Comeback

• Česko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott (viac)

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa kwoky k tomuto seriálu (16)

Křeslo (2008) (S01E01)

Hned první scéna s příchodem zmateného Ozzáka do práce je perfektním příkladem, jak rychle představit divákovi kulisy. Za minutu víme, kdo je kdo, co dělá a proč. ()

Zdravý a nemocný (2008) (S01E08)

"Ono totiž, v uších není tma jen tak pro nic za nic. A kdo tam rozsvítí, nemůže se divit, že odhalí sádlo zkázy. A plechová gondola rozbouří salámy." ()

Giganti (2008) (S01E11)

Giganti si pro nás připravili pár ikonických skečů (zfetovaný Tomáš s pleťovou maskou a bez kalhot, umírající Ozzák, Lexa spící na Ivě a na závěr křepčení na koncertě), které z tohoto dílu dělají jednoznačně pětihvězdičkovou záležitost. ()

Sliby chyby (2008) (S01E13)

Denaturáááát! :) ()

Heavy Christmas (2008) (S01E16)

- Křeček došel. - Škoda. - Cože? - Chtěl jsem si přidat. - To bylo kuře. ()

Jmenuje se Dagmar! (2009) (S01E17)

- "No to je její jméno." - "Kundanika?" - "Hindsky to znamená zlatá dívka." - "Mysím, že vim, kerá část znamená dívka, he he." ()

Mrtvý muž (2009) (S01E19)

"Sežeňte basu piv a hořčici, tohle na sucho nedám." ()

Koprovka (2009) (S01E22)

"Je-du je-du je-du je-du, na drobno, na drobno, je-du je-du... Tomu říkáš na drobno ty hovado?! Jedu jedu jedu jedu... JEEDU! Neflákám se ty šmejde! Na frontě bys už dávno byl kaput! Na tý cibuli závisí životy! Jedujedujedujedu! JEDUJEDUJEDU! JEEDUU JEEDUU!" ()

Rozzvod (2009) (S01E24)

Netušíte někdo, jak se jmenuje ta zrzka z instruktážního videa Marka Vašuta? :) V seznamu herců tu není. ()

Krev, pop a slzy (2009) (S01E29)

Míň humoru, víc sentimentu. Není to špatné, ale Comeback obsahuje i mnohem lepší díly. ()

Změna je pivo (2010) (S02E01)

Tenhle díl mě bavil o něco míň než ostatní. Ale vtip s Dutohlavem se hodně povedl :) ()

Zlatá ledvina (2010) (S02E04)

"Došlo bahno" :) Jeden z nejlepších dílů. ()

Boží frisbee (2010) (S02E05)

Výborný absurdní humor. Jeden z nejlepších dílů. "Krleš vespolek." ()

Holter (2011) (S02E16)

Perfektně gradující absurdní humor. Nejlepší díl celého seriálu. ()

Snad to vyjde příště (2011) (S02E20)

"Včera jsem si celý odpoledne brousil drápy, tak... mě neserte! Uáááá!" :) ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)