Sbírka drsných skečů, které se rozhodly pokořit všechna tabu a vzít útokem hranice nevkusu na všech světových stranách. Vrhají se na slavné filmy, komiksy, písničky i celebrity. Ať už je to Kmotr, který dostane zabrat jako Kmotra, Batman s baseballovou pálkou, Drsný Harry, který se změní ve flirtujícího gaye, soutěž Miss, v níž soutěží pouliční šlapky, Jacksonův Thriller nebo Arnold Schwarzenegger. Nechybí ani nekrofilní pornofilmy a vulgární parodie Supermana. Když si to pustíte, jedno je jisté. Ať se budete snažit sebevíc, jen tak na to nezapomenete. (oficiálny text distribútora)

Z0oMb3E

Už podľa názvu mi bolo jasné do čoho idem. Už podľa úvodných sekvencií filmu mi bolo jasné, že moja intuícia ma opäť nesklamala. Tak za čo dávam tú jednu hviezdu, keď za normálnych okolností a prvom náznaku fekálneho humoru vypínam film a dekorujem ho hodnosťou odpad? Jednak za výborný hudobný streetpunkový podmaz, a jednak za Miss americká bezdačka. Táto časť ma donútila ukázať aj zuby. Ostatné nestáli za nič. Ak si chcete pozrieť pár (ale ozaj len pár) služných narážok na nestarnúce klasiky, či máte v sebe aspoň 2 promile alkoholu kľudne si to zapnite. Inak nieje dôvod na to kukať. Ten jeden vydarený fór vás aj tak nespasí. ()

hirnlego

(viděno s dabingem za střízliva) Není moc vhodnějších filmových lahůdek pro laskavý opilecký dýchánek s přáteli, kteří dokáží ocenit vkusný gentlemanský humor. Miss bezďačka jasný vrchol, plakalo se. ()

dobytek

Vinc Offer je asi úplnej magor. Může mu konkurovat možná akorát Tom Green. Hodně vzdáleně se to dá možná přirovnat třeba k Freddyho úletu. Jsou to různý skeče, který na sebe nijak nenavazujou a hlavně je to naprostá úchylárna. Já jsem na tyhle ujetý zhovadilosti zatíženej a obvykle je i hodnotim dost vysoko. Tohle mělo tak do půlky našlápnuto k maximálnímu hodnocení. U Batmana nebo u parodie na videoklip I love L.A. od Randyho Newmana jsem se válel smíchy, ale ve druhý polovině film nějak začne ztrácet dech a některý scénky se akorát do zblbnutí opakujou (třeba to s těma teploušema u kulečníku) a nebo nejsou vůbec vtipný. Minimálně tak 30 minut by se podle mě dalo vyhodit. Pro mě je první půlka za 5 hvězd, druhá tak za 2. Celkově lepší 3 hvězdy. P.S. Doporučuju sledovat tak po 10 pivech. ()

MMR

Časté hodnocení zde, buď odpad nebo 5. Já ale dám 2, naprosto souhlasím s hodnocením 35 %. Je to opravdu blbost, a fakt si nemyslím, že je to nějak extrémně vtipné. Ano, snaží se to, a něco vtipné i je, jenže jako celek je to opravdu špatná komedie a větší hodnocení si nezaslouží. ()

DJ Obelix

Tak tohle byl neskutečný hnůj. No ano, popravdě to má kvalitou blíže odpadu, ale já se u tohoto pokleslého humoru bavil královsky. Občas je potřeba trochu vypustit. Snad to ještě někdy najdu v nově nadabované verzi, která tomu dodává správný šmrnc. :-) ()

Dzeyna

Tohle se musí brát s nadhledem, jinak to naprosto každý odsoudí. Je to snůška parodií a zmixovalostí a sraček, ale opravdu pobaví a postará se o pár kvalitních záchvatů smíchu. Mě nejvíce dostala "Kmotra", jelikož ta neměla chybu! Rozhodně dobré na zahnání nudy a na zabavení. Ale doporučila bych to pouze lidem, kteří jsou tak trochu magoři :D. ()

Slartibarkfast

Myslím, že první věta v obsahu filmu leccos vypovídá o tom, kam to celé směřuje a kudy se to ubírá. Je to skutečně unikátní sbírka totálních blábolů a ujetých scének, které mají v divákovi vyvolat ..netuším co. Já se občas zasmál, občas jsem si zabroukal, jak taky nenávidím L.A., snažil jsem se poctivě ohodnotit krásky v miss bezďák a v neposlední řadě celkově ohodnotit všechny předložené scénky. Jako recese je to docela slušné, filmařské prostředky asi nebyly nic moc a je mi naprosto jasné, že český dabing tomu nejspíš uškodil. Patrně se asi nebudu snažit toto dílo v budoucnu vyhledávat, ale jako zkušenost je to dozajista cenný skvost a perla v kinematografii. 60% ()

lola3121

Něco tak famózně ujetého se jen tak nevidí. Blahořečím TV Nova Cinema, že tento skvost zařadila do silvestrovského programu. Lépe už se snad nový rok zahájit nedal. Lituju ty chudáky, kteří toto veledílo nepochopili a dali mu odpad. To si vskutku nezaslouží. ()

rikitiki odpad!

Byla jsem chvilku až uhranutá navršenou mírnou nechutností a ponížení všech zůčastněných (zejména těch před kamerou). Je to jedním slovem hnus. /23. 2. 2011/ ()

Ivoshek

Škoda spousty nápadů, třeba Penisman nebo miss homeless, které ale v Offrově podání není ani zdaleka tak vtipné, jak by mohlo být. Je to škoda o to víc, že tvůrci zjevně nemají hranice, takže mohla vzniknout parádně nekorektní komedie, ale to se tentokrát vskutku nestalo. ()

Morholt

Soubor skečů, které strašně chtějí být přes čáru, ale vůbec jim to nejde. Pro tenhle typ humoru musíte mít buňky a ty já nemám. Povedené scénky by se daly spočítat na prsteh jedné ruky zasloužilého a nešikovného řezníka. 10% ()

Bakllazaan odpad!

Ten film nedává smysl a coby parodie selhává ve všech ohledech. Ani kdybych byl na mraky, tak bych se na to nevydyržel dívat a pravděpodobně bych rychle vyzvracel všechny babiččiny koláčky. ()

C0r0ner

Je to hodně nekompromisní, drsné, kurva sprosté, kontroverzní, humusácké, brutální,... Ale že by to bylo vtipné? To se mi tedy nezdálo. Na to, jakou má tahle "velesračka" (uvozovky, protože tenhle typ filmů mám rád) reputaci, to bylo hodně slabé a smál jsem tak v desetině případů, než jsem původně čekal. Zklamání jako svině. 50% ()

shantim

Tato sbírka skečů připomíná kabaretní program pro mírně přiopilé snoby. Nicméně i já byl trochu přiopilý a smál jsem se jen minimálně. 45% hvězdiček ()

Pollock

Některé scénky trapné, některé vynikající průměr. Vidět s partou přátel v nějaké té pokročilé hodině, myslím, že by se zábava zdvojnásobila :-) ()