Rodinná soutěž, při které proti sobě soutěží dvě skupiny po pěti členech. Hádají správné odpovědi na otázky dopředu položené stovce náhodně vybraných lidí. (Pumiiix)

zdenur

Novotného nemám rád, ale tady se fakt hodil perfektně a dalo se na to dívat. S Lesákem už to je horší, pořad s ním klesl k absolutnímu dnu. Jinak vcelku zajímavá soutěž na osvěžení mozku. ()

tom.cube

S Petrem Novotným velmi dobré, opravdu jsem se bavil a sledoval téměř každý den. Nechápu demenci Primy, takto naprosto zničit zavedený formát, přivést rádoby moderní studio, nahraný reprákový aplaus a zejména nového moderátora. Lesák je zoufale slabý a posílá pořad na dno... ()

Ad4mson odpad!

Co říct k pořadu, který uvádí neustále se potící, smích vytlačující Petr Novotný? Slovo odpad je pro "tohle" ještě svým způsobem pochvala. ()

Lakkkkky odpad!

Dříve co tento pořad moderoval Petr Novotný to stálo za to a dal bych tak 4*. Ale co to převzal Lesák nestojí to za nic...Momentálně hrůza a děs:-( ()

pan.Bebi

Sledovat ,,vtipkujícího" Novotného jak se každé tři minuty otírá kapesníkem je skvělý zážitek. Slovenská verze pořadu je o dvě třídy výš. ()

TheGunner

Mně se tahle hra poměrně dost líbí, trávím u ní každý večer i když běžijou reprízy:) je pravda, že Petr Lesák jakožto moderátor hodně zvednul úroveň této hry. ()

frolish

Nerozumiem tomuto nizkemu hodnoteniu. Podla mna velmi prijemna, zabavna a originalna TV relacia, ktoru som casto a rad pozeraval a spolu so sutaziacimi v studiu sa snazil vzdy vyplnit celu tabulku :) A Novotny z mojho pohladu urcite lepsi nez Lesak. ()

Mr.Hudson

Dříve jsem to se zájmem sledoval, ale po změně moderátorů to šlo absolutně do kytek. Petr Novotný je rozený bavič, moderátor a showman a dokonale se pro tento pořad hodil. Naopak jeho lehce přitepleně vypadající nástupce (Petr Lesák) není ani jedno z toho. Škoda. Tento pořad si zasloužil důstojnějšího moderátora, protože člověka dokázal výborně odreagovat a místy i pobavit. ()

alambert

Původní verze byla ještě docela dobrá, po tom "faceliftu" to šlo ke dnu. Ale jako nápad docela dobrý, žádná velká věda, prostě tipovačka... ()