Comeback

• Česko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott (viac)

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom. (oficiálny text distribútora)

MonkeyMarty odpad!

Celosvětově úplná sračka. Nejhorší sit-com na světě. Tohle snad ani není sit-com. Vůbec se u toho nesměju, herecký výkony jsou otřesný, scény trapný. Kam ta ČR spěje? ()

Profík

Český sitkom bylo původně skoro nemožné říct a nestydět se. Tady je důkaz, že nejenže někdo dokázal vybrousit vtip a pochopit zákonitost sitkomu, ale v ostrosti dokonce některé americké konkurenty převálcovat. Tady se tvůrci opravdu nebojí, až jsem měl trochu strach, aby to někdo nezačal cenzurovat. Třeba vtipy likviduju cikády a zmlátil partu skinů jsou už pro mě klasikou, která má koule. Některé díly jsou možná malinko slabší, než na plný počet, ale je tu dostatek těch, které mě nepřestanou bavit, hlavně můj nejoblíbenější díl taneční. 95%. ()

Chenile

Absolutně nejlepší český sitcom. A pokud maji mit Přátelé, plné hlašek pro malé děti 88%... nezbyvá než dát Comebacku plný počet... ()

Corek

Když se začal vysílat nevynechal jsem jediný díl. Comeback byl příjemným osvěžením v dosti trapných a vyprahlých koutech televizní zábavy. ()

Kemkacek

Tenhle sitcom jsem prostě milovala. Bylo tu spoustu českých řekněme blbých seriálu a sitcomů. A od tohodle jsem nečekala nic víc ale byla jsem překvápená :) Baví mě i když jsem je viděla asi stokrát :) ()

KlarkaSY

Takovej dobrej seriál,kterej vždycky pobaví a neurazí,taková oddechovka, první díly byly nejlepší, ty novější už jsou slabší... Navíc se na to dá koukat pořád ()

Mixerka

Tajemství proč Ozzák kulhá, kde je manželka Tomáše zůstanou nerozluštěny. Dejdar je takový divoch, který se někdy těžko žvýká, hlavně když dělal staré zábavy v tv, ale tady mu to s vlasama sedlo. Dávám 4, protože to může působit jako zesměšnění metalistů, pohledem, který scénaristi vytvořili... ()

k0c0urek

Z českých seriálů....když neberu vysloveně ty nejstarší...ten nej! Správný humor, a některé díly prostě famózní! Má to nápad a je to ono :) ()

mpet

Ozzák! Ozzák! V pití piva kozák!!! Asi jediný český sitcom, který stojí za to. Bohužel musím uznat, že postupem času uvadá, ale přesto ho zbožňuju. ()

Alan00

Jeden z těch lepších seriálů od novy.. Musím říct že se i zasměji. Vynikající herci, hlavně Martin Dejdar v roli Ozzáka. Stokrát lepší než Ordinace v růžové zahradě 2, Doktoři z počátku atd.. Škoda že se nenatočilo více dílů :) 70% ()

Matysek1984

Ne a ne a NE!! Já na tenhle seriál nedám dopustit, i když se může zdát některým dementní, ale Ozzák je prostě bezkonkurenční, tohle sedlo Dejdarovi jak hrnec na prdel, i debil Lexa je perfektně zahrán (šak za to zíkal ocenění). Spoustu dvojsmyslů chytře propojených atd. atp... I moje přítelkyně říká, že je to tak strašně dementní, až se jí to líbí. ()

mihozu

Příšerně mi lezou na nervy všichni lidi, kteří tady neustále kritizují nějaké nedostatky Comebacku a vyloženě se baví tím, že ty nedostatky vyhledávají! Zakomplexovaní lidé, kteří nedokáží nic ocenit, protože nikdy jim není nic vhod. A to nemluvím jenom o kritice na Comeback, ale o kritice všeobecně! Podle mě je Comeback velmi povedený sitcom, u kterého se vždycky perfektně zasměju. Postavy jsou dobře promyšlené a herecky skvěle ztvárněné. Každý díl jsem viděla minimálně 10x a stejně se vždycky ráda znovu podívám :-) ()

Filmslover14

Comeback byl fajn. Kvalita posledních dílů už také klesala, ale první série byla skvělá. Snad jediný seriál, který se tv Nova povedl. Opravdu jsem se u něj nasmála. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)