Kostičky

(relácia)
Rodinný
Česko, 1994, 58x10 min

Kostičky - hravá encyklopedie pro předškolní děti. Klaun Kostkáč provází děti světem dospělých pomocí her, písniček, říkadel a dětské fantazie. Malí diváci se dozvídají pro ně přijatelnou formou řadu informací, např. o řemeslech, ekologii, materiálech, zvířatech, rostlinách, základech společenského chování, dopravních pravidlech, apod. (oficiálny text distribútora)

shantim

Pořad sice není kdovíjak skvělý, ale je třeba si uvědomit, že je určen pro nejmenší děti a proto nám, dospělým, připadá jako totální kravina. Tak zlý ovšem není. 50% hvězdiček ()

H.Gordon

To je záležitost mého dětství, co mě na kostičkách nejvíce bavilo, byla bezpochyby znělka. Je fakt, že mi to nevadilo, když to bylo v televizi. Rozhodně musím uznat, že je to pro děti naučné. Ne jako například teletubies, které spíše vyděsí, než připraví špunty do života. ()

U.Tarare odpad!

FUJ, to byl ale dementní pořad. A do toho všeho ještě ten přitroublej šašek v kostkovanejch monterkách (nebo co je to za mundůr), co mě na konci rozsekával hláškou: "A teď vypněte nás prosím, ať nebolí vás hlOva!" ()

Zemi11

Je ostuda, že smysl pořadu, který je na společenské úrovni dětí z mateřské školky, mi uniká... Klaun učí děti přetvářce? Demenci? Snažím se být optimistou, a tak žiju v iluzi, že postava klauna slouží maminkám k tomu, aby mohli svým dětem ukázat odstrašující případ vyrostlých dítek, které brali učení na lehkou váhu. Za toto nenápadné ponaučení si klaun s krychlí na nose jednu hvězdičku plně zaslouží. ()

bari68 odpad!

U mňa aj v tých 5-6-tich rokoch to bola nuda. Dnes už asi výplach mozgu,debilita prvej triedy, ktorú ešte o niečo preskočili tí tlstí k.k.ti Teletubbies. Čudujem sa ,že to na tích deťoch nemalo žiadne vedľajšie účinky. ()