Na jedné japonské škole se její ředitel snaží ukončit dlouhý boj mezi lidmi a upíry, za pomocí tzv. krevních tablet. Na této škole vedle lidí studují i upíři. Nikdo z lidí neví, že studenti z noční třídy jsou upíři, až na dva prefekty, kteří mají za úkol uhlídat, aby se obyčejní studenti v noci nestřetli se studenty z noční třídy. Mezi studenty noční třídy je i čistokrevný upír, který zachránil ředitelovu dceru před útokem hladového upíra. Ředitelova dcera se do něho zamiluje. (artuš)

Recenzie používateľa Starletka k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2008) (S01)

Původní komentář z 8.4.2015: Prostě shoujo. Jako již tradičně naprosto blbá hlavní hrdinka, upíři, bishíci, milostný trojúhelník, překvapivě skvělá atmosféra, pěkná animace, krásný soundtrack, průměrný opening, povedený ending. V době, kdy jsem na něj ještě měla věk, se mi tento kousek líbil. Dnes už bych nad ním velmi pravděpodobně ohrnula nos. 6/10 ()

Guilty (2008) (S02)

První série all over again, akorát přibylo víc postav a jeden docela zásadní plot twist. Jinak naprosto to samé. Ani bych neřekla, že druhá řada je nějak výrazně horší nebo lepší. Animace i soundtrack pořád pěkné, opening opět průměr, ending skvělý. 6/10 ()