Americké vojenské letectvo testuje prototyp nové stíhačky, která je neviditelná nejen pro radary, ale i pro lidské oko a satelity. Jenže letoun ukradne ziskuchtivý odpadlík a dodá ho libyjské vojenské teroristické organizaci. Americké letectvo do akce povolává svého nejlepšího pilota. Hrdina s americkou vlajkou na srdci musí navzdory zástupům nepřátel zachránit svého uvězněného parťáka, navrátit ukradenou stíhačku do správných rukou a během toho mimochodem zachránit Evropu od hrozivého teroristického útoku, vlastnoručně zlikvidovat teroristickou organizaci, pomoci libyjskému hnutí odporu a získat si srdce tamní pohledné disidentky. (oficiálny text distribútora)

xaver

Když hodnotím většinu filmů s Michaelem Dudikoffem, tak bych mohl tato hodnocení psát přes kopírák. Dalši bezduchý film, podle kterého je ukrást nejmodernější a nejstřeženější americkou stihačku ta nejjednodušší věc na světě. To si ti reřiséři myslí, že divák je skutečně tak blbý? Anebo je blbost autora vetší než jeho víra v duchaplnost diváka? ()

Petr.Kocfeld

Tento snímek celkem jde.Akce i napětí jsou zde vcelku dobré.Dudikoff měl už lepší akční filmy,ale tento celkem jde  a 2 hvězdy si jistě zaslouží.Michael Dudikoff v roli pilota je docela dobrý a zaučuje zde také budoucího pilota a tento snímek má dobrý nápad a je docela originální a tento film vcelku jde.Scénář je trochu slabší a Dudikoff byl lepší v roli Amerického ninji,který je vlastně jeho snad nejznámějším filmem.Tento snímek má tedy spoustu akce a taky zde nechybí trocha romantiky a piloti jsou zde dobří a sekundující herci Dudikoffovi dobře nahrávájí.Tento snímek však trochu kazí slabší scénář a taky děj tohoto filmu by mohl být trochu lepší...Dávám tedy 2hvězdy a celkem 40 procent. ()

Foxhound#1

Jako malému se mi to tehdá moc líbilo, po letech jsem si to pustil a už jen kroutil hlavou a mačkal tlačítko posouvání kapitol na ovladači. ()

Nix

Další pohodovka s Dudikoffem o neviditelném letadlu jak již název napovídá. Úplná pecka to není, avšak akční scény mne bavily a nebyly úplně trapný a amatérský. A záběry stíhaček se povedly. Já byl spokojen, na výplň odpoledne ideál. ()

D.I.G

Keď som bol malý, tak ma to pobavilo, no teraz ma to nebralo, Kfir ako neviditeľné lietadlo bol pekný, no neviem prečo je na plagáte efpätnástka, keď sa tam neobjavila..........Ale aj tak je to jedno uz mojich najobľúbenejších béčiek ()

monty.cl

Klasika-zmetek šlohne superstíhačku, chce jí prodat Libyjcům, amíci pošlou Majkla, protože je jako vždy nejlepší, ten je všechny vykydlí, vezme si jí zpět a Amerika zase vyhraje. Dudikoff je sračkař, tohle je déčko,žádný béčko, zlatej Segal a Van Damme! 20% ()