Nezodpovední a stále nedospelí tridsiatnici Danny (Paul Rudd) a Wheeler (Seann William Scott) dokázali počas divokej žúrky zdemolovať služobný nákladiak plný energetických nápojov. Po zatknutí im dáva sudca na výber z dvoch možností. Ísť do väzenia ani jeden z nich nechce a obaja si radšej odpracujú 150 hodín ako vedúci v tábore pre problémové deti bez domova. Po jedinom dni strávenom v detskom programe sa im ale už ale väzenie nezdá až tak strašné... Riaditeľka centra (Jane Lynchová) im však nekompromisne priloží nôž na krk svojím ultimátom a Danny s Wheelerom musia prispôsobiť svoje nedospelé správanie sa jej striktným podmienkam. A práve títo dvaja hrozní chlapi nakoniec dokážu, že odstrašujúce príklady niekedy pomôžu pri výchove detí viac než akákoľvek snaha či sofistikované metódy prísnych učiteľov. (TV JOJ)

Popluh

Těžko hledat podařenější party film. Perfektní herecké obsazení s univerzálním sympaťákem Paulem Ruddem, Stiflerem a McLovinem, sem tam neotřelými nápady a hlavně vtipem, který z mého pohledu ani jednou nesklouzl k trapnosti. Velkým bonusem pro mě byla vedlejší postava Jane Lynch z Glee, která prostě potvrzuje, že tyhle maniákalní záporné postavy se světlými chvilkami zvládá jako málokdo. Finální bitva je pak prostě něco na co se jen tak nezapomíná a myslím, že se k Velkým bratrům ještě párkrát podívám. Z hlediska současné americké komedie je to prostě totální nadprůměr. 80 % ()

Djoker

Komedie se Scottem jsou sázkou na jistotu. Prakticky celou svou kariéru drží linii, kterou v Prcičkách nastolila jeho ikonická role Stiflera, takže člověk ví, do čeho jde. Znovu tedy hraje macho divočáka se zálibou v chlastu a holkách. Přídavkem je odmítání zodpovědnosti a slušné práce. Zaměření na děti však příliš nepotěší a finále v kostýmech je čiré peklo. ()

Anderton

Komu pripadala prestávka medzi LOTR a Hobitom príliš dlhá, ten tu mal Veľkých bratov. Priemerná americká komédia, kde som sa nahlas nemal čomu smiať, ale ktorá aspoň neuráža tuposťou a prvoplánovosťou. Zrelí tridsiatnici v podstate žijú svoje životy ako deti, ktoré dostanú pod ochranu, viď reklama s minotaurom verzus fantasy boje na lúke. Či si honíte pred monitorom, alebo vyhadzujete po jednej noci ženy z postele je znakom rovnakej emocionálnej nevyzretosti a tvorcom nechávam, že takto "nastavujú zrkadlo" dnešnej dobe. Inak fakt si neviem predstaviť, že by som niečo podobné pozeral za plnú sumu niekde v multiplexe. ()

Johny_fork

Pohodová lehce přisprostlá komedie opírající se hlavně o vhodně zvolené charaktery (Seann William Scott se zkrátka pro role všešukajícího fuckující flákače narodil), která baví už samotnými dialogy mezi ústředním duem, nebo rozhovory s vedoucí programu Velký bratr, vyléčenou feťačkou, která neustále naráží na svojí minulost hláškami typu, jdu si šlehnout koktejl a kafe si peru rovnou do žil. Prostředí je rozhodně nevšední a podporuje ulítlou atmosféru snímku, bavil sem se velmi dobře. ()

Xmilden

Jedna velká úžasná reklama na KISS. Dost povedená neortodoxní komedie, místy až šílená řekl bych. Hlavní duo herců výborné, přestože Paul Rudd se v duchu své role nesnaží na sebe strhávat pozornost. Asi prvních 30 minut jsem měl s filmem přece jen problémy, humorné okamžiky nějak moc nepřicházely a těžko jsem si zvykal že Stiffler už není takový borec jakým býval, pak se ale žačnou dít věci a tempo neupadne až do závěrečných minut. Ty už se odehrávají v klasickém schématu, ale předchází jim ultimátní bitva s molitanovými meči, která je myšlena smrtelně vážně. Make up alá KISS je hustej! PS: Ruku na srdce kdo z nás by v útlém věku nechtěl mít za kamaráda Seanna Williama Scotta. ()

• Když Danny (Paul Rudd) a Wheeler (Seann William Scott) na začátku filmu vykonávají potřebu, tak Danny prohlásí, že to je jako když čůrá Shrek, což je odkaz na stejnojmennou filmovou sérii. (Zix.)
  • Film sa natáčal v Los Angeles a San Diegu (Kalifornia, USA). (Arsenal83)