Sookie se s Alcidem zúčastní divokého zásnubního večírku jeho někdejší snoubenky Debbie Peltové, Eric dostane nůž na krk, aby konečně našel Billa, Andy přiláká pozornost Jasona a Franklin vezme Taru na výlet. Arlene se naštve kvůli příjezdu Jessicy, Sam zprostředkuje dohodu s Tommym a jeho rodiči a Bill „obstará" večeři pro Russella a Lorenu. (HBO Europe)

Tom10000

Bill zavolá Sookie, a oznámí jí, že už se o ní více nezajímá a jeho jediným přáním je zůstat s Lorenou mimo její pozornost. Sookie se z toho zhroutí, ale nepřijde o naději. Neco s ním musí být zajisté v nepořádku, jinak by jí rozchod oznámil přímo před očima. Sám Bill se čím dál tím více noří do své temné stránky. Ačkoliv dal Loreně jasně najevo, že jednou společnou nocí vše skončilo, a u krále se ujistil, že po splnění svých povinností Lorena zemře, poslechne jeho příkaz a prozradí mu tajemství o královně Lousitany a o Ericovi. Poté se s nimi vydá na výlet, a v jednom baru jim sežene jistou dívku. Na ní si poté společně pochutnají. Sookie se vydá s jejím ochráncem Alcidem do vlkodlačího baru, kde Sookie zjistí dalšího podezřelého z únosu Billa. Jason chce být policistou, Sam zaměstná Jessicu ve svém baru a ona sama pozná v jednom klukovi svého bývalého spolužáka. Když spolu mluví, nešťastně je spatří Hoyte. 90 procent. ()