Archeolog David se jednoho dne dozví, že jeho otec záhadně zmizel při potápění v Benátkách. Vydá se spolu se svojí snoubenkou Laurou na místo a pátrá po něm. Stopa ho vede až k ztracenému pokladu Medicejských, ukrytému v katakombách. Na ten si dělá zálusk tajemný Ital Clemenza. David postupně zjišťuje, že Clemenza vypustil do benátských kanálů lidožravé žraloky, aby zabránil ostatním najít poklad. David a Laura jsou nyní ve smrtelném nebezpečí a budou muset čelit nejen Clemenzovi, ale i lačným žralokům... (oficiálny text distribútora)

dyfur

..triky naivné,amatérské,predstavitelia nemastní,neslaní, Baldwin s dvojitou bradou a kilami navyše tiež vás neočarí...jedine čo stojí za niečo sú zábery Benátok .Od odpadu "tento skvost" zachránili len tie Benátky. ()

cariada odpad!

Neskutečná srač..., tady je v názvu žralok, ale o něj tam vůbec nejde, jen náký čachry s potápěním ,pokladem a mafií. Tohle nemělo hlavu natož nákou patu!!! Když už koukat tak rachle posouvat obraz, stejně vám nic neuteče, když tam nic není. ()

Rodriguez odpad!

Žralok v Benátkách? Kdybych věděl do čeho lezu, tak si hodim lano kolem krku. Jediné plus sem dával reálným záběrům žraloka, ale to bylo jediné pozitivum. Zbytek už šel do kopru, scénář, dialogy a herecká trapácká eskapáda, fuj, blil bych v koutě. Ukazovat záběr potapěče v první minutě, jak dejchá pod vodou a přitom komunikuje? Si ze mě asi někdo dělal pr*el ne? A pak záběr potapěčů v úzkém tunelu, kam se pomalu nevešli a hned za nimy žraloka, který je slup bez problému jak malinu? A jak může žralok někoho zabít útokem shora? Vždy nás učily, že pokud žralok útočí, tak jedině zespoda vzhůru. Takže nevim zda jim při psaní došly peníze nebo si jen tvůrci mysleli, že z nás udělají idioty??? 0% ()

destroy83

Žralok je v těchto Benátkách bohužel pouze doprovodným ansámblem pro honbu za pokladem místního mafiána, který mu pod vidinou zlata servíruje svoje zaměstnance celkem solidním tempem. Do této honby se připlétá i americký doktor se svou přítelkyní a na to že se právě zvednul od katedry, dokáže s mafiány i žralokem celkem zatočit. Do všeho se připlétá zkorumpovaná místní policie a pár citových výlevů. Snímek je ovšem překvapivě koukatelný i přes opakované záběry a minimální hororový potenciál. Některé akční scény nejsou vůbec špatné, ovšem hlavní hrdina je krutě nesympatický. Žralok je nádherně realný, ovšem nejspíš vystřižený z nějakého dokumentu. Navíc je zde slušný příběh a parádní prostředí. Žraločí pokoukání na nedělní odpoledne, které neurazí. Za mě s přehledem za tři hvězdy. ()

Lachtaan odpad!

Stephen Baldwin, Lorenzo Lamas, Kevin Sorbo a Lou Diamond Phillips by měli stvořit vlastní produkční společnost, která by náramně konkurovala hnusům od SyFy nebo Asylum pod podmínkou toho, že by si v oněch blbostech sami zahráli. A nejlépe rovnou ta monstra, protože ty jejich držky se na to skvěle hodí. ()

civalII odpad!

Hrozná sračka. Musel jsem si po deseti minutách dát Smectu. Bratři Baldwinové to je hrozná grupa. Alec vypadá jak Tomáš Töpfer, William jak Ozzák s krátkými vlasy, Daniel jak debil a tady toho kokůtka radši ani nekomentuju. A nejhorší na tom je, že hrajou hůř než vypadaj. ()

Elleannie

Všechny Baldwiny mám jako herce ráda, i když spíše ve starších filmech, ale na Stephena jsem si nikdy nezvykla.. Podle mě umí občas zahrát syčáky, ale když má být smutný, překvapený nebo má něčeho litovat, tak mu to prostě nevěřím. Tedy především kvůli němu dávám tak malé hodnocení, pž záběry z Benátek byly příjemné a žralok taky nebyl špatný, ale bohužel, on mi pokazil skoro celý film.. ()

Gerret

Vydržel jsem se na to dívat do konce, takže tak moc tragicky bych to neviděl. To ovšem nic nemění na tom, že to celé je jen podprůměrná podívaná. Celý příběh je už vlasně v základu postavený na nudné zápletce. Ve zkratce: Syn jede hledat do Benátek pohřešovaného otce a při tom najde ztracený poklad, kvůli němu se zaplete i s místní mafií a do toho jsou ještě přimíchaní žraloci. Ani jsem nečekal, že to dopadne lépe. Sledoval jsem to jen z toho důvodu, že nic lepšího prostě v televizi nebylo. Příští týden na barrandově bude pro změnu film Nebezpečný žralok: http://www.csfd.cz/film/296283-swamp-shark/, ten už asi raději vynechám :). Hodnocení 40%. ()

The Viper odpad!

Nuda,nuda,shit,shit. Baldwin, kterej po celej film vypadá jako hodně špatnej německej herec je nezajímavej, nudnej a ani v nejmenším není sympatickej. Film je totální (s prominutím) sračka, nic víc v tom nehledejte. Ztráta času._5% ()

Holina odpad!

Nominace na Oskara: Režie, herec v hlavní roli, speciální efekty. Hahahaha a ještě jednou hahahaha! Je nutné cokoliv říkat? Ten film je přesně takový jaký ho čekáte. Mizerný. Srandovní. Stephen Baldwin v životní roli. Jooo Nu Image ()

drankeryth

Rozmyslal som ci dam odpad alebo jednu hviezdicku a predsa som dal aku taku sancu tomuto filmu, nie hororu ako pisu. Tam ani nic nebolo take, pretoze utoky zralokov boli natocene hroznou kamerou a dost ma to znechutilo. Zaciatok filmu bol nieco ako Indiana Jones, myslim tie pasce v podzemnej chodbe, kde zostarnuty Baldwin objavil bajny poklad. Mimochodom uz ani moc nevladze bezat, urcite pri scene ked unikal pred mafianmi medzi ulicami sa udychcal na smrt, ked tocili tu scenu:) Film je skor taky dobrodruzny film zo zralokmi, ktori utocili na ludi v Benatkach. Tie mimochodom boli trikovo na ubohej urovni, ako priklad uvediem toho opiteho Taliana s jeho zenskou pri brehu, kde zralok akrobaticky ich zhltol na jedno zakusnutie. To bolo teda priserne spracovane, ako aj cely tento film. Hviezdicka je len za krasne prostredie Benatok, aj ked tam urcite smrdia tie ulice od pachnucej vody. ()

Heroine odpad!

Vždycky když někdo přede mnou zmíní román Smrt v Benátkách, já na to říkám "já znám jenom Žraloka v Benátkách". To je tak jediné, k čemu je tenhle film dobrý :-) ()

Rathalos

Dalsi animal horor o zralokovi tentokrat netradicne v Benatkach,jasne,ze je to hovadina,ale sranda to teda je vidiet takyto "megafilm"...:-) ()

Torgal odpad!

Výborne, po dlhšej dobe som sa opäť dočkal potápačov, ktorým nerobí problém komunikovať cez vysielačku aj s kyslíkovým prístrojom v ústach. To len na ilustráciu, čo od tohto filmu čakať. Stephen Baldwin predvádza jeden z najtragickejších hereckých "výkonov" čo som videl, scenár okrem logických dier neobsahuje nič iné, útoky žralokov sú nasnímané výnimočne otrasným spôsobom a aj ostatné vlastnosti filmu sú na tom veľmi podobne. Chvalabohu som sa na tom aspoň celkom pobavil. 1+/10 ()

Vencik89 odpad!

No tohle byla hrozná hovadina. Díky filmům, jako je tento mám strach pustit si film, ve kterém jsou žraloci, jelikož se bojím, že omdlím nudou a zhnusením. Díky, ne, ne a NE. ()

Zevon odpad!

Kurvajíčka snáší, větší hovadinu, než tuto naprotou anarchii, snad v levných DVD nenajdete. Doufám, že až chlapci, co nám servírovali tuto pitomost, pojedou na dovču za tantiémy z prodaných DVD do Benátek, užere jim ten lidožravý žralok koule včetně příslušenství. ()