Neporaziteľný bojovník

• Česko Kybernátor (viac)
všetky plagáty

Byl stvořen, aby zabíjel a sám byl nesmrtelný. Je výsledkem tajného vojenského programu na výrobu takzvané „lidské zbraně“. Genově upravený, speciálně vycvičený smrtící zabiják s nadprůměrnou inteligencí má všechny předpoklady stát se nadřazeným druhem lidské rasy. Nese krycí označení I.S.A.A.C. (Intuitive Synthetic Autonomous Assault Commando – intuitivní syntetizované autonomní útočné komando). Když si po „probuzení“ začne uvědomovat sám sebe, rozhodne se uprchnout z tajných laboratoří, kde byl stvořen, a hledat vlastní identitu. Pravda o jeho původu je však krutá... (oficiálny text distribútora)

MickeyStuma

Uměle vytvořený voják. Dá se z toho ještě něco vytáhnout? Ale jo, dá. Zjistit svoji identitu, svou minulost a pomstít se. Příběh jednoduchý, ale natočen vkusně bez nějakých tvrdých akčních eskapád a ponurostí. Nejvíce se tu zdůrazňuje lidskost, což je nejvíce ukázáno ve scéně se ztracenou holčičkou v noci v lese. S tím strojem na zabíjení to nebude zase až tak horké. I on má své city. Jedná se o levnou produkci, ale nějak to není nikde znát. Ono když je hlavní devízou příběh a ne speciální efekty, proč by se mělo zbytečně utrácet. Závěrečný výbuch však je určitě to nejdražší. Děj jinak plyne s vím volným tempem a jedinkrát nezakopává. Mladá zástupkyně šerifa v podání Tiffani Thiessen má šťávu a jisté sympatie. I poměrně neznámý Rich Franklin vystupuje ve své roli nezdolného vojáka přesvědčivě. Tady zkrátka platí, že v jednoduchosti je síla. Ano, i tak to jde. ()

Torgal

Niekto si asi povedal: "Chcel by som si natočiť terminátora, no nemám na to peniaze ani talent. No nevadí, ono sa to už nejako podá." A tak vznikol Cyborg Soldier, v kúzelnom českom preklade Kybernátor (slovenský názov je zas neuveriteľne o ničom). Máme tu hrdinu s ochrnutými mimickými svalmi, zato všetky ostatné mu pracujú na 300%, má úžasné zmysli, regeneráciu a iné kúl vychytávky. A samozrejme po ňom ide zlá vláda. Na podiv je to na sledovanie celkom znesiteľné a chlapíkovi ten jeho macho výraz aj uveríte. 4-/10 ()

darkreider

Hrozná nuda s nehorázne nesympatickým hlavným hrdinom. Jedna hviezda za HS 50, jakožto kvér, ktorý budí vätší rešpekt ako všetcí wannabe sekáči v tomto filme. Akcie málo a ešte k tomu nič moc. Sklamanie. ()

Drakenovec

Není to až tak úplně hrozný film, ale je to takový slabší průměr. Na akční film hodně málo akce a strašně roztahaný. Za celou tu dobu se toho ve filmu moc neodehrálo. Musím ovšem ocenit, že když jsem film zahlédnul v televizi, tak mě dokázal zaujmout. ()

KafuR

Tak po přečtení místních komentářů jsem dostal dojem, že absolutní většina tento film zhlédla buď omylem jako nějaké pokračování Terminátora anebo s očekáváním dalece přesahující rozpočet této už aspoň dvousté variace na marvelovské superhrdiny. Nevadí. Briskní logika tohoto obávaného zabijáka sice nejčastěji velí k útěku, ale postavy během natáčení aspoň nepřibraly a hlavně Tiffani se musela cítit jako ve fitku, zatímco člověk u telky má pomalu výčitky svědomí, že něco tak dynamického sleduje zorným úhlem, který mu může nabídnout jenom jeho místo v oblíbeném gauči. ()

Grondal

Ďalší Cčkový akože akčný film o vytretom nezabitelnom kyborgovi ala terminátor, aký neotrelý a svieži nápad. Napriek tomu, že celý tento film je zlepenec nápadov 100x použitých (a väčšinou lepšie), treba brať do úvahy to, že toto dielko je video film bez ambícií, a vidieť by ho malo iba zopár málo obdivovateľov slova kyborg. Podľa tohto by to vyzeralo, že to je vyslovená sračka, ale nieje tomu celkom tak. Režisér oplýva dostatkom zdravého rozumu aby sem nepchal tony ohavných trikov, ale natočil to v komornom štýle a tak film neuráža, ale iba nudí. ()

sha.piro

Beverly Hillská Tiffani Thiessenová mi zde příjemně sedla, příběh byl jednoduchý (jak tomu u podobných snímků bývá), ale neurazil a bojové scény byly překvapivě docela dobře zvládnuté. Přesto mám ale pocit, že z toho šlo vytěžit více...45% ()

omega_SK odpad!

Hrôza hrozúca pozerať na tento nepodarok. Nechýbalo veľa a unudím sa k smrti. Céčko prachbiednej kvality. Možno tak v roku 1950 by tento film mohol mať úspech ale teraz ani omylom. ()

Pukancek

Herecke zastupenie bolo dobre, film sa mi v celku pacil. Bola tam dávka napatia a ocakavania, co bude dalej. Necakala som, ze zabijak na konci spacha samovrazdu. Takze ma dej aj milo prekvapil :) Film celkom dobry, ale stacilo mi vidiet raz :) ()

valmez79

Stokrát obšlehnutý příběh, ale tentokrát to taková kravina nebyla. Velmi dobře natočené, myslím v rámci béček, akce slušná přehledná, dávka napětí, prostě vše co člověk od takového druhu filmu očekává. ()

PORTER44

Hodně slabá napodobenina Univerzálního vojáka,slabý efekty,slabý herecký výkony a navíc T.Thiessen nemá v akčním sci-fi filmu co dělat ta se do tohoto žánru vůbec nehodí. ()

GeorginaAnne

Celkem milé překvapení, očekávala jsem to mnohem horší. Je to béčko ale vše dohromady dobře funguje, Tiffani i Rich do hlavních rolí celkem sedí takže já jsem spokojená. Slušná podívaná, která si zaslouží označení dobrý průměr. ()