehodnotím, takže za mě úsměvnej full počet hvězd. (1. erotický pořad je zkrátka něco jako 1. láska, kde se říká, že na tu se nezapomíná.. :-)) ()