Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiálny text distribútora)

AxelWers

4* dávam za stretnutie, ktoré môžete vygúgliť pod frázou "Pošta pro tebe - ultra magor", pretože na tejto relácii ma nič tak dobre nepobavilo ako toto stretnutie. Bravo Katka! ()

SimonShot odpad!

Jedna s nejhorších českých seriálu absolutně nepovedené a prostě k ničemu ani se na to nedá divat nechápu koho to napadlo takovou bezduchou blbost.Nic jiného než odpad snad nejde dát. ()

Mandalorian odpad!

Tak copak si pro nás náš pošťáček poštěváček připravil dnes ? Jejda, to je ale pěkný hovínko, Ondro. Jako cep... Viděla ho maminka ? ? ? Bleeeeeeeeeeeeeeeeeee. ()

Kultak odpad!

Člověka potěší občasná nenávist, která mezi lidmi panuje přímo ve studiu. Nicméně takové díly jsou bohužel vzácné a zbytek je jen sentimentální klišé. ()

AloeB odpad!

Když o tom přemýšlím, tento zázrak získává sledovanost tím že publikuje lidské osudy které by ne vždy chtěli aby byly publikovány. Nezní to sice jako prasárna typu Nebezpečných vztahů, ale zde to asi není sehraný, co? ()

Razzor_82 odpad!

Mám nechat odstranit tu stěnu? Smutný výraz umučené Esterky a věrný poštěvák Ondra, který pátrá po lidech jako česká pošta při doručení balíčku. Natěšení důchodci u obrazovek vyhlíží s kapesníčky v ruce další díl. Zamáčknu slzu a hážu do odpadu. 0/10 ()

Tyna31

Tak...a včera jsem se dozvěděla, že pošťák Ondra se nejmenuje Ondra, ale Martin nebo jak! A jinak...mě si někdo pozvat, tak asi nepřijdu, aby mě sledoval celej národ:D ()

hlína

Trochu tak kšeftování s lidskými emocemi, které mi připomíná kšeftování s emisními povolenkami na výpusť skleníkových plynů. Akorát s tím rozdílem, že lidi co vypouští emoce nedostanou zaplaceno a firmy co vypouští emise za to musí plati :o) A ten šibal pošťák Ondra, ten mě vždycky tak napíná, až mi z toho odešla erekce :o) ()

haWranka

V těch pár dílech který jsem (nějakým nedopatřením) viděla se objevilo jenom opravdu malý procento příběhů, který by se mě nějak víc dotkly. Ale o to ani nejde. Nejvetším zabijákem tohodle pořadu je totiž milá Ester, kterou bych za její jasně umělý soucitný pohledy nejradši kopla. ()

Menno

Přiznávám, že hodnocení je hlavně za mé nejoblíbenější díly. Ty ostatně každý zná tak se nebudu opakovat. A pak ještě za jeden díl ve kterém si jedna hodně stará paní pozvala do pořadu jednoho hodně starého pána (evidentně svoji lásku z dětsví) a když ho uviděla na stěně na obrazovce tak mu začala číst básničku, kterou si sebou přinesla na malém papírku. Ten pán, ale vůbec nevěděl o koho jde, z jeho reakce to bylo víc než jasné:) ()

tančísvlky odpad!

Ester je žiarivým príkladom ,ako sa dá pokaziť relácia.Treba však povedať ,že Kodetová bola ešte väčšou katastrofou...Tento formát sa dá zvladnúť len s K.Brychtovou... ()