Melanie (Cindy Sampson) se od svého kamaráda z mládí Jimmyho (Nicolas Wright) dozví, že její otec Howard Blaime (Bruce Dern) umírá. Rozhodne se proto po sedmnácti letech odloučení navrátit do rodného jihoamerického města Gibbingtonu. Zde však zjistí, že její otec nejen neumírá, ale dokonce je obviněn z vraždy a prakticky všichni obyvatelé města zpochybňují jeho duševní zdraví. Postupně odhalí, že byl její otec křivě obviněn. Kdo ale stojí za všemi těmi vraždami? A jak jsou spojeny s Melaniným otcem? (TobRieper)

RypavaDvojka

Nemám šajna proč ale u tohoto filmu musím hodnocení nadsadit a dát slabší 3*, čehož bych se v půlce filmu ani za mák nedomákl. Začátek zdlouhavý, nudný ale příběh se mi přece jen kupodivu líbil. Námět originální, příběh fajn, efekty ušly a na nízkorozpočťák dobrý průměr. Normálně bych dal silné dvě, ale jelikož tady je film silně podhodnocen, dám slabší 3*. Překvapivých 48% ()

drankeryth

Och nie, ved ten debilko z konarov a listia dokopy toho nic nenarobil voci ludom. Vyzeral celkom k svetu, ale on sa skor naparoval, aky je neporazitelny a silny. Stary dedek na aute ho poslal na onen svet. Velmi som sa tesil na bahenneho diabla, co to bude zac, ale dostal som od neho velke sklamanie. Pripadal mi ako hulk, ale tento bol rastlinneho vzhladu. Obcas niekoho zabil, ale tak nudne a nie takym sposobom, aby ste boli z toho na sracky. Podpriemerny film, ktory okolo seba nenarobil nic, aby ste si ho pustili znova. Ved si to ani nezasluzi. ()

Campbell

Jeden z mála SYFY filmů, pardon jeden z posledních filmů Sci-fi channelu než se přejmenoval na SYFY. Nicméně se jedné o hodně slabý film i když ho točil celkem slušný béčkový režisér. Poměrně nezajímavej film o strážci bažin. Hodně připomínal Man-thing, nicméně efekty na i na Syfy jsou hodně slabé a herci taky nic extra. Takový hodně nevýraný béčko. ()

MM_Ramone

Kanadskú filmovú produkciu považujem za niečo veľmi podpriemerné. Kanaďania nevedia točiť dobré filmy. Takže len zriedkavo sa mi stane, že siahnem po nejakom snímku z tejto krajiny. Po dlhšom čase som sa odhodlal si pustiť kanadský horor. Vybral som si titul "Diablova bažina" (Swamp Devil), ktorý v roku 2008 natočil televízny režisér David Winning. Jedná sa o béčkový, nízkorozpočtový film. Brakový monster horror o akomsi vraždiacom, ukrutne nasratom, spráchnivenom Entovi, ktorý žije v močiaroch v okolí juhoamerického mestečka Gibbington, v štáte Vermont. Scenár je jednoduchý, filmové triky sú lacné, herci nevedia hrať, režisér veľa talentu nepobral. Proste tuctový horror made in canada. Dať jednu alebo dve hviezdičky? Neviem, neviem. No myslím, že jedna bude stačiť. * ()

SOLOM.

Levné céčkové monster horory jsou většinou sázkou do loterie. Valná většina z nich totiž za moc nestojí, ale občas se i mezi nimi najde kousek, který alespoň částečně splní divákovi jeho očekávání. Swamp Devil sice svou kvalitou asi nikoho příliš neoslní, ale rozhodně bych ho nechtěl rovnou odstřelit mezi odpadní záležitosti. Příběh jako takový totiž není vyložená katastrofa, jen kdyby se ho ujal někdo zručnější. David Winning však nikdy nebude patřit mezi dobré režiséry, což nám již několikrát ukázal. I tento kousek je součástí Maneater Series. Levné CGI efekty jsou však většinou zárukou toho, že oslní maximální milovníky brakové podívané. Zde jsou nám tentokrát podány v podobě jakého lesního monstra, který by v konkurenci Jacksonových Entů vypadal mezi nimi jako jejich chudý příbuzný. Naštěstí své oběti nezabíjel jen jediným způsobem a hlavně se na scéně mockrát neobjevoval v celé své kráse (hlavně tedy v první polovině filmu). Divákova fantasie tak hned zpočátku nedostala tvrdý direkt a mohla tak alespoň krátký čas pracovat na plné obrátky. Poté už však šly všechny iluze stranou a nastala tvrdá realita. Tenhle zelený „fešák“ se zcela určitě nestal monstrem roku 2008. 30% ()