Tento film, ktorý bol vydaný v tzv. THE 25/th ANNIVESARY SPECIAL EDITION nádherne zobrazuje kulturistov ako vyzerajú teraz a ako počas natáčania filmu Pumping Iron. Sú tam zobrazené scény, ktoré do filmu samotného neboli vložené. Taktiež tam nájdete komentáre samotných kulturistov k natáčaniu filmu Pumping Iron. V závere sa napr. dozviete čo momentálne každý z kulturistov Pumping Ironu robí a v čom podnikajú. V jednom z bonusov, ktoré su na DVD nájdete 13min. rozhovor s Arnoldom Schwarzeneggerom, ktorý Vám poodhalí čo bolo v dokumente pravdivé, a čo nie, a aký vplyv má kulturistika na ľudstvo v súčastnosti. (Ba-nny)

foundation

Úžasný dokument ktorý vysvetľuje mnoho skrýtých vecí ktoré sa do Pumping Iron nedostali, a na mnoho vecí ktoré tam boli vrhá úplne nové svetlo. Záverečný rozhovor s Arnoldom nemá jedinú chybu. ()

danny_21

Výroční dokument výborně doplňuje a rozšiřuje původní Pumping iron spoustou nových záběrů a především objasňování některých situací např. schované Katzovo triko nebo "psychologickou" válku s Ferrignem. Super bylo, že glosovali dnes už všichni zmoudřelí svaloušci a jak vidno, skoro všichni poměrně úspěšní, protože se svezli na Arnieho vlně a popularitě kulturistiky v té době - Díky Arnie, že jsi pomohl změnit podobu akčního hrdiny - 80 %. ()

rivah

Příběh A.S., vůdčí postavy kluturistiky, předvádění se a návazně i ve filmu. Výpovědi jeho i postav kolem. Spíš okrajová záležitost, typická pro USA.(50%) ()

LakiyL

Pri 25. výročí natočenia dokumentu Pumping Iron vyšiel z dielne Cinemaxu ďalší dokument, ktorý ukazuje aj zákulisie natáčania PI. Zaujímavé bolo ako sa Arnold cítil skvelo s vedomím že sa nachádza v slnečnej Kalifornii, zatiaľčo Lou makal v temnej posilke pod zemou v New Yorku. Dozvieme sa čo bolo dopredu naplánované a čo nie, a samozrejme o tom, ako sa kulturistika dostala do povedomia ľudí (predtým kulturistov v období vyfetených 70.tych rokov brali ako čudných ľudí, no po uvedení dokumentu zrazu všetci začali navštevovať posilňovne a s peknou figúrou, zdravým životným štýlom a posilňovaním sa stal skvelý biznis). ()

krt7236826

prvý krát som tento film mal možnosť vidieť pred niekoľkými rokmi no v anglickom jazyku bez tituliek takže som tomu moc nerozumel... pustil som si to a po nejakej chvýli som to vypol... zdalo sa mi to nudné akoby chceli ťažiť s úspešného pumpingu no teraz som si to pozrel (aj ked už viem lepšie po anglicky) s titulkami a viete... ono je to o príbehu nie o záberoch z posilnovne a ten príbeh je skvelý. treba vidieť ()

luukaas

Co více dodat Arnold je legenda a oprávněně je považován za otce moderní kulturistiky. Od dob Pumping Iron neznám jediného kulturistu, který by se mu vyrovnal po stránce Osobnostní. Parta kamarádu co pospolu trénovala, žila, jedla a do toho obrovská snaha zviditelnit kulturistiku jako sport......... To je Pumping Iron! ()

r3musko

Rovnako dobré ako originálny film. Ak sa vám páčil film "Pumping Iron" určite vás zaujme aj tento dokument zo zákulisia. Podľa mňa o 2 levely lepšie ako neskoršie "Generation Iron" ()