Anderton

Tvorcovia prišli s plastovým niečím opäť ako z nejakého totálneho béčka, ale celé je to v áčkovom balení, takže to baví, i keď je to svojim spôsobom nechcene vtipné. Čoraz viac sa hovorí o vzorci a dokonca aj cestujeme za informáciami za oceán, čo ale neznamená, že si užijeme do sýtosti nemecké prostredie, čakajú nás len štúdiové interiéry. Vzhľadom na to, že v nich vystupuje vždy spoľahlivý Jared Harris, tak sa sťažovať nebudete. ()

Milano33

Dramatická stránka seriálu bola opäť pozdvihnutá na novú úroveň,strhujúce napätie, nečakané komplikácie, stres a tlak, zdržovanie, hranie o čas, ale zároveň vnútorná potreba nie všetko zbytočne dlho naťahovať, keďže predsa len naše postavy boli oklieštené na časový limit 14 minút. Akonáhle Olivia vstúpila do tej vypočúvacej miestnosti v prísne stráženej väznici, hodiny začali týkať a napätie v súznení s tým začalo stúpať. Celkom pozdvihujúce scénky však boli tie s Walterom a Petrom, ako sa snažili extrahovať myšlienky z mŕtvoly. Okrem mŕtveho tela museli riešiť aj parazita, ktorý sa omotal okolo srdca tak, že následkom toho zlyhávali funkcie dôležité pre život. Príbeh ponúkal takisto množstvo kryptických hlavolam, ako napríklad tie vodorovné časti alebo Cézarovu monoalfabetickú šifru. ()