Rodinná soutěž, při které proti sobě soutěží dvě skupiny po pěti členech. Hádají správné odpovědi na otázky dopředu položené stovce náhodně vybraných lidí. (Pumiiix)

T-pack

Hodnotím jako soutěžní pořad! Jako pořad, v jehož vysílacím čase nedávají žádný jiný slušný kompromis. Jo a k Novotnému... možná to není nejideálnější moderátor, ale k 5 proti 5 se hodil. Lesák mi leze na nervy mnohem víc. ()

Jazzzz

Ještě když tam byl Novotný jsem si říkal, že by mohli zvolit někoho jiného aby pořa trošku nabral na zábavnosti... Alle Lesák se ukázal jako naprostý vůl a pořad se pro mě změnil v naprostý odpad jenom díky němu... Přesto jde o rychlé uvažování, schopnost empatie a tudíž vcítit se do většiny... Má to něco do sebe a soudit to jenom kuli Lesákovi by bylo nefér. ()

Brain-D

Novotný se furt potil jak čuně, ale byl to zábavný pořad, v kterém si každý mohl typovat na danou otázku nejčastější odpovědi lidí tázaných na ulici.. ()

R´Hell

"Co se rýmuje se slovem husa?" - "Kachna" ... Pět proti pěti je pořad o rychlosti, opravdu nezáleží na vzdělání či inteligenci. A možná proto se stává ideálem pro podvečer, kdy u nás televize slouží spíše jako kulisa. Proti Lesákovi nemůžu říci nic špatného, spíše naopak. ()

Elisebah

Zajímavé, Novotnýho sice moc nemusim, ale sem do té soutěže mi nějak ten jeho xicht pasoval. lesák je moc uhlazenej. Novotný tam uměl vnést živo. ()

JoseBenes

Kdo neviděl díl fotbalistů proti hokejistům, neviděl vtipnou televizní soutěž. Hlavně finále bylo jako vystřežené z té největší parodie. První borec nahrál asi 130 bodů a všichni tupě tleskající fotbalisté mysleli, že soutěž vyhráli. Chyba lávky...druhý borec dokázal přejmenovat jezdce formule jedna Hamiltona na Hiltona, vymyslel neexistující slovo a tvrdil, že v cizím jazyce se Karel řekne George. Umělec... ()

ghatos odpad!

Banální princip soutěže je absolutně neatraktivní. Dal bych i jednu hvězdičku, ale vidět stvoření jménem Petr Lesák, které si snad dokonce myslí, že je i vtipné...ten kluk by potřeboval pořádnou čočku. ()

slovan1 odpad!

Tenhle pořad nepochopím...naštěsti už ho nedávaji přes tyden myslim. Ubohá zábava, která fakt nezaujme a dycky když tohle u babi a dědy vidím, tak odcházím od televize... Nevím, co na tom lidi vidí, ale myslim, že Prima ma na víc než na takovou radoby zábavnou soutěž.... ()