Horúce pozdravy z Paríža

• Slovensko Bez súcitu (viac)

Osobný asistent amerického ambasádora v Paríži James Reec (Jonathan Rhys Meyers) má všetko, čo úspešný mladý muž potrebuje mať. Atraktívnu priateľku, luxusný byt a výborne platené zamestnanie. Jediné, po čom ešte túži je zúčastniť sa riskantnej a veľmi nebezpečnej akcie. V tej chvíli, keď sa dozvie, že má byť po ruke americkému agentovi FBI Charliemu Waxovi (John Travolta) je nadšený. Wax má za úlohu zabrániť teroristickému útoku v Paríži. James však skoro zistí, že Wax sa vyžíva v násilí, zastrašovaní a pre úder nejde ďaleko. Najskôr strieľa a až potom sa pýta, či to niekto prežil. (TV Markíza)

srolyma

Od těch dob, kdy Johny kroutil pánví, zpíval falzetem a pomazával si hlavu nějakým svinstvem a to jen proto, aby sbalil vyšeptalou třicítku, která se marně snažila působit jako šestnáctiletá panna, uběhlo hodně vody. Johny dost přibral, pánví už nekroutí, vlasy změnily adresu trvalého pobytu a přestěhovaly se na přední stranu obličeje a hlavně nám zdrsněl. A to tak, že by mu mohl závidět lecjaký Willis. Ta jeho postava drsného agenta je vynikající, válcuje všechno a všechny kolem a celý film si pro sebe zcela uzurpuje. Bravo, Johny! ()

Mikecat

Travolta trocha ako ho nepoznáme. Drsný policajt nekompromisne zapadá a myslí ako jeden z grázlov, ktorých naháňa a snaží sa dohnať. Mladý nevinný holobriadok, ktorý nebol ešte v poriadnej akcii sa má od neho čo učiť. Príbeh plný neočakávaných zvratov a vtipných scén v podaní J.Travoltu dodáva priemernému akčnému thrilleru typickú francúzsku šťavu. ()

(=LIFTY=)

I WANT MORE WAX! Nezapomenutelná postava a jediný důvod, proč mě mrzí komerční neúspěch filmu, spojený s absencí pokračování. Akce je přehledná a občas vykouzlí i nějaký ten nápad (bomba v autě), ale je utopena v tak dementním scénáři, ke kterému nemůžu dodat nic jiného než: "Opravdu tam musel být ta vážná osobní linie?!" Ach jo... PS: Co Morellův film, to psycho večeře u rodinného stolu:o) ()

Leyla

Po dlouhý době jsem viděla nějakej akční film a moooc se mi líbil...přestože, když se mě zeptáte, o co tam šlo, tak bych měla hodně velký potíže to říct:D Ale John Travolta rulez:D ()

sAreOn

Poměrně oddychová věc. Travolta hláškuje seč mu síly stačí a k tomu mu zdárně sekunduje J.R. Myers. Rychle to odsýpá a celkově se určitě nudit nebudete, ale nic víc si z tohoto filmu neodnesete. ()

Patr1k

Ľudia ja vám nerozumiem, keď pozerám akčný film, tak rozhodne od neho nečakám aby bol silou mocou reálny, aby mal silný morálny podtón, nemusí mať ani oscarový scenár, stačí tona akcie, tona hlášok a sympatická dvojica/trojica a to som od Morela dostal už tretíkrát, ten chlap to vie, Travolta už síce nevie behať, ale je to frajer a Rhys-Meyers je sympoš od kosti, ja by som prijal aj hodinu akcie naviac, ja som si tento film naplno užíval a preto 5/5 ()

jopal

Mam take zmiesane pocity, presne ako je hodnotenie ostanych. Chvilami dobre, vyborne, miestami ubohe...Hlavne sceny, kedy hrdina je neomylny, nepriestrelny, neviditelny a nezasazitelny. Takze 3* s tym, ze uz to vidiet nechcem, ale som sa nenudil. A cele to drzi Travolta. Jonathan Rhys Meyers tam bol asi len omylom... ()

tuxie

Celý film mi přišel lehce povědomý :) Travolta jako tvrďák, Royal with cheese, Audi S8 v honičce, dynamická kamera... Škoda, ve fimlu je velké množství potenciálu, který leží ladem. ()

BinLadin

Nevim proč má tento film tak rozporuplné hodnocení. Ustřední duo bylo suprově vybráno,chemie mezi nimi funguje a neskutečně baví. Jako Travolta ruleeezzz. Prej "Wax on Wax off", to mě odbouralo. Sice to na Taken nemá,ale taky u Taken jsme tak nezasmáli. Nejde porovnávat koza s petrželí. 85% ()

veverysiak

Pustite Amíka do sveta a za dva dni obráti ktorúkoľvek metropolu na hlavu, ako komédia by to bolo pri troche šťastia celkom dobré, ako akčný kúsok to vyzerá značne účelovo a nezachránil to ani podarený Travolta, ktorému tieto roly sadnú ako ťava na púšť, takže 65%. ()

djcremo

Nič zmysluplné a nejaké múdrosti od toho netreba čakať, ale zasa akcia tu je takmer od začiatku do konca, guľky lietajú a krv sa leje. Nechal som film, nech si ide svojou cestou a pekne som sa odreagoval pri filme a čo je hlavne tak ma nenudil. ()

ArMinO

Presne tento štýl mám rád. Nemám, čo by som vytkol. Možno, že som bol zo začiatku trochu zmätený, ale všetko sa to vyjasnilo. John Travolta bol neskutočne skutočný zlý-dobrý človek. 85% ()

JHappy

Klidně si mě ukamenujte, ale mě se to líbilo od začátku do konce jízda u které jsem se bavil a rád se kdykoliv podívám znovu. ()

Režisér 96 hodin se prostřílí Balkánem

Režisér 96 hodin se prostřílí Balkánem

20.08.2012

Pierre Morel si získal pověst akčního boha díky 96 hodinám. Krátce nato si reputaci částečně zkazil výplachem Bez soucitu. Několik velkých hollywoodských projektů, se kterými byl spojován (třeba nová… (viac)

Taken 2 nebo Duna 3D?

Taken 2 nebo Duna 3D?

31.01.2010

Luc Besson (foto) během tiskovky k akčnímu nátěru From Paris With Love oznámil, že scénář k Taken 2 je dokončený a natáčení je na dohled. Pokračování oldschoolového thrilleru, u nás nazvaného 96… (viac)

A na písečku si bude hrát ...

A na písečku si bude hrát ...

06.01.2010

Pierre Morel. To je opravdu nečekaná volba. Někdy na podzim se na novou filmovou adaptaci Duny vykašlal Peter Berg (protože šel k Universalu režírovat sci-fi prvkami opepřený námořní Battleship).… (viac)

Zamilovat se do nájemné vražedkyně

Zamilovat se do nájemné vražedkyně

18.07.2009

...může být životu nebezpečné. Francouzský talent Pierre Morel právě dokončil akční thriller From Paris With Love s Johnem Travoltou v hlavní roli a pomalu začíná s Lucem Bessonem pomýšlet na… (viac)