Daniel Landa - Bouře

(koncert)
Hudobný / Dokumentárny
Česko, 2006, 94 min

Daniel Landa

Záznam jedinečného koncertního vystoupení Daniela Landy ze dvou vyprodaných koncertů v Praze a Ostravě Bouře 2005.

BONUSY: Před Bouří, Kdož jste boží bojovníci á capella, Protestsong, Volám

19. Vltava
20. Kdož jste boží bojovníci
21. Šance
22. Kdyby
23. Quantum tarantulí (Fredy176)

Sawyer815

Další perfektní Landovo mini turné na které mám skvělé vzpomínky..Jen škoda občasných projevů,které rockovou show posouvají někam tošku jinam.Ale u některých jsem rád,že zazněli...."Odmítám extrémní odnoše jako jsou neonacisté,komunisté a jim podobné spiny a distancuji se od nich" a "Nejsem fašista,nacista,rasista taky ne".Třeba to někdo z kecalů slyšel a zkusí nad tím zapřemýšlet než zase bude mlet jablka s hruškama dohromady.Landa je samorost a odvážné (někdy možná trošku kýčovité) myšlenky k němu patří stejně jako zapomínání a pomotávání textů na živých vystoupení.Nejlepsí pecky:Ztracení hoši,1938,Táta,Tradice,Militia Christi,Kdož jste boží bojovníci. ()

Boss321

Není to tak dokonalé jako Vltava Tour, ale rozhodně báječný rockový koncert se spoustou fantastických písní Dana Landy, které jsou doplněny jeho projevy. Nejvíce se mi líbil asi Protestsong a jemu předcházejí projev pro pana Feřteka...... ()

Ded@M@tes

Celkem vzato snesitelný koncert. Poměrně dobrých písní tu zaznělo a to nejsem zrovna velký fanoušek Landy. O špetku lepší průměr. ( Hodnocení: 6/10 ) ()

MMR

Mé oblíbené album, Landu si poslechnu kdykoliv a kdekoliv. Dneska jsem si to pustil a bylo to příjemné zpestření při odpočinku po práci. ()

paascha odpad!

Cokoli s plešounem je megasračka, a tohle je megasraček koruna. Jo, a kdyby jste někdy v Uherském Hradišti potkali šprcku 11, čili Šukáše Blitkovského, neboli Lukáše Lipovského, kopněte ho s rozběhem do prdele. On už bude vědět, za co to bylo:-)) ()

Kryton odpad!

Landa je jen vyčůraný kapitalžrout. Udělá podbízivě laděnou písničku s naprosto iritující melodií a hodí tam pseudovlastenechký text nebo drsnárnu. No to bych zvracel! Btw. na jeho koncertech se "prý" stále ukazuje jak vysoko byl loni sníh. ()

gogos

Na Vltavu Tour to nemá, ale zase je to lepší než V.P.K.K.P.Č.N. Koncert obsahuje více přeřeků a Landa už není tím kým býval. Uvidíme, jak moc se to projeví na dalším chystaném DVD - Československou Tour 2008. ()

SonG

Výborný koncert jednoho z nejlepších a nejpodivnějších lidí v českém podvědomí lidí......Každopádně umí pobavit a nad jeho názory se chtě nechtě musíte pozastavit a popřemýšlet.... ()

lioncel

tak tohle jsem nějak nepochopil - hlasově hodně indisponovaný zpěvák vydá záznam svého vystoupení ještě drze na dvd .. když jsem to uslyšel poprvé, tak mě málem klepla vzteky pepka .. já jsem si o landovi vždy myslel, že je to perfekcionista .. proto tohle vydání odmítám a neberu .. po naprosto skvělé vltavě, je tohle pro mě zatuchlý rybníček někde na vsi .. a chci vrátit svý prachy … ()

PeterNet

Tak Landa u mě už mnohokrát ztratil hodně bludišťáků (např. když si vzal do huby písničky někoho, s kým nemá vůbec nic společného), ale přesto mnoho jeho hudebních výtvorů je mi velice blízkých a konkrétně tento koncert byl velmi dobrý. ()

xxvasa

Landovu nejstarsi tvorbu mam rad moc, novejsi songy uz min ale koncert je to pekny! ted uz enom vydat "legendarni" koncert Orliku ze Bzenca a spokojenost bude velika:)) ()