Člen komunity detektorových hledačů je nalezen umučený pod větvemi v lese. Sledoval ho jednotlivec nebo organizovaní lupiči? Leží vyřešení případu na kšeftech s nelegálně odkrytými artefakty, které nikdo nehlásí, nebo oběť našla něco úplně jiného? (TV Nova)

Sa.sa

Jaj to byl zase případ to se musí nechat... Jeden blbec najde 25 milionů v lese a myslí si, že si je jen tak nechá 😅😅😅Jinak škoda toho druhého co zařval jen tak pro nic za nic... Mimochodem ta přestřelka byla taková z Novy, tak jí raději nekomentuji... 😉Slušný díl a super konec... ()

callix

Pro mě, jakožto detektoráře, byl tento díl opět úsměvný v tom, jak si tvůrci představují, že se chodí s detektorem. Kdyby se aspoň s někým poradili, nebo zkoukli nějaká videa. S detektorem se prostě mává ze strany na stranu, podobně jako když sečete trávu. A ostatní věci, okolo nacházení minci za miliony(prej malej byt v Praze :-)) a prodávání nálezů atp, byly přehnané. Troufám si tvrdit, že 95% hledačů své nálezy neprodává. ()

honajz

Naprosto nereálné jednání "Ošklivky Katky", tedy zde manželky satorie, která místo toho, aby šla po prachách jak slepice po flusu, dělá jen zlou krev. Celé to pátrání tak nějak stojí na vodě. Třeba se divím, že těm pravým poldům nikdo z hledačů neřekl, že u nich už byli se ptát ti nepraví, a naopak. Řešení jen pomocí náhody a konec se záchranou v pravou chvíli jak z teleportujících se Specialistů. ()