Parta mladých teenagerů se společně utáboří u osamělé farmy, kde žije pouze pár osadníků. V odlehlé lesní kůlně naleznou táborníci skříňku se sbírkou krátkometrážních snímků, které si pustí na promítačce u filmů uložené. Filmy vypadají jako snuff (někdo na nich mučí a vraždí mladé kempaře), ale hrdinové to pokládají pouze za dobrý trik. Později však začnou nabývat dojmu, že filmy jsou opravdu reálné ... V tu chvíli je jim v patách již šílený maniak a chystá se z nich udělat další "hlavní hvězdy" své zvrácené sbírky. Jedná se o velice brutální a násilný horror z okrajové odnože horrorů zvané explotation. (Flipnic)

dainio

Panejo ! Včera večer jsem to shlédl a celých 97 minut jsem se vlastně "koupal v krvi". Snímek je to neskutečně brutální...zároveň je ale hodně napínavý, takže je to vlastně v kontrapunktu. Ale i tak se mi spíše líbilo od Franklina Guerrera Jr. "The 8th plague". ()

Johny M.

3* (průměr) + 1* za znechucení z nejnechutnějších (nejbrutálnějších) vražd, co jsem viděl... a že už jsem něco viděl. Horory o tom sice nejsou, ale co... ()

Al44...

Velmi levně vypadající film - první 3/4 hodiny se vůbec nic neděje a je to pěkná nuda - příběh, herci a dialogy stojí za zlámanou grešli - gore scény jsou ucházející, ale hlavní záporná postava je dost ubohá - od začátku až do konce je jasné, kdo vraždí a kdo za vším stojí (žádné překvapení se nekoná) - podobným žánrovým filmům z francouzské provenience nesahá ani po kotníky. ()

Kadas97

Dobré a hnusné! Dúfal som že nikdy neuvidím kliešťami rozmačkané gule, ale tu mi to ukázali. Úplne sympatický záporák. 5 z 10 ()

cinemaboy7

Fakt brutální horůrek s klasickým námětem, kde skupinka mladých jede na dovolenou a ........Tentokrát žádné stroje na vraždění, ale jeden obtloustlý a spocený opravář, který bravůrně ovládá obyčejné nářadí jako kleště, šroubovák, kladivo, pilu atd. Nemám ve zvyku odvracet se od obrazovky, když teče krev, ale tentokrát jsem si prohlédl i druhou polovinu pokoje. Co do brutálních scén jsou třeba Texas masakr, nebo Hory mají oči mladší sestřička nechutného Carveru. ()

fililipekk

Další šílený jatka, který nejsou vůbec špatný, ba naopak. Film nám už od začátku nastíní co od něj můžeme očekávat a kromě delšího rozjezdu se toho brutálního násilí drží až do konce. Doopravdy povedená byla ta muzika a ty pazvuky, trochu psycho. Jinak mi to připomělo Hory zalité krví, ale tohle bylo mnohem, mnohem syrovější- takže i lepší. ()

markotter

Hrůza. Kromě docela dobře vybudované atmosféry se film vyznačuje nepřesvědčivým scénářem, přiblblou a naivní režií a stupidními herci, kteří téměř po celou dobu filmu dělají absolutně nelogické věci jenom proto, aby se dostali co nejblíž k maniakovi, který je akorát tlustý a slizký, ale strach z něho rozhodně nešel, i když dělal docela hnusné a brutální věci. ()

Alouette

Tlustý hovado pro zábavu morduje každého, kdo projede malým prdelákovem někde ve státech... Ve filmu se prolilo tolik vepřové krve, jako na patnácti Ladových zabijačkách. Kosti křupou, až mrkáte při každém úderu palicí. Pižlání končetin je tak časté, že přestáváte kontrolovat, kterému chudákovi jaký úd chybí. Za to bych hodnotil horůrek celkem pozitivně. Jenže když frajeři najdou pásky s reálnými vraždami a s nikým až na jednoho ňoumu, kterého beztak nikdo neposlouchá, to ani nehne a ještě potom mají náladu se jít zcákat do úchylný knajpy... Větší lemply jsem ještě možná ani v žádném filmu neviděl. A hlavně ani vlastně doteď nevím, kdo mordy natáčel. Asi jsem přes tu krev něco přehlédl. I přes to všechno se mi film celkem líbil. ()

Bube1

Herecké výkony na odpad, režie na odpad, kamera na odpad... ALE... Zvrácenost, kterou film sliboval v trailerech dokonce i překonal! Gore je více než uspokojivý a vrah je velmi VELMI nechutný. Objektivně tak na 2 hvězdy, ale za jednu určitou scénu (po shlédnutí pochopíte kterou) musím přidat hvězdu navíc, protože něco takového už jsem dlouho neviděl... Správná nechuťárna. ()

snakepit

Och joj, tak to bol "pruser." Po precitani niektorych recenzii som sa tesil na dalsiu beckovu tv vyvrazdovacku v style Wrong Turn 2, ale to co som videl mi pripominalo akurat tak trapne klipy od Cradle Of Filth, akurat ze namiesto Daniho Filtha tam pobehoval nejaky tsty retard a death metal vystriedalo country. Hercov do hlavnych roli vyberali asi priamo na ulici podla toho, kto sa debilnejsie tvaril a priblbla kamera zobrala aj poslednu stipku napatia. Ked tak na to pozeram, divim sa sam sebe, za co som dal tu jednu smutnu hviezdicku... ()

Cortesz

Mám slabost pro tyhle "teen vyvražďovačky", ale musí to mít občas hlavu a patu, zde je opět banda mladejch, která si vyjela zakempovat někam do lesů, je zde opět magor co je vraždí jak na běžícím pásu, takže bych měl být spokojen že, ale já nejsem, tak laciné béčko jsem už dlouho neviděl, špatné triky, kamera, režie, herci naprosto příšerní, všem sem jim přál smrt, záporák totálně příšernej a bez nápadu a bez důvodu k jeho činům, pak příšel zlom asi tak 20 minut před koncem, který mě málem vyrazil dech a to myslím tak, že jsem měl sto chutí to vypnout a hodit do řeky, ale říkám si za chvíli je konec tak to dotrpím, nakonec jsem to dotrpěl, konec celkem překvapil i proto, že byl hodně předvídatelnej, nakonec z toho vychází odpornost největšího kalibru, která si myslí, že když bude ve filmu hromada nechutností, krve a maximální dávka násilí, tak z toho bude dobrej horor, to ale byli tvůrci na omylu. ()

RCecko odpad!

Když jsem na film koukal měl tento film hodnocení 15%, což naprosto odpovídalo jeho kvalitě, teďko má 49% a já se ptám ZA CO? U filmu jsem se celou dobu nudil, prvních 30minut se vůbec nic neděje, pak přijde údajně nejvíc nechutná scéna s vydloubnutím varlete, ale přiznám se, že mi přišla dosti ubohá, více nechutný mi přišel záchod, na který si musel herec sednout. Potom už je to přehlídka nevydařených efektů. Když někdo hodí hák na rameno oběti a v dalším záběru to má zabodnuté přesně mezi očima, tak jsem se musel opravdu smát. Nemá to hutnou atmosféru. Je to odpad a pokud nechcete ztratit 90min, tak se na to ani nekoukejte. ()

Pitryx

Plus za Kristyn Green. Jinak je to sice omleté klišé, ale mne to celkem bere, takže proč se nepodívat. Tento film nepřinesl vůbec nic nového ani originálního. Pár efektíků zde je, ale že by jich bylo dost, to se nedá říci. Tedy mimo závěr filmu. Zde je velká škoda zbytečných a hloupých technických chyb a nesmyslů, ale co už s tím. Domnívám se, že by snímku prospěla kratší stopáž. Ale podívat se na to dá. Ovšem pro každého to není. ()

adakraj

Dal bych víc, ale musím říct, že mě to nějak moc nechytlo. Nelíbily se barvy (coloring), nelíbili se mi herci, kamera taky nic moc. Co musím vyzdvihnout jsou zvuky a vraždy. ()

Mamlas odpad!

No, co k tomu říct? Zcela fekální kamera. Horší než kdyby to točili na starý mobilní telefon. Totéž casting. Pár neschopných amatérských troubů, nejspíše z nějakého vesnického ochotnického spolku. Scénář blejt. Děj blejt. (1%) ()

djbarrel

Už po prvních pár záběrech jsem si připomněl německé seriály jako Stefanie, nebo Doktor z hor. Tak kvalitně je to natočeno. Nevím jaký Helmut to točil, ale je to tragédie. Herci vypadají a hrají jako by byli vypůjčeni z nějakého levného druhořadého porna. Zdá se, že snímek opravdu neměl valný rozpočet a tak se může stát, že ta skautka ve filmu z roku 2008 používá mobil z roku 1998 . No krom toho se film dá rozdělit na dvě poloviny. První - ta je opravdu tragická a nudná, ta druhá celkem ujde (ale i tak je to spíš slabší průměr) a je nudná. Námět 100x omletý a nic nebylo překvapivé. Možná nějaký ultra gore by mohlo zvednout hodnocení, ale bohužel kromě jedný scény s drcením varlat tam vlastně nebylo nic. Slabé a nudné. 35 % ()