Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

• Kanada Blood Countess
všetky plagáty

Netradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Koupele v krvi mladých dívek, železná panna, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních... Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé uherské šlechtičně. V prvním příběhu Alžběta krutě potrestá lest své sestřenice Nory. Kněžna se koupe v krvi mladých urozených dívek, aby zůstala věčně mladá i krásná a dívky má dodat právě Nora. Ta však unese skupinu prostých vesničanek a za svou proradnost zaplatí životem.

Zpracování legendy o Alžbětě Bathoryové z produkce firmy North American Pictures proslavené akčními a erotickými snímky natočenými v Čechách a s českými herci (Peklo v řetězech 2, Temné zpovědi). I tentokrát vznikl film o Čachtické paní v českých exteriérech a účinkuje v něm několik obnažených českých modelek v rolích obětí legendární krvavé šlechtičny. (oficiálny text distribútora)

DruidKarel

Viděl jsem už o hodně větší sračky a nutno říct, že jako eroťák to posloužilo docela dobře. Jenom ta doba, do který to bylo zasazený, bylatrochu divná. V té době bylo asi jen těžko zvykem u dam, aby si vyholovali čárky a podpaždí. Jistě, už je to známo ze starého Egypta, že si dámy zkrášlovaly své kačenky, ale tohle byly Uhry. Jo a hodně jsem taky ocenil, že měly až neskutečně lesklý nehty, ale to už byl asi další detail, kterej nedoladili. Co tedy říct k filmu jako takovému? Rozhodně to jako shit brát nemůžu, protože svou funckci to splnilo na 100%. Krásný ženský, blbej příběh (téměř žádnej) a kozy a puliny, kam se podíváš. Při čem jsem se teda ale fakt pobavil, bylo jak Alžběta Bathory nazývala vylizování pekáče svým obětem: OCHUTNÁVÁNÍ SLADKOSTÍ! Tak to jsem docela zíral, ovšem že to bylo ale decentní. Takže... Leckteré filmy by mohly tomuhle závidět, to jako fakt. Nicméně na více než 1* to stejně nevidím... ()

Big Bear odpad!

Ať už byla Alžběta jakákoliv, ať už se i třeba v té krvi panen koupala, ať už jí třeba u hradu nacházely mrtvoly... tohle si zkrátka nezasloží !!!! To je opravdu něco tak strašného, že se to ani nedá popsat. Pan rádoby režisér je tak trochu úchyl. Kdyby raději natočil nějaký pěkný dokument o Kanadě, když už tam žije.... ODPAD ()

Crucifere

Film, který postrádá příběh a je jen jakousi ukázkou nahoty mladých děvčat. Triky jsou zoufalé a o herectví se tady mluvit nedá. Nahota, i když se zde nachází, je striktně přerušováná přestřihy, ale je taky jediným důvodem, proč se na film koukat, když vůbec. Jde tedy o jakousi erotickou frašku, která moc s historii společného nemá, snad jen jméno čachtické paní. ()

SOLOM.

Když budu film hodnotit po hororové stránce, tak je to čistá nula. K vidění toho kromě několika kapek krve a jednoho podříznutého krku víc nebylo. Režiséra i celý jeho tým bych nechal zavřít do železné panny a nechal je tam shnít, aby už nic dalšího v životě nenatočili. Na druhou stranu se mi alespoň líbil docela solidní výběr hereček, které měli rozhodně co ukázat. Pokud ovšem budu chtít vidět eroticky ladění film, tak se porozhlídnu někde jinde a tenhle paskvil už nikdy více nechci vidět. Za pěkné ženské dám jednu * ()

RypavaDvojka odpad!

Děj (dáli se to tak vůbec nazvat) by se vešel klidně na 20 minut. Film zblouhavý, utahaný, nezajímavý a vážně je řazen mezi pornografické? Vždyť to bylo takové české porňo… Tváří se to že něco bude a ono … nic... Nechtít zkouknout celý žebříček nejhorších, tak na to nehrábnu ani lopatou. Vyhnout se obloukem. 0% ()