kishi_SO

videl som iba prve DVD a mam z toho zmiesane pocity zatial. 3 pribehy, 3 temy, 3 kompilacie vystupeni. Prvy vynikajuci, druhy slusny a treti tazko pre mna pochopitelny. ()

LencaN

K dispozici jsem měla akorát tři díly (Howling Wind, Twin Winds, Wind of Romance), což je škoda, ale i tak se mi to líbilo. Jde o to, že v seriálu se bytosti ze Slunce dostanou sem na Zem a v každém díle nějak jinak ovlivní životy lidí. Nejlepší číslo dle mého z těchto tří dílů bylo v posledním jmenovaném - Iouri Chavro a Diana Alechlchenko, zlatí medailisti Cirque de Demain 1996, pár akrobatů na jednokolce, ale krááásný. Tenhle seriál vidím, jako dobrý způsob pro nalákání diváků do svých šapitó a na tyhle festivaly, protože tady spolupracoval Cirque du Soleil i s jinými umělci, s jinými spřátelenými společnostmi, takže se jim například podařilo do jednoho dílu sehnat hned několik dvojčat-artistů. A myslím, že tady našli uplatnění i ti, kteří jinak stálé angažmá nemají, viz např. pojídač rybiček a žárovek nebo provazochodkyně na podpatcích :) ()