Comeback

• Česko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott (viac)

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (54)

Comeback (2008)

I přesto, že některé díly stojí za starou belu se jedná o náš nejlepší sitcom. Na naše poměry docela zvláštnost ho vůbec vidět, o to je lepší, že se povedl. Těch přibližně padesát dílů bylo tak akorát, už by to dál moc nedávalo smysl si myslím. A rozhodně se k němu někdy vrátím a pokusím se naučit některé hlášky, jak to mám ostatně ve zvyku. ()

Season 1 (2008) (S01)

Když se Comeback poprvé objevil v televizi, nevěnoval jsem mu pozornost. Až později mi byl doporučen. Ukázal se z něj nejlepší český sitcom snad vůbec. Nebo aspoň teď si nedokážu na žádný vzpomenout. A první série byla prostě skvělá, až na pár výjimek, které se nechají přežít. ()

Křeslo (2008) (S01E01)

Na rozjezd rozhodně dobrý. Už jsem Comeback dlouho neviděl, takže to skoro bylo jako vidět ho poprvé. ()

Gott Ex Machina (2008) (S01E02)

Závěr dílu byl prostě skvělý, když jsem díl viděl prvně, tak jsem vůbec nečekal, že se Gott objeví. ()

Souboj titánů (2008) (S01E03)

Celá epizoda hodně silná, až na některé trochu slabší místečka. ()

Pomáhat a chránit (2008) (S01E04)

Zápletka byla dobrá, byť s tím striptérem mi to přišlo trochu laciné. A Vondráčková tam byla taky trochu uměla vmontovaná. ()

Pravidla rodinného provozzu (2008) (S01E05)

"Zákaz dechovky, moc dobrá značka." Klasická epizoda, ze které často cituji hlášky. ()

Je jaro… (2008) (S01E06)

Na Ozzáka přišlo jaro a stojí to za to! Nejlepší podle má závěrečná scéna, kde se všechno krásně propojilo. ()

Lupiči (2008) (S01E07)

Začátek byl takový trochu umělý, a u průběhu loupeže bylo vidět, že je to především sitcom. A Lexy mi bylo až líto, konečně měl dobrou šanci a zrovna mu to nevyjde. ()

Zdravý a nemocný (2008) (S01E08)

Ozzákovo blábolení bylo tak geniálně nesmyslné, že to člověka prostě bavit musí. ()

Modelka (2008) (S01E09)

Za mě poněkud jednodušší zápletka, ale Ozzák hlásil dobře. ()

Lexa a porno (2008) (S01E10)

Výborný díl, sice téma, že by se u něj jeden červenal, ale slovní humor je fakt pecka. Ty názvy filmů opravdu stály za to. ()

Giganti (2008) (S01E11)

Některá místa sice byla poněkud zvláštní, ale díl jako celek baví. ()

Zlatá rybka (2008) (S01E12)

Lehká nevyváženost epizody, na jedné straně skvělá linka s Ozzákem a dětma, hlavně Saša se odvázala, na druhé trochu zvláštní s Tomášem a Simonou. ()

Sliby chyby (2008) (S01E13)

Jak se v supermarketu nezblázni a Ozzák byl tři dny zticha. Nejvíc ale vedl Loštický zázrak. ()

Simonina volba (2008) (S01E14)

"Jsem Ježíš, má s tím někdo problém?" Aneb parodii na spojení Terminátora a Ježíše už jsem viděl, ale v podání Lexy to dostává nový rozměr. ()

Taneční (2008) (S01E15)

"Tohle neuchladím." Některé aspekty tanečních vyhmátnuty dokonale. ()

Heavy Christmas (2008) (S01E16)

Vánoční tradice se musí dodržovat a proto se na tento díl tradičně koukám každé Vánoce. A ani letos jsem nevynechal! ()

Jmenuje se Dagmar! (2009) (S01E17)

Pro mě trochu slabší epizoda, hlášky dobré, jenom ten námět a zpracování bylo podle mě slabší oproti normálu. ()

CzechSteh (2009) (S01E18)

Důchodcovské nešvary vyhmátnuty dobře, stejně tak Ozzákova snaha o sbalení hasičky. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)