Zábavná show, ve které profese hraje prim.
Čtyřčlenná porota složená ze známých osobností hádá, kdo co dělá. Že se při tom užije spousta legrace, je více než jisté. Sledujte zábavnou show, kterou moderuje Petr Vondráček. (TV Prima)

Rill

Občas když to dávají se na to podívám, ale že bych to vyhledával tak to vůbec... Někdy je to i zajímavé jak čeští herci hádají. :-) ()

HellFireFery odpad!

Představte si, že se sejde parta rádoby vtipných celebrit, kteří si ale opravdu myslí, že jsou vtipní. Pak hádají, koho mají před sebou a snaží se to divákům zpříjemnit jejich "chytrým" humorem. Zvracím! ()

Tuty

Nerozumim lidem, kteří permanentně sypou z rukávu odpady jen z toho důvodu, že to běží v TV..a zrovna třeba na Primě, holt degenerace...Počtem dílů sice humor opadá, ale pořád jde o nadprůměr...Aspoň když v porotě neni ten tupej a jednoduchej ,,Slovák" Kramár. ()

yarghoul

Intelegence Dany Morávkové ve spojitosti s humorem Boba Klepla mi na všední večer vůbec nevadí. Snad jen Martin Zounar by se nemusel tak často snažit být vtipný, protože prostě vtipný není. A víte co? Já s nima taky hádám. ()

MorraEddie

Nápad možná ok,ale ti účinkující to je něco pro mě. Jakoby někde našli můj seznám,kde mám napsané lidi,které nejvíc nesnáším a všechny je obsadili. Zounar,Morávková,Bendová,Pogodová atd .... ()

Teachman

Tento televizní pořad lze částečně využít v rámci kariérního poradenství. Záleží však na tom, kterou profesi vybrat pro své žáky. ()

Monyfik

NĚKDY dobré vtípky účinkujících drží tuhle "show" nad vodou. Při sledování každý týden, někdy i 2x za týden se to stává ohrané a nudné. ()

mcamino

Na tohle jsem koukal pravidelně a dost mě to bavilo. S odstupem času jsem na to trochu změnil názor a už v tom nevidím takový zázrak, nicméně stále je to takový průměr. ()

Astu. odpad!

Jste trapný karikatury lidství, a to ani nemusím hádat. České pseudocelebrity hádají povolání. A také se snaží být vtipní. Marně. Speciálně ze Zounara je mi až fyzicky nevolno. ()