Stolček prestri sa, obušok z vreca von a somárik potras sa, sú tri rôzne dary ktoré dostali traja bratia od chudobného krajčíra a jeho ženy po tom , ako ukončili úspešne výučbu. Neskôr ale nadišiel čas aby zistili aké  kúzla tieto dary dokážu... (STV)

Armin82 odpad!

Marnej pokus fritzků oživit jednu českou legendu, kterej jim ale vůbec nevyšel. Proti němcům nic nemám, ale něco solidního natočit a ještě k tomu pohádku, to je pro ně příliš velký sousto. Jednak nemají dobrý herce, druhak mají dost specifickej humor, kterej málokdo chápe. Nějaký filmový myšlení a vžití se do diváka, u nich taky postrádam. Já vlastně ani nemůžu říct, že by se mi na tom něco líbilo--->10% za snahu ()

Eisenmann

Bohužel si myslím, že tenhle jinak všestraně nadaný národ neumí jednu věc. Dělat hezké a upřímné pohádky. Tahle je ale naštěstí jedna z těch trochu povedenějších. ()

JBpivosaj odpad!

Ještě horší efekty než v roce 1955 ? To snad ne! 3 adolescenti, co si ani nezapamatujou správně příkaz pro své "kouzelné" veci a zvíře, je fakt trapné. Další hnůj jako Kosmáček, Sněženka a Ruženka....Snad už neuvidím nic podobného ! Když hraný pohádky, tak ty starý. Když nový, tak animovaný, jinak tohle nemá prostě cenu. ()