Bloody Merry Christmas

(študentský film)
  • angličtina Bloody Merry Christmas

Klid a pohodu Štědrého večera naruší nebezpečný Vánoční fantom, který právě utekl z místní věznice. Jako svou další oběť si vybere nic netušící šťastnou rodinku, která si s ním musí poradit po svém. Krátký film je plný loutkové brutality a černého humoru. (-Bomba-)

TomasKotlant

Přeefektované, všechny ty digitální efekty jsou strašně vidět a nepůsobí to hezky, Asi tak do půlky to působí jakžtakž děsivě, což dává filmu určitou kvalitu, ale směrem ke konci je to čím dál roztěkanější a to vyústění jsem nějak vůbec nepobral. Po technické a animační stránce velmi slušné (tedy v místech, kde nejsou ty příšerné efekty). *** Ve zkratce: To vám takhle jednou o Vánocích zaklepe u dveří vánoční stromeček... ()

Pradlík

Tento dokonale psychopaticky pocin mi skutecne vyrazil dech! Zpracovani opravdu dokonale, napeti by se dalo krajet a ten zaver...no primo vybrouseny! Stastne a krvave!!! ()

alanP

Momentálně (od 21.1. do 27.2.09) je to k vidění na výstavě After Flash v Galerii Kabinet v Brněnském kulturním centru společně s filmy téhož autora Bim a Bim, Zapomenutý klobouk a videoartem autorského dua Janečková - Míčová. Nikdo tam nechodí, takže budete mít klid na projekci. ()