Van Halen Live Without a Net

15. Why Can't This Be Love
16. Rock And Roll
17. End Credits. (mm13)

joeko13

perfektný koncert, a to EDDIEHO 10 minútové sólo je proste GENIÁLNE ba priam BOŽSKÉ. Ak máte radi gitarové vecičky tak toto vrele odporúčam. ()

Optical

Ze všech skladeb stálo za poslech jen "eruption". Trhalo mi uši slyšet klasiky jako "Panama, Ain't Talkin' 'Bout Love" v podání VanHagar. Díky bohu, že Hagar nerad Rothův repertoár. Jeho prznění "unchained" ve Worcesteru 2004 byla katastrofa. ()

buchannon

Záznam koncertu jsem jen tak rychle prolétl, takže nehodnotím. Komentář píšu jen, abych napsal můj názor na song "Ain't Talkin 'Bout Love", ve kterém je stoprocentně ten nej kytarový riff, jaký jsem kdy slyšel, je ku*va skvělej. V roce 1997 Apollo 440 nahrálo cover, který je taky skvělý. ()

miky222

Z úcty k Van Halen nehodnotím, ale éru nudného Sammy Hagara přímo nesnáším. Sammy možná nikdy ani jeden tón nepropásl, ale na perfektního showmana s naprosto originálním hlasem Dava Lee Rotha nemá, ani kdyby se moc snažil. Po odchodu Diamond Davea taky už z bůhví jakého důvodu přestala mít kytara v písní kromě sól význam, ve většině písní byla nahrazena syntezátory. Jsem rád že se DLR v roce 2007 vrátil. ()