Comeback

• Česko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott (viac)

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa cheyene k tomuto seriálu (3)

Comeback (2008)

Comeback buď milujete nebo nesnášíte. Já měl kdysi před léty vůči tomuto sitcomu předsudky, ale dal jsem mu tenkrát šanci a viděl jsem několik úvodních epizod. Zjistil jsem, že to není úplně špatné. A nyní, po mnoha letech, jsem se rozhodl seriál sjet od první do poslední části. Martin Dejdar je v roli Ozzáka vynikající, Tomáš Matonoha hraje Tomi Paciho přirozeně, uvěřitelně a mimicky na takové typicky sitcomovské úrovni. Kristýna Leichtová potěší, ačkoliv někdy je její Ivuška už trochu protivná. Lexa mi vadí asi nejvíce ze všech postav, ale čas od času potěší nějakou ne zcela primitivní scénou a hláškou. Saša je o vlásek lepší. Marcelka patří mezi dobře napsané postavy, dokáže pobavit, což platí i o Simoně, avšak její přístup k dětem je někdy už trochu přes čáru a důsledkem toho i ztrácí na vtipnosti. Po hudební stránce nemá Comeback chybu. ()

Season 1 (2008) (S01)

1. série Comebacku má dobré zápletky, zdařilý humor a pěknou pointu v podobě poslední epizody. ()

Season 2 (2010) (S02)

2. série Comebacku je oproti první určitě slabší, přibylo scén se slabším humorem, zápletky nejsou vždy povedené, ale jako celek je stále dobře koukatelná. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)