Riskuj!

• Česko Risk!
Súťažný
Česko, 1994, 40 min

Účinkujú:

Petr Svoboda (moderátor), Jan Rosák (moderátor), Ivan Vyskočil (moderátor), Jan Krasl (moderátor), Pavel Svoboda, Petr Novotný

Vědomostní soutěž. Na začátku jsou tři, vyhraje jen jeden. Zajímavé otázky, zajímavý moderátor, napínavý průběh soutěže a lákavé výhry - to vše tento pořad přináší! (cheyene)

myst3ry

Jedna z mých nejoblíbenějších televizních soutěží. Škoda, že už se nevysílá. A hláška "Zdravím přátele drobného hazardu" je pro mě kultovní ()

Bojinda

Boha jeho, on to uváděl taky Novotný?! Koukal jsem na Rosáka, to bylo dobré, pak na toho dalšího. Pak bohužel přišly bombastické soutěže o miliony, škoda, tohle mělo šťávu. ()

neo101

Jaký zvuk z vás automaticky vypadne,když někdo něco neví? přesně ten. co dodat? Těžké otázky a jak poznamenali jiní, soutěži škodí změny v pravidlech, formátech atd... škoda. více otázek je těch těžkých, takže vítěz musí mít hodně načteno. ()

Brepti

Nejinteligentnější tv pořad, vysílaný dříve na Tv Nova, teď repríza na tv Telka. Dřív jsem se na něj nedíval nebo nestihl se dívat ale teď se na tenhle pořad dívám každý den, dívám se na tenhle pořad pořád pryč i když někdy tam jsou i ty nejtěžší otázky ale to se časem podá, no mohli by zas vymyslet nějaký tohoto typu vědomostní pořad i když vím, že nějaký v televizi běží ale takový co byl riskuj !, už asi nebude. ()

Martyjoker

Nyní v roce 2015 mohu bez servítků konstatovat, že se jednalo o s přehledem nejkvalitnější vědomostní soutěž od roku 1990. I dnes si velmi rád pustím reprízy, abych zjistil, co všechno jsem za ta léta zapomněl. ()

GrooteLulu

Jeopardy! aneb Holandští ministři školství za tisíc. Nejradši bych to sledoval i v daleké budoucnosti, živě na obřích obrazovkách jako Piccadilly Circus, v metru, tramvaji, nebo u holiče při zastřihování kníru. Nelze nezmínit i senzační parodii od České sody na pozdějšího komentátora Ivana Vyskočila. Rosákův v mých očích nadúspěšný comeback z totalitního Videostopu na obrazovku tehdejší vznikající komerční televize.3,5hvězdy. ()

padlar

Povedený vědomostní pořad. Jako studentíci jsme soutěžili proti účastníkům z pořadu. Pro procvičení mozkových závitů se jednou za čas na opakování některého z dílů podívám i nyní. ()

Schkeble

Bezpochyby nejlepší vědomostní soutěž. Jen mi je vždycky líto těch, kteří si nevylosovali místo u prostředního stolečku, protože ten je bezesporu zvýhodněný a reaguje lépe... ts. HMM TAK TŘICET TISÍC NA FRANK... NEŽ ODPOVÍTE MUSÍTE SE PŘIHLÁST... PRÉMIE JE JEN PRO VÁS, NEMUSÍTE SE HLÁST... RYCHLE! UMEUMEOVZOMMMMMM.... NÝŘANY ()