Daniel Landa - Bouře

(koncert)
Hudobný / Dokumentárny
Česko, 2006, 94 min

Daniel Landa

Záznam jedinečného koncertního vystoupení Daniela Landy ze dvou vyprodaných koncertů v Praze a Ostravě Bouře 2005.

BONUSY: Před Bouří, Kdož jste boží bojovníci á capella, Protestsong, Volám

19. Vltava
20. Kdož jste boží bojovníci
21. Šance
22. Kdyby
23. Quantum tarantulí (Fredy176)

nevermore

Oproti Vltavě daleko horší turné. I když mi Landa nevadí a poslouchal jsem ho, je tenhle koncert slabý. Jeho neustálé obhajování se mezi songama, kým je a kým není, to mě fakt prudilo. ()

S.i.d.

U koncertu tohoto typu je nemožné dělat procentuální hodnocení. Stejně jako vždy fanoušci Daniela Landy dají 4 nebo 5* jen proto aby ho "podpořili" a jeho odpůrci Odpad! protože je Landa strašnej nácek!, přitom valná většina z nich nemá ani zapotřebí záznam shlédnout... ()

mirec88

Zaujímavá to osôbka ten Daniel Landa. Texty niektorých piesní sú veľmi zaujímavé a dá sa nad nimi pouvažovať. Čo sa týka koncertu, ten bol síce dobrá show, ale niekedy, vlastne často mu bolo veľmi slabo rozumieť alebo vôbec. Potom som sa v bonusoch na DVD dozvedel, že to bolo kvôli jeho zničeným hlasivkám. Ale inak, keďže rock mám rád, tak hodnotím vyššie a mám rád takýchto ľudí, ktorí dokážu nahlas povedať, čo si myslia. ()

Kosmik 1

Na koncertu jsem byl, výborný zážitek. Také se mi hodně líbil projev před písní Protestsong a pak samozřejmě samotná píseň, draly se slzy do očí. Další mé oblíbené písně, které zazněly na koncertu: Tajemství, Táta, Vltava, Kouzelník a Moravské pole. Daniel Landa bude pro mě vždycky nejlepší zpěvák. A úplně nejlepší jsou vlastenecké písničky s velice kvalitními texty. Dan je prostě modla. :-) A jeho průpovídky mezi skladbami na koncertě se mě líbí a dávají smysl. A taky jeho sebekritika, když zapomene text, nebojí se sám sobě si zanadávat. ()

U.Tarare

Nějak mi tam neseděl ten sbor. Navíc ty jeho projevy (že neni RASISTA, FAŠISTA, SKINHEAD a bůhví co všechno). Už jen zbejvá, kdy bude tvrdit, že neni Čech :) 50% ()

Paity

Vžy provokativní, ale zase poměrně inteligentní, takové jsou koncerty Daniela Landy, který s věkem zmoudřel a i "zpodivínštil". ()

Tigran

Landa tady měl větší problémy z hlasivkami, než obvykle a bylo to poznat. Výběr písní docela OK, ale na Vltava Tour byl holt lepší. Nedá se nic dělat - 3 hvězdičky :-) ()

vojtaz

Pane bože lidi! Psoudovlastenecké songy?? vykradač Kryla?? nezbláznili jste se? Jsem zvědav, kolik z Vás co dávají "odpad" na tom koncertu vůbec bylo, nebo ho vidělo. Tím že Daniel udělal jeden benefiční mini koncert na počest památky Karla Kryla (výtěžek šel na nadaci Malina) se z něj stává vykradač a pseudo-vlastenec? Bez urážky - nic o něm nevíte, tak sem nepiště nesmysly. Jinak koncert byl peckový. Ohormná energie prozařovala až do posledních řad publika. A to co Daniel mezi některými písničkami říkal, snad konečně přesvědčilo jeho odpůrce (kteří to náhodou viděli), že asi tak špatnej nebude :-) ()

Lukin413

Oproti Vltava Tour zde převládají písně ze slabé desky Neofolk. Navíc se změnil druhý hlas, který se k Landovu příliš nehodí a souzvuk pak vyznívá dosti rušivě. Navíc Volák není Vartecký, keců výrazně přibylo, patos included. Tohle ne. ()

Heavyman

Landu mám rád, poslouchám ho od malička, ale tenhle koncert mi přišel odvařenej se spoustou trapných keců mezi písničkama, které byly spíše zarecitovaný než zazpívaný. ()

Deratizer

Landovu hudbu mám rád, ale toto koncertní DVD není nijak vyšperkovaný do kvality, po zvukové stránce je to průser. Důvod všeci musí slyšet. K čemu různý luxusní 5.1 a DTS stopy, když to je odfláklý a neplní to svoji luxusní úlohu...Oči nepřimhuřuju, jelikož Landa není z těch, kteří by si tu studiovou kvalitu nemohli dovolit vyšperkovat. Po pěvecké stránce co se týče Landova projevu taky docela podprůměr, co se týče obrazu, už je to lepší než Vltava, která měla zas hodně průserovej obraz. ()

Luk Skywalker

Co se týče monologů, tak ač jsou krátké, tak je jich nejvíc a Landa je zde nejvíce agresivní. Odráží to rozpoložení Landy ve kterém se tehdy nacházel. Jinak koncert byl super, Landu jsem tehdy viděl na živo prvně. ()

Henry Morgan

hudba super, zpěv trochu děs(jakoby se ani nesnažil), navíc ....... Byl jsem skinhead, dnes už nejsem, nevadí mi kališníci, nevadí vlastenci, nevadí mi apolitičtí skins. Vadí mi neonacisté, komunisté a jím podobné odnože a distancuji se od nich......pobuřovat a šokovat....proč ne, ale vyřizovat si tam účty...blbost. Nejslabší koncert od Vltava tour ()

PamelaJJK

I s odstupem času je to paráda. Vltava Tour bylo sice povedenější, ale Landa umí navodit atmosféru a o tom to je. Takže plný počet bodů a palec nahoru... ()

Domin1359

Landa je prostě PAN MUZIKANT vždycky jím byl, a hejty sklidí vždycky, v Česku je plno vyznavačů "drsného" rapu, lidí jinejch barev který si to budou brát osobně :)) ()

Naghavi

Je evidentní, že bez Koláře, který ho pěvecky podporoval na Vltavě Tour, to už nemá takové grády, muzikanti, kteří zde hrají, taky nejsou dobří, jako na prvním Dvd... ()