Osemnásťročná Mandy (Ashley Tisdale) nie je na strednej škole veľmi obľúbená, ale je bezhlavo zamilovaná do hviezdy školy Drewa (Robbie Amell). Ten si ju za 4 roky ani nevšimol. Keď sa Mandy topila v bazéne Drew ju zachránil a zamiloval sa do nej. Bohužiaľ ich vzťahu bráni Mandin otec (Kevin Pollak) a Drewova bývalá priateľka Lisa (Cindy Busby). (TV Markíza)

casef

Typická teenagerská komedie o holce, která chce získat školního krasavce. Podobných filmů už bylo ..., a tento nepřináší nic nového. ()

tommei

Když přehlédnu že je to holčičí film, přeskočím nudné zápletky barbín jdoucích proti sobě, tak mě některé pasáže pobavily. dávám 2 a půl *. ()

Veeria

Byla jsem zvědavá, popis zněl slibně....jenže po pár minutách jsem měla chuť přepnout na jiný kanál.....opravdu. Nakonec jsem ,,vydržela" až do konce, a to jen kvůli zvědavosti, zda mě příběh v závěru nepřekvapí. Ano, nepřekvapil. Jedna hvězda tudíž za snahu. ()

Lenny09

Klasická pohádka pro náctileté. Z ošklivého káčátka se stává hezká princezna, která miluje bohatého prince. ale když si ji konečně všimne, je tu tatík, který nechce, aby jeho milovaná dceruška někde blbla s klukama a tak jí dá zaracha a po dceřině lsti, ji neustále volá videomobilem a kontroluje, kde je. No a jak to tak bývá je tu zlá snobka, která jí prince dát nechce a dělá naschvály. Klasika. A jak to skončí? Hádejte... Klasicky přeci, jako každý film pro náctileté. Obehraná písnička. 15% za chytrou dcerunku, která dokáže tatíka obelstít trikama, které bych v reálu opravdu nezkoušela. ()

k.rakonos

Příjemná komedie pro náctiletý, nebyl to žádný extra zázrak, ale za ty vesměs shazující komentáře dávám hvězdu navíc:-) A Ashley to fakt slušelo:-) ()

Lucisek

Občas naprosto trapné dialogy. Scéna, jak si hrajou na čarodějnice a vyzývají hlavního hrdinu, aby se vrátil k nim, naprosto příšerná. Líbilo se mi, co vymysleli, vždycky když jim volal Mandy otec. To bylo vtipné, hlavně s tím prodavačem. Jinak typická zápletka, kdy se idol zamiluje do obyčejné holky a všichni se jim to snaží překazit, ale nakonec žijí šťastně až do smrti. Film, který se dá shlédnout, ale nic extra od něj nečekejte. ()

Jammmall odpad!

Odpad jen tak nedávám ale tohle je vážně děs... Komedie pro náctiletý ano,ale celej film pořád mobily, focení atd?? jako vážně??? Nejhorší je, že to tak fakt dneska někde funguje.. ()