Zábavná show, ve které profese hraje prim.
Čtyřčlenná porota složená ze známých osobností hádá, kdo co dělá. Že se při tom užije spousta legrace, je více než jisté. Sledujte zábavnou show, kterou moderuje Petr Vondráček. (TV Prima)

blitzer

Po příchodu lady Holubové snižuji počet hvězdiček o 2 a prorokuji tomuto pořadu brzký pád do hlubin archivu televizní zábavy. ()

fars

Kdyz budu milosrdny a prehlidnu to kvantum trapnych foru, ze to je porad dokola to same a ze Dana Moravkova je v podstate vedma tak se na to sem tam i da podivat a obcas je to i sranda. ()

WolfR

Výborná myšlenka, solidní provedení, ovšem humor už se po několika dílech opakuje a navíc odešla Dana Morávková, která to jakž takž držela nad vodou. 2 hvězdy. ()

2mig1

zadumaná a přes manžela všechznalá morávková mě sice dokáže vytočit, ale jako kulisa. místy i pro pobavení, je to dorbý... ()

SG_ever

"Hvězdy" strašidelně tupého programu ("Rodinná pouta nebo tak něco") účinkují v tomto zábavném pořadu, který mezi póvlem na našich hlavních kanálech vyniká slušným humorem. (70%) ()

Blacks

Taková hrůza to zase není, ty povolání bývají často dost originální a překvapivě mě taky bavilo hádat. Na televizi nadprůměrný pořad. Obecně vzato - nic moc. ()

Nihlathak odpad!

A proč se to jako hodnotí? Když už, tak odpad. Naprosto se ztotožňuji s DaViD´82 a jeho komentářem. Vždyť je to tak obrovská trapárna, že to snad ani není možné. X lidí dřepí dnem i nocí u televize a čučí na to, jak je to velmi nečekané. "Och, tak v tom případě musíte být nájemný vrah na volné noze!" dí Zounar. "Ano!" haleká Vondráček a společně se napijí minerálky. Tak já nevím, co tím která televize chce dokázat? A co já chudák? Přijedu k těmhle prarodičům o svátky či všední večer a musím na to zírat taky, nedá se před tímto vředem televizním utéci! Oficiální text distributora tady snad psal naprostý demagog. ()

Aven

V rámci televizních zábavných pořadů z dílny našich televizí je to nadprůměr, nicméně koukat na to pravidelně by se mi asi nechtělo. Jo a Martin Zouhar už by si možná mohl uvědomit, že snažit se být vtipný za každou cenu je opravdu ubohé, trapné a otravné - ostatně jako celá osobnost pana Zounara. ()

ravalah

Nebudu to proklinat jen z duvodu, ze je trendy neco proklinat, nebudu neco proklinat jen proto, ze je to z produkce Primy. Pamatuju par prumernych dilu, par skvelych, par nudnych. Takze za tri. ()

Brain-D

Pořad provázený Petrem Vondráčkem, který představuje pár hostů, mezi nimi jednu celebritu a čtyři celebrity musí hádat jejich povolání a v případě celebrity se zakrytými očima totožnost...celkem zábavné ()