Děj filmu se odehrává v New Yorku v 90. letech 19. století. Lady Lou (Mae Westová) pracuje v salonu a stýká se tak s mnoha muži pochybné pověsti. Seznámí se s mladíkem, který se jí představí jako Captain Cummings (Cary Grant v jedné ze svých prvních rolí), vedoucím pobočky Armády spásy v sousedství. Ukáže se ale, že Cummings sehraje důležitou roli nejen v životě Lou, ale i všech mužů ze salónu. (ČSFD)

marťan

Byla to komedie u které jsem se bohužel jaksi moc nenasmála. Možná, že to zapříčinila především Maye West svým naprosto nehereckým vystupováním, a přehnaným kroucením boků, jako koráb na rozbouřeném moři :o). Cary Grant už byl v roce 1933 nadějný, talentovaný začínající mladý herec, a jeho komediální přístup k ději bylo tak trochu "jinačí kafé :o)" ()

Cimr

,,Zažila jste vůbec někdy, že by vás nějaký muž učinil šťastnou?" ,,Jistě. Mnohokrát." V hlavní roli pornoherečka Mae Westová, fascinující ve svých mondénních robách, obložená hromadou šperků, která neopakovatelným způsobem přede svoje repliky na pomezí vulgarity. Co tehdy herci nemohli dát do obrazu, dali do slov... Výborné dialogy a erotická energie jsou propriety, které zachránily studio Paramount před krachem. ()

Chung

Některé filmy, které vznikly předtím, než se začal důsledně vymáhat Haysův kodex, jsou z pohledu dalšího vývoje Hollywoodu naprosto neuvěřitelné. Jen o pár let později už by byl tak silně sexuální tón filmu nemyslitelný. Westová je úplně úžasně bizarní a Grantovi to v černé uniformě sluší jako málokdy jindy, ale zejména kvůli dost samoúčelnému scénáři je jen dobře, že film skončí dřív, než se stane nezáživným. ()

JimiH

Prvních deset minut mě hlášky Mae Westové bavily, ale... s tím jak se většina tohoto filmu nesla v tomto duchu se dostavila nuda... nemluvě o pěkně hloupé zápletce s opravdu divným koncem. A uznávám, že pro někoho byla Mae West určitě atraktivní žena, ale stylizace do sexbomby je opravdu přepísklá... Díky bohu za ještě stydlivého Caryho Granta... ()

Fox85

Vše co bych chtěl k tomuto filmu říci, již napsal ve svém komentáři Hejtmy. Mae Westová je neuvěřitelně špatná a ničím zajímavá herečka. Děj filmu snad psal zkrachovalý fetující pisálek na koleni s pistolí u hlavy. A s tím koncem jsem si opravdu říkal: To si z nás děláte p*del?! Alepsoň, že je to krátké. ()

• Zisk filmu zachránil Paramount Pictures od bankrotu. (kenny.h)
  • V Atlantě byl snímek rovnou zakázán, totéž se stalo v Rakousku, Austrálii a Finsku. V dalších státech jako Maryland, New York, Ohio se spokojily s vystříháním scén (např. dvojsmyslné písně apod.). (Zetwenka)
  • Jedná se o osmý a také poslední film v roce 1932, který Cary Grant natočil. (Pavlínka9)