TELEAUTOMAT

všetky plagáty

Televizní zpětný let časem. Vzpomínky na pořady a události 1959-1989
TELEAUTOMAT - Vzpomínky na pořady a události z let 1956 až 1953. V pasti, herecké anekdoty, ukázku z filmu Rudý mák, ze satiry Posvícení, Dietlovy Příběhy láskyplné, písničky a jako rozloučení záběry z prvního televizního veřejného vysílání 1.5.1953. Diváci již nehlasují, uvidí všechny varianty: Jak to vlastně děláme, Silvestrovský punč, I. celostátní spartakiádu, Potyčky s paragrafem.
O půlnoci z 30. dubna na 1. května 2003 uvítal Marek Eben diváky jako průvodce 24hodinového zpětného vysílacího maratonu vzpomínek na pořady a události od roku 2003 do roku 1953, kdy 1. května začalo první veřejné televizní vysílání. My se teď v osmi nedělních večerech vracíme do let 1989 až 1953. Šestnáct hodin Teleautomatu, kdy probíhalo divácké hlasování o pořad, kterým měla začínat další hodinovka, je nyní sestaveno do osmi bloků, ve kterých uvidíte i ty varianty pořadů, které jste při premiéře nevybrali. Takže moc prosíme - nenechte se zmást sugestivním nabádáním Marka Ebena a již nevolejte, neposílejte SMS ani neodpovídejte na soutěžní otázku! Teleautomat se setkal při svém premiérovém uvedení s velikým diváckým zájmem, doufáme, že i při jeho opakovaném uvedení si rádi znovu připomenete ve zkratce dobu, kterou jsme žili a televizní pořady, které jsme sledovali. Ať už jde o hranou tvorbu, zpravodajství, dokument, písničku nebo soutěž. A generacím, co nepamatují černobílou obrazovku, těm ať Teleautomat slouží nejen jako poněkud bizarní memento, ale i jako připomenutí všeho dobrého i zlého, co se v oněch dobách žilo, natáčelo a vysílalo. Teleautomat je projektem režisérky Aleny Hynkové, které při jeho tvorbě pomáhali zejména Vít Charous - spolupráce na scénáři a výběru pořadů a střihačka Alice Nussbergerová. 24. října, kdy poběží poslední, osmý večer reprízy Teleautomatu, se vracíme ke vzpomínkám na pořady a události z let 1956 až 1953. Marek Eben uvádí první televizní film V pasti, herecké anekdoty s Gustavem Nezvalem, Eduardem Kohoutem, Františkem Filipovským, Rudolfem Deylem ml., Jaroslavem Vojtou a Vlastou Burianem, ukázku z filmu Rudý mák, ze satiry Posvícení, připomínku umění Václava Talicha, Příběhy láskyplné s Vlastou Chramostovou, rekonstruované zpravodajství s Kamilou Moučkovou, písničky a jako rozloučení záběry z prvního televizního veřejného vysílání 1. května 1953, kdy diváky uvítal Jaroslav Marvan. A také všechny varianty nabízených pořadů, kromě Silvestrovského punče a I. celostátní spartakiády, které se vysílaly o premiéře, též Potyčky s paragrafem a pořad o tom, co provázelo výrobu televizního zpravodajství - Jak to vlastně děláme.
TELEAUTOMAT - Vzpomínky na pořady a události z let 1961 až 1957. 1. máj 1961, povídku A. P. Čechova Námluvy, ukázku ze seriálu Rodina Bláhova, Tajemství skladiště Viatrans, návštěvu A. Meresjeva v Praze, něco ze Silvestra 1958, reportáž Zamyšlení nad současnou architekturou a písničky. Diváci již nehlasují, uvidí všechny varianty: Ztracenou revui, Zuzana je zase sama doma, Arnošta Kavku, Písničky kolem nás.
O půlnoci z 30. dubna na 1. května 2003 uvítal Marek Eben diváky jako průvodce 24hodinového zpětného vysílacího maratonu vzpomínek na pořady a události od roku 2003 do roku 1953, kdy 1. května začalo první veřejné televizní vysílání. My se teď v osmi nedělních večerech vracíme do let 1989 až 1953. Šestnáct hodin Teleautomatu, kdy probíhalo divácké hlasování o pořad, kterým měla začínat další hodinovka, je nyní sestaveno do osmi bloků, ve kterých uvidíte i ty varianty pořadů, které jste při premiéře nevybrali. Takže moc prosíme - nenechte se zmást sugestivním nabádáním Marka Ebena a již nevolejte, neposílejte SMS ani neodpovídejte na soutěžní otázku! Teleautomat se setkal při svém premiérovém uvedení s velikým diváckým zájmem, doufáme, že i při jeho opakovaném uvedení si rádi znovu připomenete ve zkratce dobu, kterou jsme žili a televizní pořady, které jsme sledovali. Ať už jde o hranou tvorbu, zpravodajství, dokument, písničku nebo soutěž. A generacím, co nepamatují černobílou obrazovku, těm ať Teleautomat slouží nejen jako poněkud bizarní memento, ale i jako připomenutí všeho dobrého i zlého, co se v oněch dobách žilo,natáčelo a vysílalo. Teleautomat je projektem režisérky Aleny Hynkové, které při jeho tvorbě pomáhali zejména Vít Charous - spolupráce na scénáři a výběru pořadů a střihačka Alice Nussbergerová. V sedném večeru reprízy Teleautomatu, se vracíme ke vzpomínkám na pořady a události z let 1961 až 1957. Marek Eben uvádí 1. máj 1961, povídku A. P. Čechova Námluvy, ukázku ze seriálu Rodina Bláhova, Tajemství skladiště Viatrans, návštěvu A. Meresjeva v Praze, něco ze Silvestra 1958, reportáž Zamyšlení nad současnou architekturou, písničky a také všechny varianty nabízených pořadů - nejenom ty, pro které diváci hlasovali při premiéře, čili kromě již uvedených, kterými byly Zuzana je zase sama doma a Písničky kolem nás i Arnošta Kavku a Ztracenou revui.
TELEAUTOMAT - Vzpomínky na pořady a události z let 1966 až 1962. Ukázky z Vysílání pro zemědělce, Zvědavé kamery, Zlého muže, povídku K. Čapka Básník, koncertu L. Armstronga, satiry Melouch, Babiččiny krabičky a Robota Emila. Diváci již nehlasují, uvidí všechny varianty: setkání se Štěpánkou, Bertíkem a Lórinkou, Pohádky ovčí babičky, Schody do nebe, Klaunovu zpověď.
O půlnoci z 30. dubna na 1. května 2003 uvítal Marek Eben diváky jako průvodce 24hodinového zpětného vysílacího maratonu vzpomínek na pořady a události od roku 2003 do roku 1953, kdy 1. května začalo první veřejné televizní vysílání. My se teď v osmi nedělních večerech vracíme do let 1989 až 1953. Šestnáct hodin Teleautomatu, kdy probíhalo divácké hlasování o pořad, kterým měla začínat další hodinovka, je nyní sestaveno do osmi bloků, ve kterých uvidíte i ty varianty pořadů, které jste při premiéře nevybrali. Takže moc prosíme - nenechte se zmást sugestivním nabádáním Marka Ebena a již nevolejte, neposílejte SMS ani neodpovídejte na soutěžní otázku! Teleautomat se setkal při svém premiérovém uvedení s velikým diváckým zájmem, doufáme, že i při jeho opakovaném uvedení si rádi znovu připomenete ve zkratce dobu, kterou jsme žili a televizní pořady, které jsme sledovali. Ať už jde o hranou tvorbu, zpravodajství, dokument, písničku nebo soutěž. A generacím, co nepamatují černobílou obrazovku, těm ať Teleautomat slouží nejen jako poněkud bizarní memento, ale i jako připomenutí všeho dobrého i zlého, co se v oněch dobách žilo, natáčelo a vysílalo. Teleautomat je projektem režisérky Aleny Hynkové, které při jeho tvorbě pomáhali zejména Vít Charous - spolupráce na scénáři a výběru pořadů a střihačka Alice Nussbergerová.O půlnoci z 30. dubna na 1. května 2003 uvítal Marek Eben diváky jako průvodce 24hodinového zpětného vysílacího maratonu vzpomínek na pořady a události od roku 2003 do roku 1953, kdy 1. května začalo první veřejné televizní vysílání. My se teď v osmi nedělních večerech vrátíme do let 1989 až 1953Šestnáct hodin Teleautomatu, kdy probíhalo divácké hlasování o pořad, kterým měla začínat další hodinovka, je nyní sestaveno do osmi bloků, ve kterých uvidíte i ty varianty pořadů, které jste při premiéře nevybrali. Takže moc prosíme - nenechte se zmást sugestivním nabádáním Marka Ebena a již nevolejte, neposílejte SMS ani neodpovídejte na soutěžní otázku!Teleautomat se setkal při svém premiérovém uvedení s velikým diváckým zájmem, doufáme, že i při jeho opakovaném uvedení si rádi znovu připomenete ve zkratce dobu, kterou jsme žili a televizní pořady, které jsme sledovali. Ať už jde o hranou tvorbu, zpravodajství, dokument, písničku nebo soutěž. A generacím, co nepamatují černobílou obrazovku, těm ať Teleautomat slouží nejen jako poněkud bizarní memento, ale i jako připomenutí všeho dobrého i zlého, co se v oněch dobách žilo, natáčelo a vysílalo. Teleautomat je projektem režisérky Aleny Hynkové, které při jeho tvorbě pomáhali zejména Vít Charous - spolupráce na scénáři a výběru pořadů a střihačka Alice Nussbergerová.V šestém večeru reprízy Teleautomatu, se vracíme ke vzpomínkám na pořady a události z let 1966 až 1962.Marek Eben uvádí ukázky z pořadů Vysílání pro zemědělce, Zvědavé kamery, Zlého muže, povídku K. Čapka Básník, vzpomínku na koncert L. Armstronga, naše sportovce na ZOH v Insbrucku, satiru Melouch, kousek Babiččiny krabičky a Robota Emila, písničky a také všechny varianty nabízených pořadů - nejenom ty, pro které diváci hlasovali při premiéře, čili kromě již uvedených pořadů, kterými bylo setkání se Štěpánkou, Bertíkem a Lórinkou a písně Klaunova zpověď i Pohádky ovčí babičky a Schody do nebe.
TELEAUTOMAT - Vzpomínky na pořady a události z let 1970 až 1967. Ukázky z pořadů Pohádka o vepříku a kůzleti, soutěže 8 vteřin a dost, Návštěvní den M. Šimka a J. Grossmanna, přípomínku hokeje ČSSR-SSSR, H. Maškové, reportáž ze srpna 68, OH v Mexiku, Modlitbu M. Kubišové, výběr z projevů A. Novotného, písničky a také všechny varianty nabízených pořadů - nejenom ty, pro které diváci hlasovali při premiéře, čili kromě již uvedených pořadů Dobrý večer s Waldemarem a Co tomu říkáte pane Werich i Sejdeme se na Vlachovce a Expedice Lambaréne.
O půlnoci z 30. dubna na 1. května 2003 uvítal Marek Eben diváky jako průvodce 24hodinového zpětného vysílacího maratonu vzpomínek na pořady a události od roku 2003 do roku 1953, kdy 1. května začalo první veřejné televizní vysílání. My se teď v osmi nedělních večerech vrátíme do let 1989 až 1953. Šestnáct hodin Teleautomatu, kdy probíhalo divácké hlasování o pořad, kterým měla začínat další hodinovka, je nyní sestaveno do osmi bloků, ve kterých uvidíte i ty varianty pořadů, které jste při premiéře nevybrali. Takže moc prosíme - nenechte se zmást sugestivním nabádáním Marka Ebena a již nevolejte, neposílejte SMS ani neodpovídejte na soutěžní otázku!Teleautomat se setkal při svém premiérovém uvedení s velikým diváckým zájmem, doufáme, že i při jeho opakovaném uvedení si rádi znovu připomenete ve zkratce dobu, kterou jsme žili a televizní pořady, které jsme sledovali. Ať už jde o hranou tvorbu, zpravodajství, dokument, písničku nebo soutěž. A generacím, co nepamatují černobílou obrazovku, těm ať Teleautomat slouží nejen jako poněkud bizarní memento, ale i jako připomenutí všeho dobrého i zlého, co se v oněch dobách žilo, natáčelo a vysílalo. Teleautomat je projektem režisérky Aleny Hynkové, které při jeho tvorbě pomáhali zejména Vít Charous - spolupráce na scénáři a výběru pořadů a střihačka Alice Nussbergerová.V pátém večeru reprízy Teleautomatu, se vracíme ke vzpomínkám na pořady a události z let 1970 až 1967.Marek Eben uvádí ukázky z pořadů Pohádka o vepříku a kůzleti, soutěže 8 vteřin a dost, Návštěvní den Miroslava Šimka a Jiřího Grossmanna, připomínku bratislavských inscenací, ledního hokeje ČSSR-SSSR, Hany Maškové, reportáž ze srpna 1968, OH v Mexiku, Modlitbu Marty Kubišové, výběr z projevů A. Novotného, písničky a také všechny varianty nabízených pořadů - nejenom ty, pro které diváci hlasovali při premiéře, čili kromě již uvedených pořadů Dobrý večer s Waldemarem a Co tomu říkáte, pane Werich i Sejdeme se na Vlachovce a Expedice Lambaréne.
TELEAUTOMAT - Vzpomínky na pořady a události z let 1974 až 1971. Ukázkový díl z dětského seriálu Kamarádi, 1. máj 1973, publicistické Jablko sváru, ukázku z Hovorů H, XIV. Sjezd KSČ, E. Olmerovou, Srpnové pastorále. Diváci již nehlasují, uvidí všechny varianty: X. Jazzový festival v Praze, písně pro Světový festival mládeže a studenstva v Berlíně, boj O. Nepely o zlato na ZOH 1972, sportovní přehled roku 1972.
O půlnoci z 30. dubna na 1. května 2003 uvítal Marek Eben diváky jako průvodce 24hodinového zpětného vysílacího maratonu vzpomínek na pořady a události od roku 2003 do roku 1953, kdy 1. května začalo první veřejné televizní vysílání. My se teď v osmi nedělních večerech vrátíme do let 1989 až 1953. Šestnáct hodin Teleautomatu, kdy probíhalo divácké hlasování o pořad, kterým měla začínat další hodinovka, je nyní sestaveno do osmi bloků, ve kterých uvidíte i ty varianty pořadů, které jste při premiéře nevybrali. Takže moc prosíme - nenechte se zmást sugestivním nabádáním Marka Ebena a již nevolejte, neposílejte SMS ani neodpovídejte na soutěžní otázku!Teleautomat se setkal při svém premiérovém uvedení s velikým diváckým zájmem, doufáme, že i při jeho opakovaném uvedení si rádi znovu připomenete ve zkratce dobu, kterou jsme žili a televizní pořady, které jsme sledovali. Ať už jde o hranou tvorbu, zpravodajství, dokument, písničku nebo soutěž. A generacím, co nepamatují černobílou obrazovku, těm ať Teleautomat slouží nejen jako poněkud bizarní memento, ale i jako připomenutí všeho dobrého i zlého, co se v oněch dobách žilo, natáčelo a vysílalo. Teleautomat je projektem režisérky Aleny Hynkové, které při jeho tvorbě pomáhali zejména Vít Charous - spolupráce na scénáři a výběru pořadů a střihačka Alice Nussbergerová.Ve čtvrtém večeru reprízy Teleautomatu, se vracíme ke vzpomínkám na pořady a události z let 1974 až 1971.Marek Eben uvede díl z dětského seriálu Kamarádi, Novoroční projev prezidenta Ludvíka Svobody, 1. máj 1973, publicistické Jablko sváru, ukázku z Hovorů H, XIV. sjezd KSČ, Evu Olmerovou, Srpnové pastorále, písničky a také všechny varianty nabízených pořadů - nejenom ty, pro které diváci hlasovali při premiéře, čili kromě již uvedených písní pro Světový festival mládeže a studentstva v Berlíně a boje O. Nepely o zlato na ZOH 1972 i X. Jazzový festival v Praze a sportovní přehled roku 1972.
TELEAUTOMAT - Vzpomínky na pořady z let 1980 až 1975. Ukázky z pořadů 10 stupňů ke zlaté, Hvězdy přátelství, ze soutěže Energie jde do světa, rozhovor s kpt. Minaříkem, z Festivalu politické písně Sokolov 1975, ze soutěže Zpívá celá rodina, písničky a další dobové zajímavosti. Diváci již nehlasují, uvidí všechny varianty: Pyžamo, Zuby, Táta pohraničník, Maminka družstevnice.
O půlnoci z 30. dubna na 1. května 2003 uvítal Marek Eben diváky jako průvodce 24hodinového zpětného vysílacího maratonu vzpomínek na pořady a události od roku 2003 do roku 1953, kdy 1. května začalo první veřejné televizní vysílání. My se teď v osmi nedělních večerech vrátíme do let 1989 až 1953. Šestnáct hodin Teleautomatu, kdy probíhalo divácké hlasování o pořad, kterým měla začínat další hodinovka, je nyní sestaveno do osmi bloků, ve kterých uvidíte i ty varianty pořadů, které jste při premiéře nevybrali. Takže moc prosíme - nenechte se zmást sugestivním nabádáním Marka Ebena a již nevolejte, neposílejte SMS ani neodpovídejte na soutěžní otázku!Teleautomat se setkal při svém premiérovém uvedení s velikým diváckým zájmem, doufáme, že i při jeho opakovaném uvedení si rádi znovu připomenete ve zkratce dobu, kterou jsme žili a televizní pořady, které jsme sledovali. Ať už jde o hranou tvorbu, zpravodajství, dokument, písničku nebo soutěž. A generacím, co nepamatují černobílou obrazovku, těm ať Teleautomat slouží nejen jako poněkud bizarní memento, ale i jako připomenutí všeho dobrého i zlého, co se v oněch dobách žilo, natáčelo a vysílalo. Teleautomat je projektem režisérky Aleny Hynkové, které při jeho tvorbě pomáhali zejména Vít Charous - spolupráce na scénáři a výběru pořadů a střihačka Alice Nussbergerová.Ve třetím večeru reprízy Teleautomatu, se vracíme ke vzpomínkám na pořady a události z let 1980 až 1975. Marek Eben uvede ukázky z pořadů 10 stupňů ke zlaté, Hvězdy přátelství, ze soutěže Energie jde do světa, rozhovoru s kpt. Minaříkem, z Festivalu politické písně Sokolov 1975, ze soutěže Zpívá celá rodina, písničky a také všechny varianty nabízených pořadů - nejenom ty, pro které diváci hlasovali při premiéře, čili kromě bakalářského Pyžama a Táty pohraničníka i Zuby a Maminku družstevnici.
TELEAUTOMAT- Vzpomínky na pořady a události z let 1985 až 1981. 1. máj 1985, Povídku Malostranskou, ukázky z Křesla pro hosta s L. Pelikánovou, z pořadů Možná přijde i kouzelník, Magazín Jůhele, Šest ran do klobouku, písničky a další dobové zajímavosti. Diváci již nehlasují, uvidí všechny varianty: Maják, Azimut, TV tipy s panem Vajíčkem, Televarieté z r.1983.
O půlnoci z 30. dubna na 1. května 2003 uvítal Marek Eben diváky jako průvodce 24hodinového zpětného vysílacího maratonu vzpomínek na pořady a události od roku 2003 do roku 1953, kdy 1. května začalo první veřejné televizní vysílání. My se teď v osmi nedělních večerech vrátíme do let 1989 až 1953. Šestnáct hodin Teleautomatu, kdy probíhalo divácké hlasování o pořad, kterým měla začínat další hodinovka, je nyní sestaveno do osmi bloků, ve kterých uvidíte i ty varianty pořadů, které jste při premiéře nevybrali. Takže moc prosíme - nenechte se zmást sugestivním nabádáním Marka Ebena a již nevolejte, neposílejte SMS ani neodpovídejte na soutěžní otázku! Teleautomat se setkal při svém premiérovém uvedení s velikým diváckým zájmem, doufáme, že i při jeho opakovaném uvedení si rádi znovu připomenete ve zkratce dobu, kterou jsme žili a televizní pořady, které jsme sledovali. Ať už jde o hranou tvorbu,zpravodajství, dokument, písničku nebo soutěž. A generacím, co nepamatují černobílou obrazovku, těm ať Teleautomat slouží nejen jako poněkud bizarní memento, ale i jako připomenutí všeho dobrého i zlého, co se v oněch dobách žilo,natáčelo a vysílalo. Teleautomat je projektem režisérky Aleny Hynkové, které při jeho tvorbě pomáhali zejména Vít Charous - spolupráce na scénáři a výběru pořadů a střihačka Alice Nussbergerová.Ve druhém večeru reprízy Telautomatu, se vracíme ke vzpomínkám na pořady a události z let 1985 až 1981. Marek Eben uvede 1. máj 1985, ukázku z pořadu Možná přijde i kouzelník, z Křesla pro hosta s L. Pelikánovou, inscenaci O měkkém srdci paní Rusky, část polní přehlídky Štít 84, Stodoly M. Tučného, Magazín Jůhele, Šest ran do klobouku, písničky a také všechny varianty pořadů, nejenom ty, pro které diváci hlasovali při premiéře:: kromě Majáku a TV tipů s panem Vajíčkem i Azimut a Televarieté z roku 1983.
TELEAUTOMAT - Vzpomínky na pořady a události z let 1989 až 1985. Montáž o listopadu 1989, ukázky z pořadů Sondy, Sešlost L. Nekudy, Receptář nejen na neděli, Galasuperšou, písničky a další dobové zajímavosti. Diváci již nehlasují, uvidí obě varianty: projev M. Jakeše na Červeném Hrádku i návštěvu M. Gorbačova v Praze.
O půlnoci z 30. dubna na 1. května 2003 uvítal Marek Eben diváky jako průvodce 24hodinového zpětného vysílacího maratonu vzpomínek na pořady a události od roku 2003 do roku 1953, kdy 1. května začalo první veřejné televizní vysílání. My se teď v osmi nedělních večerech vrátíme do let 1989 až 1953. Šestnáct hodin Teleautomatu, kdy probíhalo divácké hlasování o pořad, kterým měla začínat další hodinovka, je nyní sestaveno do osmi bloků, ve kterých uvidíte i ty varianty pořadů, které jste při premiéře nevybrali. Takže moc prosíme - nenechte se zmást sugestivním nabádáním Marka Ebena a již nevolejte, neposílejte SMS ani neodpovídejte na soutěžní otázku!Teleautomat se setkal při svém premiérovém uvedení s velikým diváckým zájmem. Doufáme, že i při jeho opakovaném uvedení si rádi znovu připomenete ve zkratce dobu, kterou jsme žili a televizní pořady, které jsme sledovali. Ať už jde o hranou tvorbu, zpravodajství, dokument, písničku nebo soutěž. A generacím, co nepamatují černobílou obrazovku, těm ať Teleautomat slouží nejen jako poněkud bizarní memento, ale i jako připomenutí všeho dobrého i zlého, co se v oněch dobách žilo, natáčelo a vysílalo. Telautomat je projektem režisérky Aleny Hynkové, které při jeho tvorbě pomáhali zejména Vít Charous - spolupráce na scénáři a výběru pořadů a střihačka Alice Nussbergerová.V prvním večeru reprízy Telautomatu, se vracíme ke vzpomínkám na pořady a události z let 1989 až 1985.Marek Eben uvede ukázku z inscenace Kabinet kuriozit, montáž o listopadu 1989, část z Koncertu pro všechny slušný lidi, z pořadů Sondy, rozhovor s prognostikem Milošem Zemanem, Palachův týden v TN , část Sešlosti Luďka Nekudy, oslavy Vítězného února, TV tipy s panem Vajíčkem, část bojů o medaile na OH 1988, reakci na protirežimní demonstrace na Václavském náměstí, Miniatury Strýčka Jedličky, ukázky z Receptářů nejen na neděli, z Galasuperšou, připomínku Čs. spartakiády 1985 a MS v hokeji 1985, řadu písniček a také obě varianty: kromě projevu M. Jakeše na Červeném Hrádku, který diváci vybrali při premiéře i reportáž o návštěvě M. Gorbačova v Praze. (oficiálny text distribútora)

Karlos80

Unikátní a zcela vyčerpávající 24hodinový projekt (zřejmě i nejdelší v České televizi) mapující její historii od jejího prvního televizního vysílání (1.5.1953), kdy televizní diváky uvítal sám Jaroslav Marvan, až po rok 1989 a jeho hektické období..Tuny známých i méně známých a mladším generacím téměř neznámých televizních pořadů, soutěží, zábavných pořadů, scének, písniček, reklam atd..Myslím si, že každý si přišel na své a pamětník s notnou dávkou nostalgie a se slzou v oku jen zavzpomínal na staré dobré televizní časy... ()

petaspur

Za starých indiánských časů jsem většinu uváděných pořadů ze srdce nenáviděl, ale tentokrát jsem to s drobnými přestávkami hltal celý den. ()

Fingon

Bohužel mě to tehdy příliš nezajímalo, takže jsem viděl jen "skvosty" typu Pan vajíčko (reklamy), Pojďte s námi za tátou (pohraničníkem), jakéhosi týpka vykládajícího velmi vtipný příměr "otec lehne do postele se zapálenou cigaretou, barák chytne plamenem, děti zavolají hasiče a otec se rozčiluje, že mu zmáčeli peřinu" (= Bilak) a pak taky satirickou agitku na placení TV poplatků. Jo a Devět stupňů ke zlaté, to bylo taky úžasné, voják tam hrál na nejrůznější hudební nástroje... ()

Emzet

Sledovat, jak se vyvíjela česká televize v dobách, kdy jsem ještě ani nebyl na světě, bylo k nezaplacení. Naprosto úžasný projekt, korunovaný jako vždy úžasným Markem Ebenem coby moderátorem. Přál bych si někdy reprízu... ()

FireTight

Megalomanský projekt České televize, za který bych jeho autory (a Marka Ebena k tomu) vynesl do oblak! Bylo opravdu nádherné sledovat sestřihy pořadů z doby, kdy jsem ještě nebyl na světě a měl jsem tak jedinečnou příležitost podívat se na programy, které v té době běžely v televizi. Vydržel jsem u obrazovky, pokud si dobře pamatuji, od sedmi hodin až do půlnoci a s napětím čekal, co mi další hodina jdoucí ještě hlouběji do televizní historie přinese. Ještěže jsem si něco z toho dne natočil na kazetu, možná zase někdy zasednu k televizi a na osm hodin se ponořím do historie televizní tvorby... :) ()