Kung-fu panda: Tajomstvá Zúrivej päťky

• Česko Kung Fu Panda: Tajemství Pěti postrachů (viac)

Pandí bojovník Po bude čelit možná té největší výzvě, protože dostává na starost první den kung-fu výcviku neposedných žáků ušáčků. Podstata kung-fu nespočívá pouze v úderech a kopech, což se Po snaží svým žákům vylíčit na osobních příbězích Pěti postrachů. Každý z nich musel nejprve objevit tajemství vlastní dokonalosti. Pro Kudlanku to znamenalo objevit moc trpělivosti, Zmije musela projevit svou odvahu, Jeřáb poznával sebedůvěru, Tygřice se učila ovládat svou sílu a Opičák využívat svůj um k dobrému. Jejich poutavé příběhy pomůžou zvídavým ušákům odhalit pravou podstatu světa kung-fu. (Česká televize)

gogos

Vzheledem k filmu je to slabší, ale jako bonus je to opravdu povedené a zajímavé dílko, u kterého se i místy zasmějete :) ()

kaylin

Taková příjemný jednohubka, která se zaobírá historií pěti učitelů, které Kung fu Panda měla v prvním filmu. Pro ty, co mají rádi kung fu filmy, to může být velmi příjemné, ale i když je rád mám, tak jsem se až tak vrchovatě nebavil. Použitá animace při vyprávění, je ale hezká a nová ve srovnání s klasickou animací filmů s Pandou. ()

reqiuem

skoro tak dobrý jako film..2D animace vážně velice dobře vypadající tomu sice ubírá rozměr :)..ale přidává na atraktivnosti ()

togaf

Jednotlivé příběhy příjemně odsýpají a poučení na závěr hezky zapadá do filosofie kung fu. Nejlepší byla Zmije a její gymnastický taneček. ()

Joe321

Na to, že je to pouze bonus na disku, je to celkem ucházející. Dvacet minut 2D animace v takově dětské formě odvypráví historii Pětky. Nejzajímavější byl roztěkaný kudlanka Mantis. -"Viper's father was still the only one who could protect the village... from the bad dudes." ()

lakikaki

Nie až tak dobré ako samotná Kung Fu Panda, ale ako zábavná jednohubka sú Secrets of the Furious Five viac než fajn. 3D animácia je síce trochu slabšia - viditeľné najmä na príliš počítačovo-teatrálnych pohyboch postáv - ale klasická 2D animácia, ktorá tu prevažuje, je zaujímavá a subjektívne výborná. A Jack Black je skvelý aj bez tela, jeho komentár je vážne "awesome". ()

otík

Ne tolik vtipné jako celovečerák, ale příjemné a milé setkání se starými známými. Dozvíme se o tom, jak se dostali ke kung-fu a jak je rozum a sebeovládání důležitější než síla, rychlost, mrštnost a chytráctví. Dračí bojovník vypráví malým studentíkům kung-fu příběhy Fantastické pětky a oni mu to baští jak "ťouhanou" mrkvičku. Hudba: Henry Jackman, Hans Zimmer & John Powell ()

bartias

Krátký animák je složený ze zábavných historek o tom, jak se z každého ze členů proslulé Furious Five stal velký bojovník. Kombinuje dvojí techniku animace – zatímco intermezza s Pandou vyprávějící malým „karate králíčkům“ o svých přátelích jsou animovaná ve 3D, samotné příběhy jsou stejně dvojrozměrné a povedené jako úvod Kung Fu Pandy. ()

Hafran

Krásně vyprávěný příběh o Kung-Fu takovým starosvětským stylem a přitom s neotřelou animací. Roztomilá dvacetiminutová podívaná. ()

Vecko99

Krátkometrážní vyprávění o původu Furious Five, v kterém samozřejmě jako v každém filmu o Pandě nechybí poučení pro ty mladší z nás. Klidně bych uvítal delší stopáž. **** ()

Jazzzz

Kratší než předcházející KungFu Panda, ale dle mě plnější - údernější... Vychytané!!! :-) Opravdu skvělé a jen mě mrzí, že toto nebylo osučástí celého filmu, myslím, že těchto 20 minut by totiž nikdo z filmu vymazat nechtěl.. ()

popkec

Nevím čím to je ale tohle se mi líbilo více než původní film. Je to sice krátké, animace je 2D a není tak propracován přesto jsem se ale výborně bavil. Když jsem se za 24minut tohoto zasmál víc než za celý film to už o něčem svědčí. Rozhodně doporučuji ()

VasaX

Opravdu povedený kraťas z prostředí bájí a mýtů kung-fu pandy. Líbivý, sympatický, s poučnými pointami a veskrze zábavný. Tohle si rád nechám líbit. ()

latvar

Panda vypráví pět příběhů o každém členovi zuřivé pětky, jak se dostali ke kung fu. Hodně povedé vyprávění s řadou komických a dobrodružných příběhů. 90% ()