Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiálny text distribútora)

blues

koukatelne prvnich par dilu, potom uz to ztraci uroven, duchodci hledaji duchodce, postizeni hledaji osetrovatelky , romove hledaji zbylych 40 clenu sve rodiny, deti z DD hledaji prave rodice, atd. ()

Wishkah

Záleží na příběhu, který se dostane na obrazovku. Nicméně je zvláštní, že i ten nejzajímavější příběh dokáže dokonale uzemnit pošťák "tupý úsměv" Ondra a Ester "oči jak baterky" Janečková. Jestli jde něco udělat pro zkvalitnění tohoto pořadu, tak je to vyhození těchto dvou antimoderátorů. ()

Bety88

Hlavní znělka je sice na facku a povlávání vlasů moderátorky v předělech na dvě facky, ale když si mám vybrat mezi přešlapy a ozákem, pošta vítězí na celé čáře. ()

Mo.

Hvězdička za pěknej zadek Ester Janečkové. Jinak nejodpornější druh reality show, co lze vymyslet. Jedním slovem hnusné. ()

Zik2 odpad!

I ty, Česká televize? Že dávku instantních emocí lidu servírují Nova a Prima, to dovedu pochopit. Že se tak ponižuje instituce, kterou si všichni platíme z daní a která má být výkladní skříní našeho umění, vzdělávacím médiem a prostorem pro filmy, která komerční televize nedávají, protože se na ně nedívá 500 000 lidí, je smutné. Móda prožívání cizích emocí, která začíná u sledování babky Kropáčkové ze Šumperka, která hledá svou pubertální lásku, a končí u pravidelného facebookového truchlení za někoho, koho jsme vůbec neznali, se jako mor šíří i na veřejnoprávní média. Lid se potřebuje ujistit o vlastní morální převaze. Televize jim nebídne pocit vlastních morálních kvalit, naservírovaný do křesla za 50 minut. Oni by přeci takhle svoje dítě neopustili, oni by se přece takhle k vlastním rodičům nechovali. To sou neska lidi psi, co, mámo. Voni daj klidně děcko do kojeňáku. Aspoň že mý sme slušný lidi. A dej tam tu Novu, ať stihnem v suprstár ty magory z hvězdný pěchoty. ()

Drirr odpad!

Přiznávám, že celé jsem to viděl jenom jednou. Jako chápu, že pro ty konkrétní lidí jsou setkání po letech silná emoční záležitost, ale udělat z toho reality show, která má jen jediný cíl - aby si senioři poplakali, no to fakt ne... A na veřejnoprávní televizi. To je hnus velebnosti. Citová ždímačka, ve které je režisér dozajista nejvíc nadšený, když se mu tam někdo rozbrečí. Tfujtajbl. ()

lucijelucije odpad!

Nemůžu vystát prolévající slzy, a nemůžu vystát, to nesnesitelné vydělávání na cizím neštěstí. Mimochodem, to že se tenhle pořad snaží komerčně vyvolat u diváka lítost tím, že nechá trpět druhé, tak ano v tomto případě jsem necita, a nepřipadá mi vhodné dát téhle show ani hvězdu. ()

kymberelyJ odpad!

Je to hrozný pořad.Sice oceňuji, že pomáhá mnohým lidem najít své blízké, ale na druhou stranu šíleně hraje na city...opravdu větší doják jsem neviděla.... ()

Cement73 odpad!

V obidvoch verziách, či už v slovenskej alebo českej vystupujú sexi prsnaté moderátorky a ľahko dementní poštári. Prečo sa hrajú na dementných (dufam ze v skutočnosti nie su)? No preto, lebo musia držať úroveň z hlavnými hrdinami večera!!! Normálny človek by tam jednoducho nešiel... Nepozeratelné ()

El_Rabbit odpad!

Mati si to vzdycky pousi v dobe vecere v jidelne, coz znamena, ze s jidlem odchazim do pokoje se slovy, ze to jidlo nechci hned po snezeni hodit zpatky do talire ()

Granade

To je tak blbý, až se tomu musím smát :) Zejména ten smutný výraz moderátorky PolyEster mě dostává nejvíc... Hodně se u toho s mim tátou nasmějeme a rozvineme černej humor... Ale nemyslete si že to sleduji, v celkovém součtu jsem neviděl víc jak 40minut.. Styděl bych se za sebe když bych shlédnul jeden celý díl.. ()

Chajimwitz odpad!

Je to sice srágora,ale ne zas tak ohavná jako ,,Hledá se táta a máma" a ostatní zvratky made in Prima.Jsou to příběhy ze života a ten někdy bejvá dost krutej.Na druhou stranu si říkám,zda to mají ty lidi zapotřebí se takhle předvádět,to můžou snad jen ty největší zoufalci a exhibicionisti. ()

Rejže

Kritikům: nebuďte zlí, ono občas se najdou lidi, co jsou směšní a do tohoto pořadu nepatří, ale jsou také tací, kterým to může pomoci :-) Já bych tu kritiku nebrala tak vášnivě. Ano, možná co se týče stylizace grafiky a takových těhlech pitomostí, modernizace a revitalizace... to by mohlo pomoci, aby se pořad dostal na vyšší niveau. ()