Erotický pořad v němž můžete jednou týdně vidět reportáže s patřičně lechtivou tematikou, živé vystoupení a vždy alespoň jednoho hosta - buď přímo z erotické branže, nebo z řad známých celebrit. (Pumiiix)

Sinn

Lákavost zakázanýho ovoce, nezajímavý reportáže a vesměs podivní hosté. No, ale když je vám kolem 11 - 13 a začíná vás zajímat sex, jste schopný vydržet vzhůru i kvůli seběvětší pičovině. ()

starbrejkr

Je opravdu zábavný číst, jak skoro pro nás všechny z generace přibližně 1985 - 1990 mělo Peříčko stejný význam:-)) S napětím sledováno buď potichu s vedle spícími rodiči anebo konečně se zvukem když byli náhodou pryč...Jednoznačná nostalgie:-) ()

Pump

Jako legrace nic moc. Nechápu proč se tu objevilo Peříčko. 4 hvězdičky za Janu Štefánkovou. Mínus 5 hvězdiček za Belohorcovou a Polónyiovou. Plus dvě hvězdičky za Saudkovou. Kdyby bylo na mě tento špatný vtip v databázi ČSFD bych smazal. Někdo se asi nudil. Hmmmmm už se těším na porno sekci. Nejvíce na trailery a galerie. ()

sskrblik

Po Peříčku byl vždycky erotickej film na Nově, aneb náměsíčné sobotní noci :-). Většinou ale Peříčko za moc nestálo. Nostalgická slza za 2 hvězdy. ()

Koryntos

Je posledním z mála věcí z tohoto žánru, které jsem kdy měla možnost shlédnout v kouzelné krabičce, která se zove televize. Pamatuji si pouze díly se Zuzanou Belohorcovou, na které jsem vždy koukala hlavně z důvodu zvukomalebnosti slovenštiny a vstřebání tohoto jazyka do ucha, jako dítko, narozené pár let před revolucí, jsem neoplývala velkou znalostí tohoto jazyka. Na svoji obhajobu udávám, že při prostopášnějších ,, erotikou“ nabitých scénách, jsem cudně klopila zrak a nastražovala uši, při volume staženém na minimum s prstem neustále připraveným na tlačítku vypnout a s dokonalou výmluvou, že jsem si jen nutně v noci odskočila do obýváku pro něco, životně důležitého, co nemohlo ani v nejmenším počkat do rána. Koukání se na tajňačku na Peříčko a poslouchání sexíčku live a následného rozebírání obou zmíněných ve škole, s tím, jak ti dospěláci můžou takové prasárny dělat, když pro celou naši třídu bylo v té době krajně nechutné i líbání, patří do úsměvných to vzpomínek. Kde ty časy jsou. ()

Zemi11

Zkusit zaujmout Peříčkem v době, kdy internet je čím dál tím rychlejší - to je jako nabízet hostům Velkopopovického Kozla, když máte v ledničce Gambrinus. ()

slovan1

Kdo by aspoň jednou neviděl tento pořad? :-D Snad každý puberťák ho viděl a nespočet ho považovalo za modlu. Až na to, že se v pořadu objevovali hosté, kteří s erotikou neměli nic společného a postupem času se opakoval a začal nudit. Za povedené díly 2*. ()