Nekecej!

(relácia)

Tato multimediální show si dává za cíl mapovat úroveň vzdělání na českých středních školách. Vysílá se na internetové televizi Stream.cz. Pořadem provázejí Tomáš Novotný a Tomáš Zástěra. (duklak2)

Mandalorian

"Má pravdu ten chlapec..." A nejlepší rozhovor s pěknou ale blbou holčinou: Tomáš: "Jakej je rozdíl mezi bejkem a volem?" Holka: "Vůl je větší debil ?" Tomáš: "Kdo je vůl ?" Holka: "Můj fotr ?" ()

dEst28

Stream.cz a možná nejoblíbenější pořad na této internetové televizi. Je to vtipné, dozvím se věci, které jsem nevěděl a dvojice Tomášů perlí o sto šest. ()

bond77

Pořad internetové televize stream.cz byl do nedávné dobry celkem dobrý. Bohužel Tomášúm začali docházet dobré vtipy a snaží se "kopírovat" svoje staré. ()

Sollozzo

Párek šílenců...scénky většinou výborně uchylný a otázky??..."Tak jaký je to číslo mezi 11 a 9?"... každopádně Igor Hnízdo je větší mazák než dvojička niggaz. ()

tomala4

až na to, že podaktoré zadávané otázky s odpoveďami boli nejednoznačné (resp. úplne nesprávne), niektoré vtípky boli podarené.. ()

Revivup

Když se chci pobavit zajdu na Stream a podívám se na Nekecej! Hlášky Novotného se Zástěrou jsou úžasné a ty hlody, co odpovídají studenti... no, nad tím zůstává rozum stát (hned po tom, co se přestanete chechtat :-D). ()

borohub

Když to porovnám s většinou dnešních "jůtuberů" nad kterými stříká mnoho puberťáků musím říct že to není tak špatné.. Samozřejmě některé díly jsou slabší některé lepší (ono dost záleží na složení lidí, Tomášům se sice občas povede (či nepovede) vtip nezávisle na lidech, ale mnohdy pracují přímo s nimi..), doprovodné scénky občas vtipné občas trapné. 75% ()

Weissik odpad!

Opět jedna z těch nejčistších perel TV Stream. Ubohost nad ubohost, cosi, co páni aktéři pokládají za humor (pozná se to podle toho, že se tomu sami pořádně zasmějí) a obyčejná tuctová vykrádačka vědomostních pořadů. ()

lehkoživka

Nemůžu si pomoct, ale mě ti dva exoti se svým pubertálním hnědým humorem baví. Některé díly jsou slabší, jiné se vyloženě povedly. V poslední době ale dost slabé, ubírám jednu z hvězd. ()