Audioslave: Live in Cuba

(koncert)
všetky plagáty

Týmto koncertom sa Audioslave stali prvou americkou rockovou kapelou, ktorá naživo vystúpila na Kube. Celé sa to udialo 6. mája 2005 v Anti-Imperialist Plaza v Havane. Zaujímavosťou bolo aj bezplatné vstupné na tento koncert. Muzikanti z Audioslave vystúpili v plnej zostave: Chris Cornell, Tom Morello, Tim Commerford, Brad Wilk a odohrali svoj najdlhší koncert, spolu 26 skladieb z ktorých sa na DVD dostalo týchto 18: Set It Off Your Time Has Come Like A Stone Spoonman The Worm Gasoline Heaven´s Dead Doesn´t Remind Me Be Yourself Bulls On Parade Sleep Now In The Fire Out Of Exile Outshined Shadow On The Sun Black Hole Sun I Am The Highway Show Me How To Live Cochise Bonusový materiál zahŕňa aj dokument - Out Of Exile a špeciálna edícia DVD obsahuje CD s ďalšími 5 skladbami. (eurika)

Javad

AUDIOSLAVE sa týmto výborným vystúpením stali prvou Americkou rockovou kapelou ktorá odohrala open-air koncert na Kube. ()

kukentipla

O čem to je? Audioslave jenž vznikly fůzí Soundgarden (Chris Cornell - zpěv) a Rage Againts the Machine (Tom Moerello - kytara, Brad Wilk - bicí, Tim Commerford - basa) odehráli na Kubě dokonalý koncert. Co já NATO? Perfektní zvuk, dokonalá atmosféra, skvělý písně jak z dílny Audioslave tak, Soundgarden a RATM. Kluci jsou velký levičáci (především pak Morello viz projekt Axis of Justice) a koncert si náležítě užili což je zcela patrné z živelného nasezení. Super koncert. ()