Izba oproti

• Česko Pokoj naproti (viac)

Pokojná noc sa skončí, keď Julianovi zavolá jeho najlepší priateľ Terry. Tvrdí, že prenasledoval svoju nevernú snúbenicu June do zchátraného hotela na opačnej strane mesta. Prenajal si izbu naproti a teraz čaká s fľašou whisky v jednej ruke a pištoľou v tej druhej. Julian ho presviedča, aby sa upokojil, a rýchlo vyráža odvrátiť hroziacu tragédiu. (TV JOJ)

Campbell

Celkem obstojný psycho thriller, s vynikající Murphy která si po strašným Deadline spravila reputaci. Film ej natočen poměrně civilně a vypadá slušně. Sice to není nic objevného ale na tu hodinu a půl zabavý. Příběh sice není nic extra a celej film se odehrává prakticky jen ve 3 pokojích ale i tak jsem se poměrně slušně bavil. ()

NikaIn

Téma nebola zlá,len to neuchopili správne.Od začiatku sa to tiahlo,bola to nuda. Dialógi bez dinamiky,prihlúple,spomalené.Dej tiež nijak negradoval,ak sa aj niečo udialo,znova to okamžite padlo do nudy,herci sa tiež nepretrhli,bolo to ako keď vám niekto kto nemá rečnícky talent niečo rozpráva,ale vás to uspáva, ide to mimo vás,pretože to nemá šťavu.Tak presne toto bolo také isté,bez šťavy.Už o 10 minút nebudem vedieť o čom to bolo,nič to vo mne nezanechalo.Jedna hviezda za snahu. ()

Greny

moc jsem od tohoto filmu neočekával a tudíž jsem byl velmi mile překvapen. Pravdou však zůstavá že thriller je to jen okrajově a spíše se snaží tvářit jako thriller. Avšak nad tímto bych přimhouřil oči, jelikož kamera, hudba , herci na výbornou a i když je příběh jednoduchý je to svěže a vcelku originálně pojaté. 4* ()

swamp

Režisér bohužel neví, co je to budování atmosféry. Jedná se prakticky o celovečerní nudu, kde za jedinou zmínku stojí závěrečných deset minut. Herci byli nezajímaví, snad až na Brada Greenquista, který si vychutnal roli portýra - trochu mi připomněl Tima Rotha ve Four rooms. :) Ze zajímavosti se ještě podívám na kraťas Across the hall, který režisér natočil před tímto filmem - možná to bude esence toho dobrého z filmu. ()

BMAJTZ

Kdyby byl tenhle film prezentován jako půlhodinová jdnohubka, neměl bych s ním nejmenší problém. Je sice fakt, že oněch 90 minut i tak uteče jako voda, ale nudil jsem se v několika momentech neskutečně. Příběh jako takový není úplně špatný, ale chování jedinců mi moc normální nepříšlo. Upřímně řečeno ona celá ta logika trochu pokulhává a závěrečné resumé kdy hlavní padouch vymyslí totální plán asi za dvě minuty mě rozhodně nechal na pochybách. Budiž na jedno odpoledne zabaví dobře, přesto je to solidní nuda. ()

• Natalie Smyka, která hraje Annu, účinkovala také v původní krátké verzi z roku 2005. (ivishka)
  • Film byl natočen za 17 dní. (ivishka)